Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ne pokusavam da opravdam, ali ovo ponasanje Brona je samo jos jedno svedocanstvo koliko mu je stalo i koliko tesko podnosi poraz, sto je conditio sine qua non da se postane legenda i jedan od najvecih ikada. Isto to vidim kod Luke. 

 

Mogu da cestitam i zutima, poprilicno korektni tokom serije, vrlo moguce ovako u personalno-ljudskom smislu najkul sastav Lakersa poslednjih milion godina.

 

Ne placem, nesto mi je upalo u oko...

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ne pokusavam da opravdam, ali ovo ponasanje Brona je samo jos jedno svedocanstvo koliko mu je stalo i koliko tesko podnosi poraz, sto je conditio sine qua non da se postane legenda i jedan od najvecih ikada. Isto to vidim kod Luke. 

 

Mogu da cestitam i zutima, poprilicno korektni tokom serije, vrlo moguce ovako u personalno-ljudskom smislu najkul sastav Lakersa poslednjih milion godina.

 

Ne placem, nesto mi je upalo u oko...

Ovo je kao kad neki slabić kaže ja ne mogu na sahranu, ja na volim sahrane kmee kmeee... Pa legendo, ko voli sahrane?? Isto tako, kao Lebron ne voli da gubi... Majke ti? A ostali igraci obozavaju da gube, zato su ostali na terenu i ispoštovali ekipu koja ih je nadigrala. Sramota

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Darko said:

"Nobody can take the fight out of us," Jokic said. "We will just go out there and fight and that's what we have been doing. We're never going to quit. Quit is not in our vocabulary."

 

LeBron da se ugleda na Nikolu.

 

Lebron je jajara

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kosta said:

Sta zna Amer kako je odrastati na paklenim ulicama Sombora i igrati u grotlu Leon Stukelj arene 😁

U pravu si. Nikad nije imao sa kim bele konje krasti, pre no što će sneg pasti. I nije morao revolver da nađe pre no što ga žandar pronađe.

 

Tako se gradi karakter. 

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje verujem u Kliperse. Imam neki predosecaj da veceras prave brejk, ovo je istorijska sansa za finale gde su na papiru jaci od timova koji su prosli u drugu rundu. Ako ih ispadanje Lejkersa ne motivise, ja ne znam sta ce. Sa druge strane, u duhu je fransize da podbace kada ocekujes da prodju dalje.

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast Bookeru kako ih je zatvorio. 

 

Generalno ne pamtim kada sam gledao ocaniju seriju sve skupa u odnosu na ocekivanja. Prosecno po svakom mecu se pojavio 1 igrac koji odigra dobro i 10 koji se brukaju.

 

Ne bih ni Denver otpisao bas zbog toga...

Link to comment
Share on other sites

Gledam ove analitičare kako seru da Jokić neće imati fizičku nadmoć nad Ejtonom već će samo biti pretnja sa distance i kontam ko je ovde lud. Sad je imao Nurka za protivnika, a po snazi porediti njega i Ejtona nije realno. Urnisaće ih Cobu sa svih pozicija, prosek 30+ppg.  Doduše i njega će ubiti iz pika, ali šta da se radi. Očekujem sakakačku nadmoć Denvera i opasnu seriju.

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PO je igra match up-ova. Duel Jokare i Aytona je jako bitan, Jokara mora da ima prioritet da ga utera brzo u probleme sa faulovima, videli smo koliko su Blazersi padali kad je Nurkić morao na klupu zbog faulova. Sa druge strane, Sunsi su baš opremljeni da brane Portera i Gordona, Bridges će nakon rvanja sa Lebronom ipak sada imati zadatak da čuva visokog skok šutera i mislim da mu je to lakši zadatak. Tu je i Craig da ulazi u dres i bubrege. Booker je problem. Koliko god Blazersi imali kompetentne strelce u Dameu i McCollumu, njih dvojica su sitni i lakše ih je jahati. Booker je veliki i zna da odigra bullyball na malim bekovima, nije samo oslonjen na šut. Biće zanimljivo gledati kako Facu dosađuje Paulu, a nije isključeno ni da ga namerno nasadi na to rame. Očekujem nekoliko tehničkih za Paula jer je Facu dosadan poput komarca. Mislim da nije izgledno da u ovoj seriji vidimo neka herojstva Riversa, Howarda i sličnih bezveznjaka, Sunsi mnogo bolje brane to nego Blazersi. Ako se Barton ne oporavi, Morris ostaje jedini bek Nuggetsa za kog očekujem da solidno isporuči. Jokara će ovu seriju morati još jače, ako je to moguće, on je jedina realna prevaga na stranu Nuggetsa i veliki izazov za Aytona. Ne treba zaboraviti da je Ayton ipak vertikalniji centar od Nurkića i da su Jokari za njega potrebni malo drugačiji trikovi. Ipak, ako Sunsi ostanu u komadu i sa makar 70% Paula mislim da prolaze ovu seriju sad kad im je samopouzdanje poraslo nakon izbacivanja kilavog šampiona. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...