Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

3 minutes ago, delgado said:

Pa pazi, i Trump ne priznaje Bajdenu pobedu. Fakti su fakti, Zveki. Idi na pocetnu stranicu, ljubi brat

 

Mesas babe i zabe, vi ste u  ovom slucaju Trampare. Kod nas su se ''izbori'' prekinuli zbog korone, dok su se u stvarnosti odrzali:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Jbg Zveki, nepredvidjene okolnosti su nastupile, i proglasen je pobednik na osnovu toga ko je bio prvi na kraju regularne sezone, sto je skroz legitimno i posteno u ovakvom sklopu okolnosti. Pa i Zvezda igra Evroligu iako nije odigran plejof, je l to posteno ? Uostalom, neki ljudi su vec cestitali, ukljucujuci i dvostrukog sampiona i 1x finalistu Chaosa, a vec znamo da ti realnim skillom ne pripadas ovoj ligi 🙂 

Link to comment
Share on other sites

On 11/6/2020 at 1:49 PM, Zvezdinho said:

Koje titule ? Osvojili titulu ko Tramp 2.mandat u Beloj kuci :default_coffee:Polako, cek da vidimo dal je coowner bio zadovoljan S meNe proslu sezonu. Mozda popijem otkaz:classic_tongue: Mada smo dobro drali prvog favorita @Magia u PO.

 

I polako s to spominjenje  @John Dies at the End , pocecu da stucam koliko me spominjes.

 

Da ne ostanem dužan.... ima cu te spominjem sve dok ne platis to picence...

 

8 minutes ago, đubrivo. said:

najveca mi je frka kad igram protiv miska, veca i od nlavrnje

 

Meni je, znas vec protiv koga, taj ne spava samo da pobedi i dokaze ko je glavni baja u selo 😴

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nema više "Zveki scenario" ...

Da se javi Zevs, potrcko ( naravno po partijskoj liniji) , i ostali cenjeni učesnici elitnog društva  ( naravno osim Miskaaaaa koji je zalutao u A 😴 ) i dogovorimo se.

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...