Jump to content

Roland Garros 2020


CheshireCat

Recommended Posts

Smarate sa tim "čestitka Nadalovim navijačima". Za šta da im se čestita, koja je njihova zasluga što je Nadal osvojio?  

 

Kao što bi bila moja da je Djoković uzeo. 

 

Ajde, čestitaš Nadalu, to u redu, ali ovo navijačima mi je van pameti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bravo za Rafu, sjajan meč :Hail: sve čestitke na broju 20, 13 i tako dalje :heart:

Žao mi je što Novak nije uspeo da napravi bolju borbu, izašao je skroz bez energije, kao ono finale W protiv Endija, pustio je Rafu da se razmaše maksimalno, i kad je počeo da se budi voz je već davno otišao. Izgleda mi da je sebi nabio strašan pritisak i počinjem da se pitam kako će izgledati u idućem finalu. AO 2019. u obrnutim ulogama.

Ali to je Rafa na Šatrijeu, koliko god ljudi analizirali trenutnu formu. Sjajan je bio, bez greške. Nadam se da će Novak u januaru imati na umu da je on to isto u RL areni, i da tamo neće biti ovakvih momenata kao danas.

 

Inače nemam pojma šta ste sve pisali, ušla na forum pre sat i po i videla 150+ novih postova na temi i digla ruke :smiley5:

Edited by alcesta
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jeo sam govna... priznajem :classic_biggrin:

Stvarno sam verovao da je Novak favorit, mozda ne izraziti ali bar 51:49... jednostavno nista nije nagovestavalo da ce ga Rafa ovako izgaziti. Pogotovo sto je prosuo titulu na USO, bio sam ubedjen da ce ih ovde onako besan sve naslagati redno a i igra do finala je ukazivala na tako nesto. Ipak, Rafa i finale RG-a... sta reci, sad mi krivo sto sam sumnjao u tog ludaka.

 

@Boxy nadam se da si uzivala... znam da si navijala da i treci set bude max 6:2 ali jbg, ipak i onaj tvoj mora zadrzati neke rekorde :s_d:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Odvranog li turnira. Pecanje, prekid kada stizes Rafu pa nastavak sutradan, jebeni Melcer, onaj sa prsticem te dobije kada po svemu to nije smelo da se desi, Stan koji pomahnita, Soderling čisti plačku put... Bogu hvala na onom jednom. Rafa ce, nazalost, pre do jos jednog AO nego Novak da opet uzme RG. Od Feda ce i Duci pre da uzme RG.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, djordjem said:

Smarate sa tim "čestitka Nadalovim navijačima". Za šta da im se čestita, koja je njihova zasluga što je Nadal osvojio?  

 

Kao što bi bila moja da je Djoković uzeo. 

 

Ajde, čestitaš Nadalu, to u redu, ali ovo navijačima mi je van pameti. 

Pravo da ti kazem meni je cestitanje Rafi jos gluplje - kao on ce da procita? mislim btw 😀

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Darth Steva said:

Jeo sam govna... priznajem :classic_biggrin:

Stvarno sam verovao da je Novak favorit, mozda ne izraziti ali bar 51:49... jednostavno nista nije nagovestavalo da ce ga Rafa ovako izgaziti. Pogotovo sto je prosuo titulu na USO, bio sam ubedjen da ce ih ovde onako besan sve naslagati redno a i igra do finala je ukazivala na tako nesto. Ipak, Rafa i finale RG-a... sta reci, sad mi krivo sto sam sumnjao u tog ludaka.

 

@Boxy nadam se da si uzivala... znam da si navijala da i treci set bude max 6:2 ali jbg, ipak i onaj tvoj mora zadrzati neke rekorde :s_d:

Ja sam od sredine drugog seta počela da navijam da bar uzme više gemova od Federera 2008. :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno neki bolje da se izloguju umesto sto pisu gluposti. Kao sto komentator na ES kaze, mozda i najbolji mec Nadala na PC. Novak je rizikovao, nije proslo i sta sad.

 

Ali blamiranja kako nece vise titulu osvojiti.. zapusice on usta mnogima u narendih 5 godina.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Neznalica sam, priznajem... Bukvalno nista nije govorilo da ce ovako biti posle onako mlitavog qf i sf, a na kraju ispade sigurno najbolje njegovo finale ikada, Djokovic iako nije bio na nivou, nije igrao ni blizu grozomorno kao Fed te 2008.

Ona prva 2 seta, nemam reci, apsolutno savrsenstvo, bio je agresivan, vinera skoro koliko i Djokovic, a samo 4 greske :Hail: sjajno takticki spremljen za Djokoviceve DS

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast Rafi, 13/13 će verovatno ostati za sva vremena a nema razloga da ne bude barem još jedan ili dva! Ne znam šta je razlog ovakve Đokovićeve igre, ne verujem da je samo do Rafe. Ima Đoković te mečeve kada izađe kao da ga je neko puškom naterao na teren, mislim da je vreme da se stručni štab pogleda u oči i napravi jednu analizu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, vepar said:

Djolo nema sta vise da trazi u tenisu, mozda uzme sledeci AO i to mu je max... na sljaci mu se vise nece otvoriti put, na US ne moze i da hoce, jos dolaze mladji, a on vec u 33oj godini

 

 

 

Još je konstantan, kralj mastersa, biće on dugo broj 1, ali opet je pokazao mentalnu slabost na grand slamovima.

Link to comment
Share on other sites

Jeo sam govna... priznajem :classic_biggrin:
Stvarno sam verovao da je Novak favorit, mozda ne izraziti ali bar 51:49... jednostavno nista nije nagovestavalo da ce ga Rafa ovako izgaziti. Pogotovo sto je prosuo titulu na USO, bio sam ubedjen da ce ih ovde onako besan sve naslagati redno a i igra do finala je ukazivala na tako nesto. Ipak, Rafa i finale RG-a... sta reci, sad mi krivo sto sam sumnjao u tog ludaka.
 
[mention=362]Boxy[/mention] nadam se da si uzivala... znam da si navijala da i treci set bude max 6:2 ali jbg, ipak i onaj tvoj mora zadrzati neke rekorde :s_d:
Kad ne bi podjebavao, ne bi bio ti, ali nema veze, uzivaj sad...a da je bilo drugacije, ubedjivao bi nas da si gledao djiro i da je bila ekstra zanimljiva etapa [emoji16]
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ciao said:

Pravo da ti kazem meni je cestitanje Rafi jos gluplje - kao on ce da procita? mislim btw 😀

 

Pa i to je bezveze, kažeš "svaka mu čast" i slično, ali ajde, to i nekako. 

 

Ali kad kažeš čestitam Nadalovim navijačima, glupost kao takva. 

 

Ne vidjam to samo ovde, nego i na košarci (sigurno i na fudbalu, ali to ne pratim). 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Darth Steva said:

Jeo sam govna... priznajem :classic_biggrin:

Stvarno sam verovao da je Novak favorit, mozda ne izraziti ali bar 51:49... jednostavno nista nije nagovestavalo da ce ga Rafa ovako izgaziti. Pogotovo sto je prosuo titulu na USO, bio sam ubedjen da ce ih ovde onako besan sve naslagati redno a i igra do finala je ukazivala na tako nesto. Ipak, Rafa i finale RG-a... sta reci, sad mi krivo sto sam sumnjao u tog ludaka.

 

@Boxy nadam se da si uzivala... znam da si navijala da i treci set bude max 6:2 ali jbg, ipak i onaj tvoj mora zadrzati neke rekorde :s_d:

Apsolutno nista nije nagovestavalo da je Novak favorit, kakve prethodne runde. Busta i Cicipas? Wtf.

Ja dok sam citao pisanija mislio sam da ljudi haluciniraju.

Apsolutno je bilo evidentno da Novak nije spreman ni psihicki ni fizicki za finale.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...