Jump to content

Bagovi i funkcionalnosti foruma


Recommended Posts

37 minutes ago, realno *w said:

Drugari

 

Jesu li se samo meni poremetile notifikacije?

 

Screenshot-2023-08-07-134506.png

 

Ranije mi je stizalo samo kada su odgovori na moje postove, sada na sve sa košarke?

 

 

Ovo sto si ovde prikazao je zato sto si Follow-ovao celu kosarku, iskljuci pa nece vise. 

 

Inace, menjao sam podesavanja zbog email notifikacija, da ih ogranicim jer nam lose utice na mail deliverability. Dosta toga je prebaceno na notifikacije na forumu. Ako jos nesto nije ok saljite ovako sa screenshot-om da vidim tacno o cemu je rec.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, MetalHead said:

 

A sad i to hocete?! :) Izbacio sam jer sam hteo na ovim manjim editorima (na telefonu) da ne bude dve linije ikonica. Dodacu. 

 

Gazda, kad već imamo 2 linije opcija na telefonu (što je sasvim OK) ajde ako može još jedna opcijica, a to je onaj X^2 tj. superscript - nećeš ni osetiti a kreativnima će puno da znači :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, realno *w said:

Drugari

 

Jesu li se samo meni poremetile notifikacije?

 

Screenshot-2023-08-07-134506.png

 

Ranije mi je stizalo samo kada su odgovori na moje postove, sada na sve sa košarke?

nisu samo tebi, problem je sto ne moze izgleda vise da se iskljuci da stizu notifikacije za followed content, zasivljeno da se skine sa notification list

 

sad bi trebalo skinuti follow sa svakog contenta posebno :S

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mogla si.

Ovde se za kraće banove uglavnom ne vrši pravo banovanje korisnika (zabrana pristupa sajtu) već samo ukida mogućnost postovanja, i skoro celom forumu je moguće prići, čitati postove, čak i reagovati.

 

Na Sportu je generalno ukinut pristup onima koji nisu članovi (zbog navale "padobranaca" za vreme derbija i sledstvenog opadanja performansi foruma), ali je na podforumu Svetsko prvenstvo u košarci 2023. to bilo omogućeno tako da je svako mogao da pristupi tom podforumu, pa i "banovani" (osim trajno banovanih). Bilo je dovoljno kliknuti na naziv tog podforuma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, 

 

Kao sto se vidi novi sam korisnik, sve mi je jasno oko pravilnika i slicnih stvari,  ono sto me zanima jeste kada cu moci da slobodno postujem na ostalim topic-ima? Nisam pronasao nista u vezi toga. Trenutno, mogu da ostavim postove samo na temi kosarkaske reprezentacije Srbije. 

 

Hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...