Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

On 10/15/2020 at 11:05 PM, Sector said:

Sta je Barsa uradila Sarasu? Covjek brani zadnji napad sa Martinezom... 

 

 

Htedoh jos tad da ti odgovorim, ali reko' nema veze. 

Ne mora uvek da se ispostavi tacnim, ali tako to rade veliki treneri. Ostavis mladog igraca kad se lomi, po cenu i rizika da nesto ne uradi dobro, pa ti se vrati kasnije visestruko. Tako se postaje igrac, a ne da ulazi na 20-30 razlike, kako neki nasi treneri vole. Vatra je kad je gusto. 

 

Evo danas 30+ minuta protiv Reala, odigrao dobro koliko vidim.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Wade Baldwin ima neverovatnu slobodu u Bajernu što bi se reklo Trinikjeri mu je dao ključeve ekipe, a ovaj mu to vraća sa debelim samopouzdanjem i to vidim kao najveću razliku u odnosu na Oly. 

Zadnje dve utakmice procenti su mu debelo opali, a videćemo kako će hendlovati to tokom sezone i  pogotovo kada ekipe obrate posebnu pažnju na njega. 

Dosta odličnog posla rade Lučić i neverovatno motivisani Rejnolds koji uz Baldwina cine udarnu snagu Bajerna. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Chaos Is Me said:

Ja sve vreme imam utisak da Realu neko bitan fali a fali im samo Carroll. Doduše čudna je i minutaža Randolpha na startu sezone, dobija neke mrvice.

 

Nisam gledao ceo meč, pa ga nisam ni video u igri, pretpostavio sam da je povreda - ali stvarno, šta je sa Rendolfom? Ne znam šta drugo, ako se ne oporavlja od povrede? 

Link to comment
Share on other sites

Realu treba ozbiljna rekonstrukcija, bukvalno je istekao rok trajanja timu, na celu sa Lasom, koji apsolutno vise ne zna sta radi.

Koliko je dobro zadrzati okosnicu tima i istog trenera 7,8 godina  toliko u jednom trenutku dodje do nemonovnog pada, i ekipi treba sveza krv. To se desilo prosle godine Feneru, ove godine se desava Realu, pa i Efesu, za koji cu ipak imati zadrsku, dok ne vidim kako ce izgledati kad se vrati Larkin.

Od tih velikana, cini se da ipak CSKA najozbiljnije shvata koncept osvezavanja tima, pa su samim tim celu istoriju EL u samom vrhu (sem one jedne godine😉). Kod njih jednostavno nema nedodirljivih i dozivotnih ugovora (videti pod Fridzon i Voroncevic-koji jos nema klub, pa i pod De Kolo)

Edited by Gudura
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Chaos Is Me said:

Ja sve vreme imam utisak da Realu neko bitan fali a fali im samo Carroll. Doduše čudna je i minutaža Randolpha na startu sezone, dobija neke mrvice.

 

Fali i Causeur.

 

3 hours ago, Gudura said:

Realu treba ozbiljna rekonstrukcija, bukvalno je istekao rok trajanja timu, na celu sa Lasom, koji apsolutno vise ne zna sta radi.

Koliko je dobro zadrzati okosnicu tima i istog trenera 7,8 godina  toliko u jednom trenutku dodje do nemonovnog pada, i ekipi treba sveza krv. To se desilo prosle godine Feneru, ove godine se desava Realu, pa i Efesu, za koji cu ipak imati zadrsku, dok ne vidim kako ce izgledati kad se vrati Larkin.

Od tih velikana, cini se da ipak CSKA najozbiljnije shvata koncept osvezavanja tima, pa su samim tim celu istoriju EL u samom vrhu (sem one jedne godine😉). Kod njih jednostavno nema nedodirljivih i dozivotnih ugovora (videti pod Fridzon i Voroncevic-koji jos nema klub, pa i pod De Kolo)

 

Nije istekao rok trajanja, nego nemaju motiva vise da igraju.

 

To se najbolje vidi u primeru Efesa - za Real i mozemo da kazemo da su iskusni igraci kojima je mozda istekao rok trajanja, ali sta da kazemo za tragicnu formu Micica i Singletona (Dunston i Simon koji su najstariji za sada imaju najbolji ucinak).

 

Prosto, previse meceva (jedan mec i poraz prakticno ne znaci nista) + moguc prekid sezone kao i prosle sezone = jake ekipe koje izgledaju kao Virtus iz Bologne u ovom trenutku. Bukvalno svi igraju lose i CSKA i Fenerbahce i Efes i Real i Barca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...