Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Iskreno Gent je daleko bolji tim od nas, zato sam veoma srecan sto smo ih dobili obe utakmice, ne znam ni kako nam je to uspelo, prosto neverovatno. Oni su dominirali u obe utakmice, kako tehnicki tako i po sansama, a mi odneli dve pobede. Bilo je hrabrosti, vere, ali i vise srece nego pameti. Dali smo im taj gol u 55 sekundi i presekli ih potpuno, nakon toga smo se povukli Borjanu u krilo, sreca nasa da nije svirnuo onaj penal jer svaki drugi sudija bi ono svirao. Sve sad ovo izgleda bajno, imamo 9 bodova, prosli smo dalje, ali brine me sto smo prilicno kriticni u odbrani. Veceras su nam tako lako stvarali neke sanse, isto kao i proslu utakmicu, i imali su nekoliko udaraca glavom gde je nasa odbrana uvek lose stajala, pogotovo Degenek. Kriticni smo i u predali lopte, ponekad izgledamo kao neka deca sa tim dodavanjima, jedino je Falcineli sposoban da sacuva loptu. Mora jos mnogo da se radi jer ako naidjeno na neki ozbiljniji tim u plejofu ima da nas zgaze kao mi Liberec.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Gent opasno overrated ekipa. Slusajuci Novakovica covek bi pomislio da su Real u najmanju ruku. Kod kuce, protiv nas ovako osakacenih nisu 2 prilike stvorili.

sigurno je da su dosta jaci od nas ali ocigledno je da smo mnogo namazanija ekipa, ovih nekoliko sezona u ls I le ne mogu da se plate parama

Edited by SunZero
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, StephenBob said:

Iskreno Gent je daleko bolji tim od nas, zato sam veoma srecan sto smo ih dobili obe utakmice, ne znam ni kako nam je to uspelo, prosto neverovatno. Oni su dominirali u obe utakmice, kako tehnicki tako i po sansama, a mi odneli dve pobede. Bilo je hrabrosti, vere, ali i vise srece nego pameti. Dali smo im taj gol u 55 sekundi i presekli ih potpuno, nakon toga smo se povukli Borjanu u krilo, sreca nasa da nije svirnuo onaj penal jer svaki drugi sudija bi ono svirao. Sve sad ovo izgleda bajno, imamo 9 bodova, prosli smo dalje, ali brine me sto smo prilicno kriticni u odbrani. Veceras su nam tako lako stvarali neke sanse, isto kao i proslu utakmicu, i imali su nekoliko udaraca glavom gde je nasa odbrana uvek lose stajala, pogotovo Degenek. Kriticni smo i u predali lopte, ponekad izgledamo kao neka deca sa tim dodavanjima, jedino je Falcineli sposoban da sacuva loptu. Mora jos mnogo da se radi jer ako naidjeno na neki ozbiljniji tim u plejofu ima da nas zgaze kao mi Liberec.

Realno, nas zanima samo da prodjemo grupu. To je big bang za nas. Sve preko toga je pfffff.. Pa ljudi nismo mi Sporting pa da se kao nadigravamo. 

Koliko para, toliko muzike. Plus treba nadojiti Terzica,vodje navijača itd... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, SunZero said:

sigurno je da su dosta jaci of nas ali ocigledno je da smo se mnogo namazanija ekipa, ovih nekoliko sezona u ls I le me mogu da se plate parama

Ne znam, nije mi izgledalo da su bolji. Pogotovo ne veceras, nisu oni slucajno ovde gde jesu. Svesno smo im veceras prepustili inicijativu, stavise nismo pokusavali uopsr po zamlju da igramo a oni jalovi i nedoreceni. Ako gledamo samo eye test jako metiljavi. Mi nismo nista spec. da ne bude zabune ali Gent su bukvalno svi hajpovali jako, tako da ono nisam impresioniran tebrice 😁

Edited by DijametralnoSuprotan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Treba cestitati na rezultatu u Le, fudbal se igra zbog rezultata i u nasem slucaju plasmana u nokaut fazu. Ne volim dekadentan fudbal, ali bilo je smisla u okrnjenom sastavu biti taktican, pobeda se itekako pise.

 

2 minutes ago, Martin Mystere said:

Odnos šuteva 27:4 za Gent

Nista to nije bilo mnogo opasno, mkzda dve 100% sanse realno.

Mnogo su imali loptu, nista napravili nisu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mister ozbiljno pozitivno iznenadjenje. Posle upitnog starta svoje karijere, ovo sto je uradio u grupi je za svaku pohvalu. Pokazao da moze da se prilagodi protivniku i da promeni stil igre.
Izbambusao Liberec dao im je 5 komada, a danas u stilu Miloja postavio bunker i lagano zatvorio mec, ovi mucenici nisu imali ozbiljnu priliku, kapiten Sved im imao neki sut iz 16m i to im bila jedina polu sansa.
Na sve to gura klince, Nikolic igrao svih 90 minuta (bio najgori), Njegos odigrao odlicnih 50 minuta, Erakovic usao da zatvori na kraju i Radulovic dobio ~10 minuta.
MVP danas Vukan, kakvi Hajdini i Zanderi samo spic na levog beka.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...