Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Tačka.

 

 

Ovo napaljeni klinci od 14 godina nebi izjavili. Bruka se

 

 

Brza podloga obično savršeno odgovara favorizovanim/boljim ekipama. No, mi izgleda nismo ta kategorija...

Rekao bih da nije toliko podloga koliko lopta, nenormalno se odbija u nekim situacijama, i to ne samo od Gobeljica. Kangi stalno bezi.

 

Nemam ja zasto da trazim izgovore, meni nisu potrebni, samo kazem sta vidim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Del Piero said:

Rekao bih da nije toliko podloga koliko lopta, nenormalno se odbija u nekim situacijama, i to ne samo od Gobeljica. Kangi stalno bezi.

 

Nemam ja zasto da trazim izgovore, meni nisu potrebni, samo kazem sta vidim.

 

Ma tvoja primetba je na mestu, tu nema šta. Samo kažem da malo brži uslovi obično odgovaraju ekipi koja kao treba da ima loptu u nogama i napada

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne vredi. Jedino Sanogo je nešto odigrao, ostalo je katastrofa. Katai se trudi, ali niko mu se ne otvara. Krene u napad i nema nikoga. Tomane ispao sa terena, ne otvara se, ne traži lopte. 

Moraju Boaći, Gajić i Gavrić da uđu. Naravno umesto Tomane, Spiridonovića i Milunovića.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je klasicno sranje od fudbala. Za 45 minuta vidjeli smo jedan prodor Kataia. Bez presinga, bez tranzicije i kombinatorike. 

 

Degenek je na beku totalno beskoristan. Milunovic standardna masina za faulove, a muceni Gobeljic u vjecnoj svadji sa loptom. Kanga je u minus fazi danas, lopta ga ne slusa. 

 

Tesko cemo sa ovakvom igrom umuljati neki gol.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...