Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

On 9/23/2020 at 9:10 PM, John Dies at the End said:

Brate Zveki @Zvezdinho kakve BRE ono alge i travuljine na otvorenom bazenu u "olimpijskom" ?

 

:frusty:

 

Ma pusti bazen ( ja i kad idem idem na zatvoreni), nego vidi ovo za toplanu. Al ce se iskljucujemo sad sa toplane:smiley58:

Quote

 

Ustavni Sud Srbije utvrdio je da Toplana Kruševac nije ovlašćena da uređuje prava i obaveze krajnjih kupaca toplotne energije, posebno u slučaju prestanka ugovora. 

Naime, ustavni sud je utvrdio da Pravilnik o uslovima za podnošenje i rešavanje zahteva krajnjeg kupca za obustavu isporuke toplotne energije koji je doneo Nadzorni odbor Gradske toplane Kruševac nije u saglasnosti ni sa Ustavom ni sa zakonom.

 

 

https://novaekonomija.rs/vesti-iz-zemlje/ustavni-sudtoplana-kruševac-nije-ovlašćena-da-se-bavi-raskidanjem-ugovora

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
3 minutes ago, đubrivo. said:

 

kada rizikuješ onda možeš i da ispadneš iz lige. kada ne rizikuješ, ne ispadneš iz lige ali draftuješ ben simmonsa.

Pa ako neko rizikuje, to sam ja. Uzeo sam Bukera u drugoj i Lava u trecoj. O ovim kasnijim rundama i da se ne govori.

 

Da se ne govori koje sam injury prone igrace uzeo u trejdu za Bena. 

Link to comment
Share on other sites

On 10/25/2020 at 1:07 PM, Drakaris said:

S obzirom da ce ovo biti skracena sezona sa 72 utakmice i zavrsetkom u aprilu, to znaci da ce se imati svega 17-18 nedelja za fantazi, sto odlazi na regularni deo 12-13.

 

 Zna se kad je tesko -> SelfieMasteri, videli smo u Bablu

Link to comment
Share on other sites

Bez titule se oprastas :classic_unsure:, pa ne moze tako @maXa88 , moras da pokusas jos jednom barem, jbg nesrejka prosle sezone jedom u sto godina ( jes da neces ni sledece da osvojis, al opet nije to to bez tebe). Mojne si sisa. Zamisli kako Delgado daje tvoje mesto Vulfiju:s_d:

 

Kad smo kod Vulfija, nadam se da je sa njim sve OK.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koje titule ? Osvojili titulu ko Tramp 2.mandat u Beloj kuci :default_coffee:Polako, cek da vidimo dal je coowner bio zadovoljan S meNe proslu sezonu. Mozda popijem otkaz:classic_tongue: Mada smo dobro drali prvog favorita @Magia u PO.

 

I polako s to spominjenje  @John Dies at the End , pocecu da stucam koliko me spominjes.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pusti mu ovu pesmu, svet je lep kada sanjamo da smo osvojili titulu, hajde zajedno da sanjamo opet da sanjamo :default_coffee:

 

 

Ma nagovoricu ga ja kao prosle sezone, on nek bude tu kao Toza Mijailovic, a ti ces da bidnes don Terza ako nece toliko da se cima.

 

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...