Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Pa rekao je da ima samo par njih. Koliko sam ja skontao hteo je da se bavi tim poslom, ali je shvatio da nije on za to. Do tada je vec napravio firmu, okupio neki tim i preuzeo par klijenata/prijatelja pa nije hteo da ih ostavlja i tako su ostali kod njega. Mislim da nema tu puno prostora da ubaci neke svoje. Todorovic, taj Stankovic i eventualno ovaj centar Nikolic iz Buducnosti. Ostali su penzosi. Todorovica apsolutno ne vidim kao uvaljivanje i ozivljavanje karijere.
Svidja mi se kod izlaganja sto je potencirao kako je trener vazna stavka i da tu ne treba stedeti. Videcemo sta ce biti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stojanović je prosečan igrac i ne vidim da moze da pravi razliku. 

Gledao sam ga u Orlandini i prvo sto upada u oči je da je ocajan šuter, "kamenjar", i uglavnom poene daje iz prodora ili reketa. 

Neka dobra strana je sto je snažan i ume da zagradi, pokupi skok. 

 

U principu nista ne bi propustili i kada ne bi došao. 

Link to comment
Share on other sites

Ma koju crnu razliku, to ti je tip igrača da bude bekap na svojoj poziciji i da se samo nadaš da neće previše usrati kad uđe. Baš onakav kakvih imamo 10ak u timu ove godine.

 

I sve je to vidljivo iz aviona, kao što je bilo vidljivo i sa ovogodišnjim pojačanjima. Kada dovedeš igrača koji je igrao tek prosečnu ligu, pa još u dosta lošem klubu iz te lige, pa čak ni tamo nije imao nikakav poseban učinak, onda je jasno kakvi su ciljevi. Koliko para, toliko muzike. 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Alex_Serbia said:

Licemerje na delu. Tatin sin im je 2x doneo nesto konkretno, nesto za sta se igra ova lepa igra, a opet ga odbacuju

 

S druge strane, čude se zasto mi ne gotivimo lika koji nije doneo nista, a jos radi za njihovog najveceg navijaca 😒

Jbg. Neki ljudi nikada ne dobiju onoliko ljubavi i poštovanja koliko zaslužuju. Tatin sin je definitivno od te fele.

Link to comment
Share on other sites

Svo vreme, od kada pisete o Ostoji,  vezivanju nogu ruku i slicne budalastine,  namerno saplitanje i urusavanje kluba od strane Ostoje&SnS bagre , bez ni najmanje trunke patkometrije ( da da, I to je moguce 😄 ), zelim da vas pitam: A gde je odgovornost sportskog dela uprave?

 

Ko je kriv za dovođenje ni malo skupih ( a osrednjih ) igrača,  gomilanje igrača sa istim( ili sličnim karakteristikama), ( jos jedan) promasaj sa trenerom koji ima kakvo takvo ime u Evropskoj kossrci?  

 

Gde je u svemu tome odgovornost Loncara i zbog cega niko o tome ne pise ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luchifer89 said:
3 hours ago, Kosta said:
Vidim da mnogima od vas nije jasno gdje bi bili bez Ostoje...emoji849.png

Pa ni tatin sin nije baš omiljeni u susednom taboru, a teško da bi EL igrali da je isti 2x nije obezbedio

Malo si se zeznuo, ja sam pro-Filip struja 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



Svo vreme, od kada pisete o Ostoji,  vezivanju nogu ruku i slicne budalastine,  namerno saplitanje i urusavanje kluba od strane Ostoje&SnS bagre , bez ni najmanje trunke patkometrije ( da da, I to je moguce [emoji1] ), zelim da vas pitam: A gde je odgovornost sportskog dela uprave?
 
Ko je kriv za dovođenje ni malo skupih ( a osrednjih ) igrača,  gomilanje igrača sa istim( ili sličnim karakteristikama), ( jos jedan) promasaj sa trenerom koji ima kakvo takvo ime u Evropskoj kossrci?  
 
Gde je u svemu tome odgovornost Loncara i zbog cega niko o tome ne pise ?


Cek, cek. Prvo mi nabroj te igrace koji su skupi? Onda, otkud ti znas koliko je koji igrac placen? Koji je to trener bez imena kojeg pominjes?
Na kraju krajeva, Loncar je platio ceh, smenjen je. Iako mislim da nije tu nista kriv. Kako je to prosle sezone odradio dobar posao, a sad sa malim izmenama nije? Bukvalno je samo Volden otisao koji, budimo realni, nije bio nezamenjiv. Da li je trebalo da zadrzi Redinga, koji evo jos uvek nema klub? Da li je trebalo da zadrzi Mekadua, koji sad igra u japanskoj drugoj ligi? Mozda Bircu? Njegova najveca greska, a ujedno i greska predsednika, je ta sto su prethodnom treneru dozvolili da bude sve i svja. Ali da nije bilo tako, ne bi ni dosao. Nakon njegovog odlaska nije bilo plana B.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...