Jump to content

Bagovi i funkcionalnosti foruma


Recommended Posts

Tapatalk, trajno banovan.

 

Stvarno mi je dosta vise cimanja sa TT, njihov support je nepostojeci, postovi sa problemima na svakom koraku bez odgovora. Svaki put kada izbace update TT prestane da radi. Onda nikako da prodjem verifikaciju ma sta da uradim, rizikujem spustanje sigurnosti foruma da bi ovo proradilo. I bukvalno svi savetuju da se TT ne koristi. Dosta je bilo.

 

Postoji mobilna verzija foruma, svaki moderni browser ima mogucnost da ukljucite notifikacije.

 

Radjie cu vreme potrositi na optimizaciju teme, da bude vise mobile friendly, pa cak i da platimo nesto nego sto se cimam sa TT.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Da li postoji mogućnost da kad nam je neko na IL ne vidimo ni kad mu neko replicira? Inače ne vidim poentu da nekog stavim na Ignore a opet moram da gledam njegov sadržaj na forumu (koji me užasava). 

 

Pitam za sebe.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Da li postoji mogućnost da kad nam je neko na IL ne vidimo ni kad mu neko replicira? Inače ne vidim poentu da nekog stavim na Ignore a opet moram da gledam njegov sadržaj na forumu (koji me užasava). 

 

Pitam za sebe.

Meni je, za sada Hamilton na IL (pridruzice mu se skoro jos njih :classic_biggrin:) i, da nije citata, ne bih ni video sta pisu ljudi cije me misljenje ne tangira.

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

On 3/4/2024 at 8:30 PM, Unknown said:

Zasto ne mogu da pisem na pdf Muzika i zasto ne mogu da editujem svoje postove?

 

On 3/5/2024 at 9:06 AM, fancy said:

Da pitamo šefa... @MetalHead 👆

Mora da se zasluzi 🙂

Postoji mehanizam da ne moze neko da bane i ostavi 100 postova u jednom danu, a upgrade clanstva ide posle nekog vremena i odredjene aktivnosti ali je izgleda prezupcio pa nije automatski uradjen upgrade iz "Novi clan" u "Clan foruma". Provericu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Može li da se namjesti nekako da prikazuje samo topice koje pratim, kao listu? Da ne moram da surfam kroz forum za topicima nego da ima opcija, button, tab, bilo šta kad uđem tu da ih nađem sve na jednom mjestu?

Link to comment
Share on other sites

Hvala na odgovoru, uradio sam već ovo danas, međutim ako nema novog contenta activity bude prazan. Ovo nije neki problem međutim često uđem na forum da nešto napišem pa opet moram da tražim topic kroz forum.

 

Mislio sam ako ima opcija da ti prikaže default izgled foruma, ono gdje kad ima novih postova budu boldovani naslovi i ima tačka ispred, samo da na listi budu topici koje pratim? Tako nešto.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...