Jump to content

Roland Garros 2020


CheshireCat

Recommended Posts

2 minutes ago, ciao said:

Mogu da budem (malo) pakosna da kazem da je nekako i sebe ugurao sa tom cestitkom u slavljenike pobednike - njegovo pravo naravno.

 

Inace da zabelezimo i da su rekli da ce kroz dve godine i Suzan Lenglen imati krov !

Pa Fed je ovim trijumfom rafaelka na rubu gubitka goat titule.

Vrlo su nejasni razlozi, a sujeta je velika.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iga je preslatka, a haljinu bolje da ne komentarišem :classic_biggrin:

Kad je Ivanišević u pitanju, nisam znala za onu njegovu izjavu, ali mislim da se i ovde vidi da je Novaku nedostajao neko da spremi taktiku i analizira sve kako treba s Vajdom, nadigrao ga je Rafa potpuno i nevezano za servis, prosto je imao na sve odgovor. Mogao bi da razmisli da vrati O'Šonesija za Australiju.

 

1 minute ago, Abudžaba Dabila said:

 

Bio sam uvjeren da slijedi usisavam :classic_biggrin:

Verovatno bi bilo pametnije da mi je sad kuća usisana umesto što sam ono gledala :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Abudžaba Dabila said:

 

Bio sam uvjeren da slijedi usisavam :classic_biggrin:

 

Šta reći, koju posluku porati? Koliko god sam razočaran Đokovićevim nastupom mora se priznati da je Nadal bio perfektan.

Budući da nije u redu čestitati Stevi i Lavrnji, iskoristio bih priliku da čestitam Loshmiju...i Boxy :classic_biggrin:

 

 

Ako mi cestitas na prognozi, hvala. Nas 3 od 33 je prognoziralo ovo.

U svakom drugom slucaju je to mucka provokacija 😂

 

Jos samo lebrik da uzme titulu veceras i da iskuliram sa sportom mesec dana.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vamos Laki said:

Pa Fed je ovim trijumfom rafaelka na rubu gubitka goat titule.

Vrlo su nejasni razlozi, a sujeta je velika.

 

 

Izjava jos od prosle godine

 

 

Djokovic grli drvece, jrui neki zen, a izgleda da je ovaj nasao recept :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vamos Laki said:

U pitanju je politicko korektna izjava. Svakog od njih boli kad se rekord brejkne.

Ali ne sumnjam da je Fekiju mnogo draze da to bude Rafa nego Novak u tome je poenta - mislim ako vec mora a naravno da bi najvoleo da njegovi rekordi ostanu

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vamos Laki said:

Tacno, slazem se.

Al da je svejedno, nije..

 

Pa tako je kako je, kao sto je i rekao, trenutke kad je oborio rekord ne moze niko da mu uzme.

I recimo sad Djokovic se penzionise, ali ne obori rekord po borju slemova, da li bi se ti kajao sto si navijao za njega sve ove godine? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:

 

Pa tako je kako je, kao sto je i rekao, trenutke kad je oborio rekord ne moze niko da mu uzme.

I recimo sad Djokovic se penzionise, ali ne obori rekord po borju slemova, da li bi se ti kajao sto si navijao za njega sve ove godine? 

Ne bih.

Al nije to uporedivo.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vamos Laki said:

Ne bih.

Al nije to uporedivo.

 

Pa jeste, sva trojica imaju nestvarne karijere, sva trojica su u jednom trenutku dominirali tourom, unistili su generacije tenisera i to im niko ne moze uzeti.

Sta cemo ako se za 15 godina pojavi klinac i osvoji 30 slemova?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

 

Pa jeste, sva trojica imaju nestvarne karijere, sva trojica su u jednom trenutku dominirali tourom, unistili su generacije tenisera i to im niko ne moze uzeti.

Sta cemo ako se za 15 godina pojavi klinac i osvoji 30 slemova?

Reci svaka cast. I toeto.

Samo sto nadalu ne mogu reci svaka cast iz par razloga.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Vamos Laki said:

Reci svaka cast. I toeto.

Samo sto nadalu ne mogu reci svaka cast iz par razloga.

 

A i jos nesto, Federer sledece godine puni 40 godina, ima zivotnu zrelost i gleda siru sliku, da se sve ovo desava a da on ima 25 godina, verujem da bi bilo drugacije.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

 

A i jos nesto, Federer sledece godine puni 40 godina, ima zivotnu zrelost i gleda siru sliku, da se sve ovo desava a da on ima 25 godina, verujem da bi bilo drugacije.

Ima istine.

Al ima i istine da mu je draze sto nije Novak taj koji je izjednacio.

Samo sto eto, za godinu dana ostaje bez tog rekorda.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vamos Laki said:

Ima istine.

Al ima i istine da mu je draze sto nije Novak taj koji je izjednacio.

Samo sto eto, za godinu dana ostaje bez tog rekorda.

 

A kako je Djokovic mogao danas da izjednaci taj rekord? 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Boxy said:

 

Pa jeste, sva trojica imaju nestvarne karijere, sva trojica su u jednom trenutku dominirali tourom, unistili su generacije tenisera i to im niko ne moze uzeti.

Sta cemo ako se za 15 godina pojavi klinac i osvoji 30 slemova?

Cisto sumnjam da ce se pojaviti neko kome nece biti apsolutno nikakav problem da osvaja 2 slema prosecno u sezoni 15 godina.

 

Potrebno je imati i rivale koji te guraju preko granice. Motivaciju je jako tesko naci. Federer nije u penziji samo zbog njih dvojice.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A opet, ko zna koliko nas deli od trenutka kad će se i muški slemovi igrati na dva dobijena seta :classic_sad:

3 minutes ago, Drakaris said:

Cisto sumnjam da ce se pojaviti neko kome nece biti apsolutno nikakav problem da osvaja 2 slema prosecno u sezoni 15 godina.

 

Potrebno je imati i rivale koji te guraju preko granice. Motivaciju je jako tesko naci. Federer nije u penziji samo zbog njih dvojice.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...