Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

16 minutes ago, LordOfTerror said:

Toliko sam cekao ovu seriju i Harden izadnje posle 20 sekundi sa povredom izgleda...

 

Izgleda da će povrede odrediti dešavanja u plej-ofu. Šteta za Hardena, nakon odličnog prvog kruga ovo stvarno nije fer. :classic_sad: Očigledno je u pitanju zadnja loža - čak i lakša, djelimična ruptura znači da je gotov za ovu seriju, pogotovo što ima istoriju takvih povreda. Možda će ovako serija biti neizvjesnija...

Link to comment
Share on other sites

A i Blake na Janisu je težak promašaj. 

 

U odsustvu Hardena, Mike James bi mogao da odigra odličnu ulogu za Netse. Ozbiljan je igrač - realno u prime-u je, strašan fizikalac, navikao da igra tvrdu košarku, čini se da i Nash vjeruje u njega. :thumbsup:

Edited by Ječmendo
Link to comment
Share on other sites

Odličan basket. :thumbsup: Netsi za mene djeluju bolje od očekivanog. Kako lijepo izgledaju Irvingovi šutevi sa poludistance, pogotovo one bliže. :Hail: Tako efikasan šut ko umije, a potpuno zapostavljen u modernoj košarci. Jeleni isto dobri, zanimljiva serija je pred nama...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Onaj iz strucnog staba Milvokija ko je skautirao Jamesa treba koliko nocas da dobije otkaz.

 

Decko je opasna mikrotalasna na svim nivoima kosarke, nije se igrati sa Kalates tretmanom.

 

Svako onaj ko ustane ujutru i pogleda box score i zakljuci da se Grcki buzdovan odlicno suprotstavio gresi. Masakarirao ga/ih je Durant....

 

Griffin apsolutni X factor, posrao se i zvanicno na sve one koji su ismevali njegov potpis. 

 

Milvoki ima oruzuja da se bori ravnorpavno ali ovo je kao da gledam onu Atlantu, jednostavno je Budak jedna budalcina tvrdoglava. Veceras je pred kraj zaigrao sa Janisom na centru, napravili su brzu seriju 5-0 i taman kada sam pomislio da ce to postati standard, cim su primili prvi kos slepac vraca coveka reptila da zakrci reket.

 

Budak definitvno preti da postane novi Scott Brooks ako i ovde bude oducen od kosarke...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Eutanazije nema u Srbiji, tako da sam poceo da odvajam pare za suicidni fond.

Zna li neko gde mogu da kupim pistolj i 1 metak ilegalno, da se ne cimam dzabe sa legalnim papirima i sranjima posto mi treba za jednokratnu upotrebu i koliko bi to kostalo otprilike ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...