Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

2 minutes ago, Martin Mystere said:

Jebo te, po tvojim upisima bi se reklo da mi jedan bod nismo uzeli bez pomoći sudija.

Ne kažem da nismo imali pomoć u nekim mečevima ali ti baš preteruješ sa tim potenciranjem sudija.

U dva navrata je mogao da sudi penal ali će svi sad da pričaju o ruci Pavkova!

 

Moze sad da nas oseti 100 puta kad nam je dao neregularan gol  i na vreme prelomio utakmicu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tsva said:

 

Moze sad da nas oseti 100 puta kad nam je dao neregularan gol  i na vreme prelomio utakmicu. 

 

A zbog cega si toliko siguran da je video igranje rukom? Bio je mali trzaj i nije bas bilo očigledno za glavnog sudiju, pre je morao pomoćnik da vidi.

 

Dok je kod drugog nedosudjenog penala bio odlično postavljen.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, tsva said:

Video je sudija al ima upute,

 

Ni po koju cenu se ne sme desiti novi Javor.

Jbg gazda tsva, ipak smo i u ovom sastavu 3 klase bolji od Rada...

Nepotreban nesportski potez, al stvarno kao da ne gledas meceve u jsl pa ne vidis koliko smo bolji od konkurencije.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Manoly said:

Jbg gazda tsva, ipak smo i u ovom sastavu 3 klase bolji od Rada...

Nepotreban nesportski potez, al stvarno kao da ne gledas meceve u jsl pa ne vidis koliko smo bolji od konkurencije.

Bolji smo 3 klase i od Javora pa ih nismo pobedili

 

I Liverpul je 3 klase bolji od nas pa smo ga pobedili.

 

Glup ti je argument. Sto je neko bolji ne znaci da je ok da se pljacka pa onda da se kaze, svakako smo bili bolji. Ovo niti je retko, niti je slucajno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Moze sad da nas oseti 100 puta kad nam je dao neregularan gol  i na vreme prelomio utakmicu. 

Pusti sad ti istu priču vrtiš tokom svake utakmice, kao i na pauzi između njih - zar ti nekad ne dosadi!?

 

Na stranu to što, verovatno da je sudio ruku pa onda jedan od ova dva penala to bi bilo prekasno da se utakmica prelomi na vreme.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Martin Mystere said:
14 minutes ago, tsva said:
 
Moze sad da nas oseti 100 puta kad nam je dao neregularan gol  i na vreme prelomio utakmicu. 

Pusti sad ti istu priču vrtiš tokom svake utakmice, kao i na pauzi između njih - zar ti nekad ne dosadi!?

Ne secam se da je tebi dosadjivalo kada je Tole Karadzic na ovaj nacin pljackao citavu deceniju.

 

Ja samo nisam licemeran kao sto ste vi.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, tsva said:

Bolji smo 3 klase i od Javora pa ih nismo pobedili

 

I Liverpul je 3 klase bolji od nas pa smo ga pobedili.

 

Glup ti je argument. Sto je neko bolji ne znaci da je ok da se pljacka pa onda da se kaze, svakako smo bili bolji. Ovo niti je retko, niti je slucajno.

Jbg, protekcije nikad dosta...

Ja sam svestan da bude odluka kojima se gura Zvezda itekako, ali kvalitativno smo ispred svake ekipe na ovim livadama, mnogo meceva dobili smo apsolutno lako i zasluzeno , nema potrebe o tome polemisati.

3 minutes ago, tsva said:

Ne secam se da je tebi dosadjivalo kada je Tole Karadzic na ovaj nacin pljackao citavu deceniju.

 

Ja samo nisam licemeran kao sto ste vi.

Koje bre licemerje, ova Zvezda igra dopadljiv fudbal, na kraju pokazali su to i u Jevropi, sta pokusavas da uporedis?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne secam se da je tebi dosadjivalo kada je Tole Karadzic na ovaj nacin pljackao citavu deceniju.
 
Ja samo nisam licemeran kao sto ste vi.
Ne kaki, rekao sam među prvima da je ovo nesportski, kao i svaka gruba greška na štetu protivnika ali tvoji pokušaji lažne korektnosti komentarima kako mi ne znamo drugačije da dobijemo osim da krademo sve i svakog baš su postali teško smaranje i rekao bih foliranje.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Manoly said:

Jbg, protekcije nikad dosta...

Ja sam svestan da bude odluka kojima se gura Zvezda itekako, ali kvalitativno smo ispred svake ekipe na ovim livadama, mnogo meceva dobili smo apsolutno lako i zasluzeno , nema potrebe o tome polemisati.

Koje bre licemerje, ova Zvezda igra dopadljiv fudbal, na kraju pokazali su to i u Jevropi, sta pokusavas da uporedis?

 

 

Na isti nacin kao sto ti radis i oni su opravdavali svoje kradje igrama u Evropi i supljom pricom kako su svakako bolji i prema tome je okay da pokradu.

 

Kad ti sudija orvori utakmicu onda moze da se igra i dopadljivo jer ima prostora.

 

I Dortmund igra fantasticno i mnogo je bolji od raspalog Kelna ba izgubi sinoc kod kuce. A i oni bas lepo igraju.

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

Načuh da smo ponudili Boaćiju da aktiviramo klauzulu za još jednu godinu ugovora ako pristane da se prepolovi plata.

 

2 minutes ago, K.Dot said:

Gavric je najbolje krilo u klubu.

Bolji od Kataia?

Edited by Knipex
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Martin Mystere said:
10 minutes ago, tsva said:
Ne secam se da je tebi dosadjivalo kada je Tole Karadzic na ovaj nacin pljackao citavu deceniju.
 
Ja samo nisam licemeran kao sto ste vi.

Ne kaki, rekao sam među prvima da je ovo nesportski, kao i svaka gruba greška na štetu protivnika ali tvoji pokušaji lažne korektnosti komentarima kako mi ne znamo drugačije da dobijemo osim da krademo sve i svakog baš su postali teško smaranje i rekao bih foliranje.

 

Dok god postoji jadan pokusaj relativizacije tako i treba da bude

 

Svakakvi debilizmi se pisu ovde. Treba krasti Rad jer su Rad. Koliko god je Rad u svojoj istoriji namestio utakmica nisu nam ni do clanaka kad je namestanje u pitanju. O cemu vi uopste pricate. Okay, nema morala, obraza itd... Propalo drustvo i kucni odgoj pa je kradja sasvim okay. A onda fino kazes da si svakako bolji da bi se moglo relativisati.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, tsva said:

 

Moze sad da nas oseti 100 puta kad nam je dao neregularan gol  i na vreme prelomio utakmicu. 

 

Ako ćemo baš da merimo, nas je oštetio više nego Rad. Nije svirao ni jedan od 2 očigledna penala a penal je 95% gol. Greška na štetu Rada je nedosuđeno igranje rukom Pavkova. Koliko akcija koje su započele igranjem rukom se završi postignutim golom? Mislim da nije ni 1%. Šta je veće? To što se u nastavku te akcije desio gol je nešto sasvim drugo. Moglo je to igranje rukom da bude i na centru terena pa da se u nastavku desi gol. Svakako bi gol bio neregularan ali nisu uporedive situacije. 

 

Greške se dešavaju, one su sastavni deo igre, samo što se greške u našu korist broje, potencira se na njima dok se sa druge strane greške na našu štetu brzo zaboravljaju. One su nebitne a momci moraju da pobeđuju uprkos tome. E pa jbg.

 

A sudije u LLSL su dokazano loše.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...