Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

11 minutes ago, Ne sam Safete said:

Je li mighty Gregor Fucka htio da se kači sa Savićem ili je bio neko drugi

 

sabonis se ne bi kacio sa savicem a nije dobro prosao ni u kosarkaskim aspektima

 

da ovo nije srbija, rekao bih da je najbolje resenje, ovako, ke vidime. ali bolje od nekih sns pregalaca svakako

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Kooineeperk said:

Veliki igrac, ima bogatu sportsku karijeru i van dresa, samo je pitanje da li je dosao da osacuje neke juniore, zavede i odvede, ili je tu da stvarno nesto uradi. 

 

A to sto je menadzerisao, koji su mu uspesi - odvodjenje Voje, i sta jos, Macvan, Todorovic?

Vujanic

1 hour ago, Ne sam Safete said:

Je li mighty Gregor Fucka htio da se kači sa Savićem ili je bio neko drugi

Secam se utakmice reprezentacija, gde je u prvih 5 minuta Savic odvalio takve 2 sekirice po Fuckinim rukama da nije mogao do poluvremena bazanje da ubaci (karikiram). Loncar bacio Majersa u 2 red tribina. Posle je bila rutinska pobeda... A kacenja se ne secam, mada znam da su se tih godina stalno kacili Danilovic i Savic sa jedne strane, a Fucka i Majers sa druge. I onda delegad bude pokojni Saper i prijavi mucenog Abia ni krivog ni duznog

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Barkley#34 said:

Jabse sećam kačenja Đorđevića i Fućke, dok Savić stoji pola metra iza i čeka... :s_d:

 

Kad je ono govno Alessandro Abbio uradio kragnu Djordjevicu na ulazu pod kos ja sam bio u fazonu ok idem tamo odmah da se bijem

 

Evo ga

 

 

46:17 Mamu mu jebem!

Edited by John Terry
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Decembarski said:

Gore iznad je post i klip gde je tuca izmedju Savica,Danilovica i Mayersa i Fucke,pa ti to nije smetalo i nisi pitao za Tatu?

Aman ljudi...

 

Mozemo se praviti ludi, ali svi znamo zasto si okacio to, i nije problem da se kaci, samo ima tema koja je napravljena za takve postove.

Pozdrav!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Bole Tyson said:

 

Secam se utakmice reprezentacija, gde je u prvih 5 minuta Savic odvalio takve 2 sekirice po Fuckinim rukama da nije mogao do poluvremena bazanje da ubaci (karikiram). Loncar bacio Majersa u 2 red tribina. Posle je bila rutinska pobeda... A kacenja se ne secam, mada znam da su se tih godina stalno kacili Danilovic i Savic sa jedne strane, a Fucka i Majers sa druge. I onda delegad bude pokojni Saper i prijavi mucenog Abia ni krivog ni duznog

Prstalo je tada i u italijanskom prvenstvu, imao sam srecu da sam ga mogao pratiti tih godina.

Koliko su Talijani bili zaludjeni Sasom i Sasom, kad bi prenosli njihove tekme (a to je cesto) cini mi se da su bili u kadru 90% vremena, ako je prenos Milana onda dodatnih 5% ide na Saletovu zenu :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Decembarski said:

Gore iznad je post i klip gde je tuca izmedju Savica,Danilovica i Mayersa i Fucke,pa ti to nije smetalo i nisi pitao za Tatu?

Aman ljudi...

 

 

Uz sve postovanje prema i jednom i drugom taboru, ja se ne bavim debilnim temama poput tog tate. Nadovezao sam se na post forumasa @Barkley#34, to je sve.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Pa poklapa se sa najavljenom promenom koncepta s obzirom da je Lukic i selektor juniora. A i u Niznjiju uglavnom forsiraju domace igrace. Sad citam kad su ga pitali koji im je cilj, rekao je:"Potrositi sto manje para i ostvariti dobar rezultat". Apsolutno se uklapa.[emoji4]
Ne znam koliko je tacno ovo da smo hteli i Karija i Saleta. Ne vidim zasto bi Sale dolazio kad ce igrati EL. Pesic bi bio dobar potez. Opet bi konferencije bile zanimljive.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno mislim da pojma nemaju šta će za sledeću sezonu.

Niti šta će dobiti od sponzora, niti šta će biti sa publikom, niti sa ovim igračima pod ugovorom, niti koje će takmičenje igrati.

Ovo mi više deluje kao priča za navijače da ne deluju kao potpuni tulci koji ne znaju šta rade.

I sve je glasnija priča da Mladost nije više filijala i da mnogi naši igrači imaju ugovore sa njima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...