Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

11 hours ago, pendulum said:

Da li bi on kao ABA2 igrač mogao eventualno da se proba između tih njihovih balona kod nas?

 

10.7.1. Ukoliko tijekom iste sezone igrač kluba 2. ABA lige prijeđe u klub 1. ABA lige u prvom dijelu 
sezone, može se prijeći u klub 2. ABA lige isključivo u periodu između 8. i 9. kola regularnog dijela 
sezone. 

 

10.7.2. Ukoliko tijekom iste sezone igrač kluba 2. ABA lige prijeđe u klub 1. ABA lige u drugom dijelu 
sezone (nakon 8. kola) prijelaz u klub 2. ABA lige nije moguć.

 

Znači, taman bi bilo moguće da preskoči ovaj drugi turnir, jer je period između 8. i 9. utakmice u stvari period između 2. i 3. turnira. 

 

A ne znam je l' on naš igrač, pa na pozajmici tamo ili kako se već vodi. Pa da li to menja neke stvari. 

Link to comment
Share on other sites

Što mora da bude to umesto koga? Mislim, pogotovo sad kad imaš povređenog Jaramaza. Plus je sezona takva da se ne zna kako će teći i kakav će raspored biti. Na kraju krajeva, mi nemamo 12 igrača ni za utakmicu, a valjda treba neko i da trenira.
Vratili smo momka koji je član kluba, na platnom je spisku i koji verovatno sada odmah ne može da nađe angažman s obzirom na sve okolnosti. Ne vidim uopšte šta ima tu da se razmišlja. 
Npr. Dreksler ima "čistu" situaciju sa klubom, nije da bleji na tribinama, a takođe pitanje je da li bismo mogli da ga povučemo, pa opet vratimo u Mladost.

Link to comment
Share on other sites

Istina je, igrali smo sa 11 igrača protiv Huventuda.

 

Cenim da će u narednih metar i po dana biti četvrti bek, a ako ostane u timu nakon što se Jare vrati u potpunosti Jare će igrati 2/3, a Zagorac više na 4. To dalje znači da Klajd Dreklser ostaje gde je i bio a pod košem se ništa neće menjati, barem dok neko ne ukiseli bure kupusa pa ga pošalje u zamenu za Miku (šalim se, uini, ne skači odma'). Ako bude imao tih 45% za tri, eto nam i mitskog šutera. 

 

... i živeli su srećno do kraja sezone.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Xpert said:
24 minutes ago, realno *w said:
A umesto koga bi ubacili Nikolića u sastav?

Verovatno umesto S. Jankovića.


Kad se vrati Jaramaz, plus Mika, sa ekipom od utakmice protiv Huventuda (bez Jankovića) to je 12. Ali opet, zar je bitno.

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

Ali ima jos 1 godinu ugovora,

Scepa ne racuna na njega,

Ali je odlucio da odradi operaciju kuka preko leta,

Ali se oporavljao i trenirao samostalno u Slo do sada,

Saso zeli da vidi sve igrace pod ugovorom i da odluci koga ne zeli i gde mu je potrebno pojacanje.

Moguce je da posle Angole i Jankela i Ali pronadju novi klub u toku sezone.

 

Eto, resio sam vam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...