Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Bem li ga valjda pisem na kineskom pa se sa pojedinima ne razumem. Nigde nisam uporedio Čumiča i Plavšića koji nam je trenutno nedostupan. Moje upoređenje se odnosilo na spiiridona i Čumića i siguran sam da bi bio mnogo vise upotrebljiv od ovog mrkelinog procenta. Tako da čitajte braća cigani sa razumevanjem.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Perkos2 said:

Ovo što imamo a to su spiridon, simao i vukanovic je uzas i tu moramo naći dobre igrače koji nisu mnogo skupi, zato mi je kao jedno od rešenja zapao Čumić

 Brzi krilni igrači i dribleri poput Lazovića i Radonjića se u Srbiji pojavljuju na svakih 5-10 godina, a Zvezda to ne može da čeka. Moramo se okrenuti Africi, samo od tamo možemo obezbediti priliv takvih igrača u kontinuitetu. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Del Piero said:

Borjan je linijas, pre ce ga primiti sa dva metra jz centarsuta nego onako kao golman Genta.

 

Uh, ne bih se složio da je Borjan "linijas"... kada neko spomene "linijase" klasična definicija mi je Dika 😄

 

Juče smo dobili levog beka, nema potrebe kupovati novog 😴

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Opet se pominje Krsticic.

 

Covek koji je nagradjen novim trogodisnjim ugovorom za uspehe kao sto su Van La Para, Kanjas i Tomane, popularni Mita Tantuz, i dalje drzi otvoren tab sa vikipedije na kojoj je sastav Zvezde 2017/18, i ide redom. Opasno se smorio kad su mu javili da je Frimpong predriblao Dibalu u sredu, taman je hteo da baci novu bombu. Sad mu ostaje samo Vujadin sa severa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Константин said:

 

Послије Санога и Канге сада и Борјан на тапету:lol_2:

Имате вала за истицање мана робе колико хоћете пречих...

Komentarisali smo gol Njegosa i ja sam samo rekao sta mislim. Niko nije na tapetu.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Del Piero said:

Komentarisali smo gol Njegosa i ja sam samo rekao sta mislim. Niko nije na tapetu.

ОК можда није буквално на тапету али мало је безвезе помињати Борјанове мане ако нисмо таквог голмана имали не зна се откад. Поредај голане уназад докле хоћеш па ће све бити јасно. Ми иначе као клуб и нисмо имали пуно врхунских голмана када се гледа читава историја.

У истом овом тиму имамо играче који ту играју искључиво преко својих комбинација јер са овим спортом нису на ти а помињу се ова тројица који су баш добри играчи за наше услове. ОК је и Борјана критиковати када заслужи али у 2 дана истицати мане за 3 стандардна који су преозбиљни фудбалери за многе, мало је дегутантно. Некдашња Маракана би звиждала гомили незналица који сада лагано излазе на терен, по њима треба распалити док год су ту.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, suptil said:

Koliko istine ima u prici oko povratka Krsticica?

Pisali kvazi novinari u par rokova o tome, naravno nista se nije desilo.

Otisao je momak na pravdi Boga, a da mu nisu produzili ugovor kako valja i trebuje, sad placaju tekstove kako ga mnogo cene i vole i kako je  jelte on otisao iskoristivsi klauzulu iz ugovora od pola miliona evra...

Sustina je da Krsticic ima ulogu u Aeku, igra i mislim da je jako tesko vratiti ga, iako bi nam takav profil legao kao budali samar.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Константин said:

ОК можда није буквално на тапету али мало је безвезе помињати Борјанове мане ако нисмо таквог голмана имали не зна се откад. Поредај голане уназад докле хоћеш па ће све бити јасно. Ми иначе као клуб и нисмо имали пуно врхунских голмана када се гледа читава историја.

У истом овом тиму имамо играче који ту играју искључиво преко својих комбинација јер са овим спортом нису на ти а помињу се ова тројица који су баш добри играчи за наше услове. ОК је и Борјана критиковати када заслужи али у 2 дана истицати мане за 3 стандардна који су преозбиљни фудбалери за многе, мало је дегутантно. Некдашња Маракана би звиждала гомили незналица који сада лагано излазе на терен, по њима треба распалити док год су ту.

Ja bukvalno nemam pojma o cemu ti pises. 

 

Borjan je nas najbolji golman od pitaj boga kad, ali ne znaci da je savrsen i da nema nijednu manu. I ja njega uopste nisam kritikovao zbog nekog primljenog gola ili neke situacije, vec sam generalno pisao o njemu.

 

Je l' sad nista ne sme da se napise o najboljim igracima dok imamo ove Njegose, Simice, Vukanovice i Gobeljice? Ja sam odavno i vise puta napisao sta mislim o tim poluigracima polukombinacijama.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Ja bukvalno nemam pojma o cemu ti pises. 

 

Borjan je nas najbolji golman od pitaj boga kad, ali ne znaci da je savrsen i da nema nijednu manu. I ja njega uopste nisam kritikovao zbog nekog primljenog gola ili neke situacije, vec sam generalno pisao o njemu.

 

Je l' sad nista ne sme da se napise o najboljim igracima dok imamo ove Njegose, Simice, Vukanovice i Gobeljice? Ja sam odavno i vise puta napisao sta mislim o tim poluigracima polukombinacijama.

Ne smes da kritikujes najbolje igrace, bio pre par god kod druga u Italiji i gledamo utakmicu i njegov otac Italijan kritikuje Pirla, zamisli on moze da kritikuje Pirla, a ja se usudio da kritikuje Sanoga.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Константин said:

...Ми иначе као клуб и нисмо имали пуно врхунских голмана када се гледа читава историја...

 

Pre par dana sam razmišljao  upravo o tome. Borjan je ne samo najbolji golman Zvezde u poslednje vreme, nego i jedan od najboljih u istoriji FK CZ. 

I daleko od toga da je linijaš. Po meni, jedina njegova mana je igra (odnosno učestvovanje u igri) nogom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Obrnuti Luka Jović.

Verovatno je i bek.

3 minutes ago, harmonajzer said:

 

Pre par dana sam razmišljao  upravo o tome. Borjan je ne samo najbolji golman Zvezde u poslednje vreme, nego i jedan od najboljih u istoriji FK CZ. 

I daleko od toga da je linijaš. Po meni, jedina njegova mana je igra (odnosno učestvovanje u igri) nogom.

Polako malo sa tim ocenama. Zvezda je imala ozbiljne golmane u istoriji. U ovom veku, u zadnjih 30 godina, svakako je medu najboljima. Mozda i najbolji.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Just now, harmonajzer said:

 

 

Rekao bih u poslednjih 40 godina, koliko ja pratim Zvezdu. A to je više od pola istorije. ☺️

 

 

Odakle znam Aleksandar Stojanović, Ivković, S.Stojanović, Milojević, Dišljenković, Rajković, Ljukovčan, Jevrić, Stojković.....Ovako iz glave....Dobar je bio i onaj stariji Simeunović, ali se nije naigrao u Zvezdi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...