Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Just now, Betolingar Misdongard said:

Pelikani zapravo imaju jači roster, ali SVG nije odavno trener. Imaju Adamsa na centru, bolji dosta od svih iz GSW-a. Memfis ima isto bolje sklopljenu ekipu, pogotovo sad kad im se vratio Jackson. Kingsi više potencijala posjeduju, ali to je nesretna franšiza.

 

Ma ne zajebavaj bre.

 

Curry kad ubaci u ovaj mode sam dobija utakmice. 

 

Nesercna mecka Zion i onaj Ingram ne mogu da zatvore ni pola vec dobijenih utakmicu.

 

Toscano Anderson je verovatno sam bolji od svih onih karakondzula sto ulaze sa klupe Pelikana...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zion je najbolji PF u ligi ove sezone. Ingram je bolji igrač od Viginsa, baš je opasan strijelac. Adams stijena pod košem, a nama igra Wiseman prvog centra pola sezone, lik za 10 minuta dobije 4 faula redovno. Jedino je Bledsoe problematičan lik, on već par sezona definitivno nije kalibar startnog pleja.

 

Curry jeste antologijski lik, ali poenta je u tome što ima slabe saigrače.

Edited by Betolingar Misdongard
Link to comment
Share on other sites

Tom Tibodo je trener godine,tu po meni nema dileme,upotpunosti je promjenio mentalitet ekipe i vecine igraca.

 

Mnogo se potcjenjuje Vigins a mislim da je konacno i on sam shvatio da ne moze biti fransizni igrac ali da moze biti odlican treci igrac ekipe to je sigurno,samim tim na terenu djeluje dosta bolje,selekcija suta mu je znacajno bolja a i defanzivno odradjuje mnogo posla.Uz Grina i Ubrea bilo bi bas negativno po integritet Stefa da nije izborio barem plejin.Pelikansi su svakako jedno od najvecih razocarenja.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Zion je najbolji PF u ligi ove sezone. Ingram je bolji igrač od Viginsa, baš je opasan strijelac. Adams stijena pod košem, a nama igra Wiseman prvog centra pola sezone, lik za 10 minuta dobije 4 faula redovno. Jedino je Bledsoe problematičan lik, on već par sezona definitivno nije kalibar startnog pleja.

 

Curry jeste antologijski lik, ali poenta je u tome što ima slabe saigrače.

 

Ingram jeste verovatno bolji od Wiginsa ali gde su ti u toj racunici Green i Oubre?

 

Golden State ipak ima sistem koji su gradili godinama dovoljno samo na konto toga da budu ispred. Pogotovu sto mislim da i overall imaju dosta kvalitetniju ekipu...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Slažem se, ali sistem je Ker. Ja o tome pričam. 

 

Oubre- gotivna persona, lijep momak, borben lik. Kao igrač je sumnjiv dosta. Nekonstantan šuter, low IQ. Jedini lik uz Bazemora u ekipi koji ne prati kretanje Stefa. Dobro završava na obruču, ima neke raznovrsne defanzivne kvalitete. Drag mi je lik stvarno, ali ne dobaca dalje od solidnog NBA igrača.

Link to comment
Share on other sites

Pa Kerr ima top5 igraca u poslednjih 5 dina, najboljeg sutera lige ikada. Jeste krs supporting cast, ali se ocekivalo da budu granicni PO tim. Svakako da radi dobar poso.

 

Tibodo je od fransize koja je bila cementirana za top3 na istoku napravio tim koji ce u konferenciji zavrsiti na 4-6 mestu (ovako iz glave). NY je sa dosta prezaljenih prospekata, losim menadzmentom i bez perspektive usao u ovu sezonu.

 

Od Sunsa se ocekivalo da se bore za PO ove sezone. U najboljem slucaju sesto mesto, a oni su na 1-2 od Dzezera. Jesu bolje popunjen roster od Ratnika, ali su znacajno veci overachievement nego GSW.

 

Hawks su isto veci overachievement. Realno je bilo da se bore za pozicije u play inu. Pogotovu posle loseg starta sa Pirsom.

 

Svakako da su jaki konkurenti Snajder i Rivers. Ekipe im igraju odlicnu kosarku, cak i sa povredama kljucnih igraca. Veci je overachievement Snajderov nego Riversom. Tesko da je iko ocekivao da Juta bude sa najboljim skorom u ligi.

 

Moram kao Spurs da spomenem Popa i da mu dam honourable mention. Da ima malo bolji skor i da ucinak SA nije pao u poslednjih deset tekmi mogao bi ici u ovu skupinu trenera.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

jel ocekivao neko top 5 odbranu dubsa ove sezone? tako je, niko. tu svakako mora da se pohvali kerr i njegov stab. nije to bas samo da je curry poludeo i da su dobili neke utakmice. da je tako bili bi washington iz prethodnih sezona. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobili su i Portland i Dallas tako da nam nije ugrozeno sedmo mesto koje gadjamo 🙂

 

@Miki28 Ovo je vec ozbiljna prica.... Znamo da King kad nesto obeca, ispuni

 

  

LeBron James (@KingJames) · Twitter

https://twitter.com/KingJames

Getting close but I won’t be in the lineup tonight but more importantly I will be there to put that CHAMPIONSHIP banner in the rafters at Staples Center in front of our fans!! #No17

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

@Miki28 Izgleda Clippersi ni ove godine nece u WCF, posto cemo mi da preuzmemo #2 seed kad budemo izbacili Phoenix

 

   Probudio sam se bukvalno za poslednji napad koji je resio Kuzmashin & Wesov clutch defense... Nema potrebe da King&Davis igraju i u naredne 2, treba pustiti momke da se razmasu, dati THT loptu... pa posle cekamo i Srudera za MEM/GS.. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Napraviću kamion kokica za čitanje teme kad krene rat navijača Sansa i Lejkersa za koju nedelju. :s_d:

Sijevace kako na terenu tako i na forumu😁 

Jedino bi jace bilo sa Nugetlija koji si pojacani kolegom Paljom, ne bi prezivio tu seriju😁 to cemo u WCF

Link to comment
Share on other sites

Dobro je sto su pobedili Dalas i Portland, sada su vrlo male sanse da bude gradski okrsaj u prvoj rundi. Nesto mislim i da ce Klipersi da namestaju i da idu na 4. mesto, a puste Denver na 3. kako bi sa Lejkersima odmerili snage tek u WCF.

 

Ima da uteramo Sansima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, realno *w said:

Portlandu se baš ne igra plej in. Igraju finu odbranu, a i Juta ciglari.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 

Počeli su da guraju Jokić -Marej fazon gde Dame katuje, a Nurk asistira. Portland povremeno deluje baš zajebano, povremeno vrlo loše.

 

Inače ako LAL budu igrali play in sa gsw vrlo lako može da se desi da izbegnu Finiks 😉

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drakaris said:

Nesto mislim i da ce Klipersi da namestaju i da idu na 4. mesto, a puste Denver na 3. kako bi sa Lejkersima odmerili snage tek u WCF.

Jeste, a ovi iz Denvera su veverice i ne znaju da računaju.

 

23 minutes ago, Miki28 said:

Jedino bi jace bilo sa Nugetlija koji si pojacani kolegom Paljom, ne bi prezivio tu seriju😁 to cemo u WCF

Lako vam je da se kurčite kad Denverićani jedva skupe ekipu za basket, a vi nakrcali tri postave. Pet igrača biste bacili samo na Jokića. :classic_tongue:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Jeste, a ovi iz Denvera su veverice i ne znaju da računaju.

Dobro, imaju Minesotu, Detroit i Portland do kraja. Velika je verovatnoca da ce lagano dobiti prve dve i onda poslednju protiv Portlanda odmaraju za plej of. Klipersima je dovoljno da izdejstvuju dva poraza na mufte pod cudnim okolnostima, ne bi me cudilo ni da vodeci duo Klipersa vise ne odigra mec do pocetka plej ofa.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milos 3.14 said:

Počeli su da guraju Jokić -Marej fazon gde Dame katuje, a Nurk asistira. Portland povremeno deluje baš zajebano, povremeno vrlo loše.

 

Inače ako LAL budu igrali play in sa gsw vrlo lako može da se desi da izbegnu Finiks 😉

Moze, onda Juta dobije nagradu za odlicnu sezoni u vidu susreta sa Lejkersima u 1 rundi ali onda Lejkersi i Klipani u WCF bi se sreli🤔

Ma moze ko god, bitno da se doslo do finisa sezone.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...