Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Ja sam već pisao da prethodne trenere koji su trenirali Njegoša Petrovića treba oterati iz fudbala. Naučen je da igra u paru sa drugim zadnjim veznim i ništa drugo. Stanković forsira igru sa jednim zasnjim i sad se Njegoš tu lomi, nekad podbaci nekad se uklopi. Mora mnogo više sa čita igru i naravno učestvuje 100% u svakoj akciji. Snage ima i uz Stankovića može da postane solidan igrač. Rodić nas je još jednom uverio da poluspreman igrač ne može da igra ozbiljne utakmice a Pankov da uz zvezdaštvo i borbenost mora i kvalitet da se pokažè. Odbrana nam je bila nesigurna poprilično a bogami i Borjan. U revanšu će biti upitno ko umesto Miluna pošto je i Eraković otpao. Samo bez skidanja gaća unapred.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, harmonajzer said:

Očigledna je razlika u kvalitetu, ali očigledna je i želja Stankovića da igramo fudbal i da se nadigravamo. Naravno, u skladu sa našim mogućnostima. Utakmica pomalo podseća na onu protiv Arsenala u BG, ali čini mi se da je Stanković ipak hrabriji od Milojevića.

 

Gol Pankova je u potpunosti promenio utisak o celoj utakmici.

 

Šanse za prolaz su u vrlo male, ali ne treba se predati u revanšu.

 

Sve u svemu, nismo se obrukali. Štaviše.

 

 

 

 

 

Dobri vojnik Švejk je hrabriji od Milojevića.

 

Treba se podsetiti da mi pod Milojevićem nismo ni igrali fudbal već hrkljuš, ovo je potpuno druga dimenzija. 

 

Sve u svemu uz par grešaka u rotaciji više nego dobar meč, puno bolje od onoga što sam uopšte mislio da možemo da postignemo što se igre tiče.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Moze li Sanogo da igra stopera?

 

Ja mislim da bi mogao da bude jako dobar štoper, što če verovatno i biti zadnjih par sezona kariere. Čvrstinu ima, a kad držiš vezni red ti anticipacija i pozicioniranje dođu prirodno, pa ni sa tim neče imati problema.

 

1 minute ago, Perkos2 said:

Ja sam već pisao da prethodne trenere koji su trenirali Njegoša Petrovića treba oterati iz fudbala. Naučen je da igra u paru sa drugim zadnjim veznim i ništa drugo. Stanković forsira igru sa jednim zasnjim i sad se Njegoš tu lomi, nekad podbaci nekad se uklopi. Mora mnogo više sa čita igru i naravno učestvuje 100% u svakoj akciji. Snage ima i uz Stankovića može da postane solidan igrač. Rodić nas je još jednom uverio da poluspreman igrač ne može da igra ozbiljne utakmice a Pankov da uz zvezdaštvo i borbenost mora i kvalitet da se pokažè. Odbrana nam je bila nesigurna poprilično a bogami i Borjan. U revanšu će biti upitno ko umesto Miluna pošto je i Eraković otpao. Samo bez skidanja gaća unapred.

 

 

Ma ne vjerujem da ima veze jesi li igrao u paru sa nekim ili nisi. Njegoš je jednostavno previše pasivan. Sakriva se od lopte. A kad je ima u posedu, retko kada odigra nešto smiselno prema napred. 0 sampouzdanja u svoje sposobnosti.

 

Greška stručnog štaba je što to na nekim lakšim utakmicama maksimalno ne isforsiraju to da on bude kao neki kao kreator, i da vidi da se neče dogoditi smak sveta, ako pokuša odigrati vertikalnije.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

Ja mislim da bi mogao da bude jako dobar štoper, što če verovatno i biti zadnjih par sezona kariere. Čvrstinu ima, a kad držiš vezni red ti anticipacija i pozicioniranje dođu prirodno, pa ni sa tim neče imati problema.

 

Naivno razmisljam,znam,ali pre bih njega gledao nego opet Pankova.

Prava je steta sto nismo uspeli da privolimo Baneta Ivanovica da dodje. Veliki "zvezdas",iskusan,profesionalac od glave do pete..koliko bi nam samo znacio. Ovako i mi i on na gubitku. Mi bez dovoljno kvaliteta na toj poziciji,on tamo skoro uopste ne igra..znam da je uzeo pare,ali uzeo ih je svakako tokom karijere..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Inace ono nije videlo penala za Milan. Necu sad da ulazim u to da li bi nama svirali na drugoj strani onako nesto, ali npr. da glavni nije pokazao penal nema sanse da bi VAR ono okrenuo.

Nekako, mnogo je da se jednom Milanu poniste dva gola, makar i opravdano, svira penal protivniku, a njima ne u situaciji kada je bilo 50-50 da li da se svira 🙂 Objasnio je to dobro na kraju iritantni Nedic, koliko god mi te alibi odluke isle na zivce 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Stvarno svaka cast ako ste za ovo malo vremena videli da Bakajoko nije fudbaler.

Ja nisam uspeo da vidim nista 🙂

igrač ne izlazi na teren da bude nevidljiv već da pokaže svoju vrednost. iako nije mnogo imao dodira sa loptom vidljivo je pogresno postavljanje, trčanje sa pogrešne strane i slabo demarkiranje od igrača. doveden je kao pojačanje i treba da ima neki kvalitet

Link to comment
Share on other sites

Још нисам начисто да ли Станковић још увијек неискусно комбинује са гардијском сплачином на десном беку и лажним Његошем испред штопера или, слуша неког од робовласника. Када се дода и Родић који игра нешто само док има снаге дође се и до одговора зашто киксеви одбране на оваквим мечевима. На овом нивоу фудбала не смијемо да имамо у тиму незналице и 3,14ке, тј. свих 11 морају бити на максимуму.

То ми је криво иако нисам имао не знам каква очекивања а генерално јавност није ни натоварала тиму неко велико бреме јер је ове године наступ у Европи већ ок за наше услове.

У Милану желим да видим најбољих 11 на максимуму и бићу задовољан, Звезда мора да тежи увијек бољем, без обзира на резултат. Надам се ипак да су оне за нас срамотне бункер чекалице коначно прошлост...

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, MrTripleDouble said:

Jebote zivot krvavi, kavih sve klosarcina ima. Jebo ih pas.

A imbecilu koji tvitovao jos smesno ovo. :ajme:

Tom primitivcu je to highlight dana, vjerojatno i tjedna, te događaj kojeg će se sjećati do kraja života. Zlatan je vjerojatno već zaboravio da ova individua i postoji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sanogo je premija za ovu ekipu. Jedini problem su kartoni i jbg, ako fasuje crveni u 26. minutu šta da radiš do kraja, a svaka tekma je bukvalno za kladionicu da li će biti isključen? Zato nije bio starter večeras, inače nemam drugo objašnjenje... Bar za sebe. :classic_smile:

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Moze li Sanogo da igra stopera?

Sanogo je na pripremama u par navrata igrao na toj poziciji, tako da teoretski može. Nisam siguran da je to najsrećnije rešenje, ali sada plaćamo loš skauting, zato što su nam od 7 defanzivnih igrača za 4 pozicije, ostala samo 4 i nemamo alternative. A još je mudri Mita rekao da nema veze ako ode Degenek, pošto imamo igrače koji mogu da igraju na toj poziciji, ako se sećate.

Elem, ako je F.Stojković igrao kao centalni bek, moći će i Sanogo. Bilo bi lepo da se Katai oporavi potpuno i da bude spreman za makar poluvreme.

Znam da smo imali epske poraze u zadnjih nekoliko godina na Marakani, ali lepo zvuči da Milan, Napoli, Liverpul nisu odneli pobede iz Beograda. One sitnije ne računam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sramota da Gajic i Sanogo ispusise zbog sva debila koji moraju da igraju

 

Previse domacih balvana na terenu rezultiralo je dosta losem rezultatu s obzirom na ono sto je bilo moguce. Da smo imali 3 ili manje domacih, dobili bi danas. Zalosno je bilo gledati kako aut linije prekida tecne akcije Degeneka, Milunovica, Rodica i Gobeljica.

 

Da nije usrao Pankov, neko drugi bi. I Borjan se trudio muski da zasere.

 

Falco je odlican fudbaler

 

Bakajako neodoljivo podseca na mucenog Asamou to ga dovedose mucenom Robiju kao pojacanje. Kao da ga je Mrkela skautirao.

 

Rodic kao protiv Arsenala. Smorio se da igra pa si prekratio muke ali i nama jer smo tada i proigrali.

 

Ivanic najbolji. Steta sto ne ume da podbode.

 

U revansu na sve ili nista. S obzirom ko ce da igra pozadi, trebace nam 4 do 5 golova da prodjemo

Edited by tsva
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, tsva said:

Sramota da Gajic i Sanogo ispusise zbog sva debila koji moraju da igraju

 

Previse domacih balvana na terenu rezultiralo je dosta losem rezultatu s obzirom na ono sto je bilo moguce. Da smo imali 3 ili manje domacih, dobili bi danas. Zalosno je bilo gledati kako aut linije prekida tecne akcije Degeneka, Milunovica, Rodica i Gobeljica.

 

Da nije usrao Pankov, neko drugi bi. I Borjan se trudio muski da zasere.

 

Falco je odlican fudbaler

 

Bakajako neodoljivo podseca na mucenog Asamou to ga dovedose mucenom Robiju kao pojacanje. Kao da ga je Mrkela skautirao.

 

Rodic kao protiv Arsenala. Smorio se da igra pa si prekratio muke ali i nama jer smo tada i proigrali.

 

Ivanic najbolji. Steta sto ne ume da podbode.

 

U revansu na sve ili nista. S obzirom ko ce da igra pozadi, trebace nam 4 do 5 golova da prodjemo

A ovog sa profilne da pohvalis? 🙂 Kakva god cepanica bio, covek clutchuje vec nekoliko puta. Za postovanje...

Link to comment
Share on other sites

Nismo uopste lose odigrali, iako su neki potezi bas bili wtf. Konkretno, Gobeljic pre Gajica je zlocin za fudbal, jer ovaj mucenik cak ni u odbrani nije bolji od Gajica, a u napadu je jedno 3x gori. Njegos je cak i ok odigrao za svoje standarde, Ivanic ubedljivo najbolji i najkonkretniji. 

 

Tesko cemo proci dalje, ali bar ce takmicarski mec bitir evans. Da je ostalo 1:2 u Milano bi isli samo u soping. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...