Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Just now, mmajstor said:

Sve je to posledica globalizacije. 
 

Legitimno je pitati a zasto mi sami isprva nr radimo kako valja, pa da ne budemo instrumenti velikih? 

 

Znaci Filip Covic je posledica globalizacije? Zanimljivo glediste kolega, vrlo zanimljvio...

Vidis u svakoj namestenoj privatizaciji postoje dve strane, ona koja ima plan da unizi neko preduzece (zli stranci Amerikanci) da bi ga kupila sto jeftinije i ona domaca (zli domaci kadrovi) koja sprovodi taj plan. 

E kada te druge ne bude vise ona prva moz' da jede govna dizvinu dame. 

 

Do tada... Nije Sloba kriv mi smo...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, mmajstor said:

 

 

Legitimno je pitati a zasto mi sami isprva ne radimo kako valja, pa da ne budemo instrumenti velikih? Zato sto kako kaze Klint Istvud - u zivotu postoji dve vrste ljudi: oni koji kopaju i oni koji drze pistolj. Ocigledno smo mi ti koji kopamo... a kad i pomislimo sta bi mogli da uradimo da to popravimo, vecinom ljudi misle samo na sebe i to linijom manjeg otpora, pa se odluce da se isele preko, a ne da pokusaju da se domognu pistolja od onoga ko ga drzi uperenim protiv nas. Onda nema sta da se bunimo... dok bude robova bice i robovlasnika. A robovi se nikada oslobodili ropstva nisu tako sto se robovlasnik smilovao prema njima... 

 

 

 

Borisu smo mi kidnapovali na nekoj pumpi i oteli ga Realu/Barsi

 

da li je onda Covic:

 

a) onaj koji drzi pistolj

b) onaj koji kopa

c) samo idiot koji ne kopa i nema pistolj

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Armata said:

 Ko što nas eksploatišu bogatiji od nas, tako i mi moramo da eksploatišemo one koji su slabiji. 

 

34 minutes ago, SunZero said:

 

Borisu smo mi kidnapovali na nekoj pumpi i oteli ga Realu/Barsi

 

da li je onda Covic:

 

a) onaj koji drzi pistolj

b) onaj koji kopa

c) samo idiot koji ne kopa i nema pistolj

 Možda je Čović kidnapovao pogrešnog Borišu. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

 

Znaci Filip Covic je posledica globalizacije? Zanimljivo glediste kolega, vrlo zanimljvio...

Vidis u svakoj namestenoj privatizaciji postoje dve strane, ona koja ima plan da unizi neko preduzece (zli stranci Amerikanci) da bi ga kupila sto jeftinije i ona domaca (zli domaci kadrovi) koja sprovodi taj plan. 

E kada te druge ne bude vise ona prva moz' da jede govna dizvinu dame. 

 

Do tada... Nije Sloba kriv mi smo...

 

Do tada je prvi korak da izadjemo iz razmisljanja iz pozicije zrtve.

Kada kazes MI pretpostavljam da mislis na ove domace zle kadrove samo zato sto su domaci? Pa nije tako, ako ti to ne radis, ja to ne radim, pa da li smo zli MI, ili su to sve ONI, bez obzira dal bili domaci, strani, ameri ili marsovci?

 

Najveci uspeh u potcinjavanju robova je kada ih ubede da oni zasluzuju da budu robovi. 

45 minutes ago, SunZero said:

 

Borisu smo mi kidnapovali na nekoj pumpi i oteli ga Realu/Barsi

 

da li je onda Covic:

 

a) onaj koji drzi pistolj

b) onaj koji kopa

c) samo idiot koji ne kopa i nema pistolj

 

Kada vidimo kako stoje stvari:

b) onaj koji kopa

 

A onaj koji drzi pistolj nam je samo bacio neku spajalicu da se lozimo kako imamo neko oruzje u rukama.....a ono obicna spajalica.

Edited by mmajstor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, placebo said:

Upraopastavamo mlade igrace koji gore od zelje da zaigraju?????

Mladi igraci ne dobijaju sansu?????

Stranci ce ubiti nasu kosarku?????

Samo da vam kazrm da svako u sportu dobije ono sto zasluzuje.Mnogo stvari treba da se poklopi da bi bio Luka Doncic,Djokovic,Dragic,Jokic...Sve moze da se nadoknadi osim volje za sporskom moci.Pustao bi Borisi reakcije 33 godisnjeg Mo Fajea 24 h da vidi kako se zivi za igru,igru kao takvu.

 

Borisa je svoje na parketu uvek posteno odradjivao, cak je kod Tomica u onoj prvoj sezoni bio jedan od pouzdanijih defanzivaca. Dok je npr Faje dobio nogobulj jer je navodno simulirao povrede da ne bi igrao nebitne ABA tekme. Ne kazem da verujem u to, ali je i to potpuno nebitno, jer je i on uvek svoje posteno odradjivao na terenu.

 

Tako da, kontam da Borisa svima ide na kurac jer ima tu debilnu flegmaticnu facu, ali decko svoje posteno odradjuje kad dobije sansu. Keselj bi npr isto pored klupe kao oparen skakao, pa i Pero Antic, a na terenu smo videli obojicu kako pogledom igraju odbranu. 

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mmajstor said:

 

 

 

Kada vidimo kako stoje stvari:

b) onaj koji kopa

 

A onaj koji drzi pistolj nam je samo bacio neku spajalicu da se lozimo kako imamo neko oruzje u rukama.....a ono obicna spajalica.

 

uvek nas prejebu zli globalizatori sa pistoljem, cak i kada pomislimo da smo im nesto maznuli ispred nosa ispostavi se da se radi o obicnoj spajalici od nekoliko stotina hiljada evrova

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Borisa je svoje na parketu uvek posteno odradjivao, cak je kod Tomica u onoj prvoj sezoni bio jedan od pouzdanijih defanzivaca. Dok je npr Faje dobio nogobulj jer je navodno simulirao povrede da ne bi igrao nebitne ABA tekme. Ne kazem da verujem u to, ali je i to potpuno nebitno, jer je i on uvek svoje posteno odradjivao na terenu.

 

Tako da, kontam da Borisa svima ide na kurac jer ima tu debilnu flegmaticnu facu, ali decko svoje posteno odradjuje kad dobije sansu. Keselj bi npr isto pored klupe kao oparen skakao, pa i Pero Antic, a na terenu smo videli obojicu kako pogledom igraju odbranu. 

Imas pravo,

sad kad vidim kako ga razvlace po svim medijima i drustvenim mrezama obrisao bi sve sto sam napisao danas protiv njega.Neverovatno je kako smo zeljni krvi na drustvenim mrezama i ovako.Valjda nas je ova vlast do te mere naelektrisala i isprovocirala kao da cekamo nekog da ispalimo sve frustracije iz sebe.Licno  je meni krivo sto sam i SAM NETALETOVAN za kosarku koju toliko volim pa mi smeta kad neko ne koristi svoje resurse koje mu je priroda dala.Ali boze moj ko sam ja da sudim o tudjim afinitetima i zivotnim planovima.Svi smo postali veliki znalci i srazmerno sa nasim neznanjem jos veci pljuvaci svega sto nas iziritira da dokusurimo nekoga u gomili kao najvece p....

U svoje ime jedno veliko IZVINI

Jedan je BORISA SIMANIC

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Čvarkov said:

Ne znam da li je bio ovaj Lazin legendarni 2+1 ulaz, u svakom slučaju neće da škodi jer se ne vidja često. 😀

 

20201219-175022.gif

 

Veći deo tog poena pripada Kuzmiću, koji je potpunuo zatvorio Dubljevića.

 

Zamišljam sad scenu na terenu Teri ili Rit umesto Kuzmića. Dao bi tad Laza koš ali u kurcu.

Edited by Laki21
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vlada_79 said:

Mada tad Sony nije bio toliko aktuelan.

Mislim da ipak to nema veze sa sonijem, nego sa prirodom svakog igraca posebno.

Stariji ljubitelji "one kosarke preko bare" pamte sigurno scene sa klupe Kingsa od 2000 pa naovamo... Majk Bibi na svakom mecu grickalicom sece nokte dok se igra mec, Kristi pokriven peskirom preko glave, Polard klasican indijanac tera cirkus, bela čokolada Vilijams se igrao kosarke, neozbiljan ceo zivot...Weber ladovina, nasi + Hido isto...

I sve to im nije smetalo da igraju najbolju kosarku na svetu tih godina...

Nije bas sve onako kako izgleda na prvi pogled.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, placebo said:

Upraopastavamo mlade igrace koji gore od zelje da zaigraju?????

Mladi igraci ne dobijaju sansu?????

Stranci ce ubiti nasu kosarku?????

Samo da vam kazrm da svako u sportu dobije ono sto zasluzuje.Mnogo stvari treba da se poklopi da bi bio Luka Doncic,Djokovic,Dragic,Jokic...Sve moze da se nadoknadi osim volje za sporskom moci.Pustao bi Borisi reakcije 33 godisnjeg Mo Fajea 24 h da vidi kako se zivi za igru,igru kao takvu.

 

Zasto bi morale da postoje dve krajnosti - ili novi Doncic i Jokic ili propali kosarkas koji se smuca po nekim holandskim, bugarskim, madjarskim, beloruskim timovima?

 

Sta bi nam falilo da dobijemo novog Tadiju Dragicevica ili Borisa Savovica (odnosno da Borisa Simanic to postane kroz karijeru)? Jer, ako niste primetili, da danas karijere zavrse Lazic, Kuzmic i Simonovic i da nas napuste Dobric i Davidovac, ne bi mogli da sastavimo tim bez 10 stranaca.

 

Ja bih podelio ekipu na 3 dela - bekovi koji umeju sa loptom (plejmejkeri i bekovi suteri), igraci na pozicijama 3 i 4 kojima se igra u napadu svodi na sut i igraci pod kosem. Trenutno, od domacih igraca, mi imamo: 0 igraca u prvom delu (eventualno Davidovac), imamo Lazica, Dobrica, Davidovca (?), Radanova, Simanica i Simonovica na pozicijama 3 i 4, od visokih MJK i Kuzmic.

 

Sta je nasa buducnost? Na 1 i 2 trenutno ni na vidiku nema igraca koji nam mogu pomoci (a i kako bi, kad u nazovi filijali glavnu ulogu ima predsednikov sin) i tu je Guduric bio poslednji igrac koji je mogao da igra na nekom EL, pa i EC nivou. Na 4/5, imamo gomilu defanzivnih rupa (Jovanovic, Ristic, Stimac ranije), opet se tu moraju uzeti 2 stranca. Jedino sto imamo su igraci koji igraju bez lopte, snazna krila, slaba krila, lagane cetvorke, a i to nam se svodi na 3 imena.

 

Sa ucescem u EL tim ce morati da ima minimum 6 stranaca (4 igraca koji igraju sa loptom u rukama i 2 visoka igraca), a kako radimo uskoro cemo morati da dovodimo i strance na pozicijama 3 i 4.

 

U sustini, nisu ni bitni toliko domaci igraci koliko igraci sa visegodisnjim ugovorima koji mogu da rastu - da u prvoj sezoni budu igraci manje na terenu, u drugoj da budu prve izmene, u trecoj mozda i clanovi prve petorke.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

 

Zasto bi morale da postoje dve krajnosti - ili novi Doncic i Jokic ili propali kosarkas koji se smuca po nekim holandskim, bugarskim, madjarskim, beloruskim timovima?

 

Sta bi nam falilo da dobijemo novog Tadiju Dragicevica ili Borisa Savovica (odnosno da Borisa Simanic to postane kroz karijeru)? Jer, ako niste primetili, da danas karijere zavrse Lazic, Kuzmic i Simonovic i da nas napuste Dobric i Davidovac, ne bi mogli da sastavimo tim bez 10 stranaca.

 

Ja bih podelio ekipu na 3 dela - bekovi koji umeju sa loptom (plejmejkeri i bekovi suteri), igraci na pozicijama 3 i 4 kojima se igra u napadu svodi na sut i igraci pod kosem. Trenutno, od domacih igraca, mi imamo: 0 igraca u prvom delu (eventualno Davidovac), imamo Lazica, Dobrica, Davidovca (?), Radanova, Simanica i Simonovica na pozicijama 3 i 4, od visokih MJK i Kuzmic.

 

Sta je nasa buducnost? Na 1 i 2 trenutno ni na vidiku nema igraca koji nam mogu pomoci (a i kako bi, kad u nazovi filijali glavnu ulogu ima predsednikov sin) i tu je Guduric bio poslednji igrac koji je mogao da igra na nekom EL, pa i EC nivou. Na 4/5, imamo gomilu defanzivnih rupa (Jovanovic, Ristic, Stimac ranije), opet se tu moraju uzeti 2 stranca. Jedino sto imamo su igraci koji igraju bez lopte, snazna krila, slaba krila, lagane cetvorke, a i to nam se svodi na 3 imena.

 

Sa ucescem u EL tim ce morati da ima minimum 6 stranaca (4 igraca koji igraju sa loptom u rukama i 2 visoka igraca), a kako radimo uskoro cemo morati da dovodimo i strance na pozicijama 3 i 4.

 

U sustini, nisu ni bitni toliko domaci igraci koliko igraci sa visegodisnjim ugovorima koji mogu da rastu - da u prvoj sezoni budu igraci manje na terenu, u drugoj da budu prve izmene, u trecoj mozda i clanovi prve petorke.

Potpisujem od prve do poslednje.

Mali dodatak:SEX,NOVAC,DAVIDOVAC

Kakvu glavu ima ovqj decko,steta sto nema Borisino telo i ovaj instikt ubice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde da se ne zajebavamo za Borisu. Prvi sam za to da se ne sudi o necijem karakteru po tome da li je neko introvertan ili ekstrovertan, ali Borisa nije tamo neki random tip ciju smo sliku izvukli iz konteksta, vec neko o kome znamo dosta toga i o kome su i razni skauti pisali isto, a to je da je prilicno nezainteresovan i inertan.

 

Mogu da se slozim da je on svoje na parketu uglavnom odradjivao posteno, ali mogu da shvatim i zasto neko ko ga gleda svaki dan na treningu ne oseca obavezu da mu da sansu. Nazalost, u njemu ne cuci nikakav Kawhi Leonard, a daleko je i od Topica.

Edited by Del Piero
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Del Piero said:

Ajde da se ne zajebavamo za Borisu. Prvi sam za to da se ne sudi o necijem karakteru po tome da li je neko introvertan ili ekstrovertan, ali Borisa nije tamo neki random tip ciju smo sliku izvukli iz konteksta, vec neko o kome znamo dosta toga i o kome su i razni skauti pisali isto, a to je da je prilicno nezainteresovan i inertan.

 

Mogu da se slozim da je on svoje na parketu uglavnom odradjivao posteno, ali mogu da shvatim i zasto neko ko ga gleda svaki dan na treningu ne oseca obavezu da mu da sansu. Nazalost, u njemu ne cuci nikakav Kawhi Leonard, a daleko je i od Topica.

Topic kad je igrao kosarku kod nas nisu postojali stranci. Da jesu, verujem da ne bi imao 1/10 karijere.

 

Rit uzima Borisine minute i to igrac koji nema ugovor sa nama sl sezone i to dovoljno govori o Obradovicu, ali i Simanicu koji jos nije pobegao od nas..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...