Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

1 hour ago, Drakaris said:

Kako komentarisete sledecu sezonu koja ce biti bas dosta skracena? Pocinje najranije u januaru. Velike su sanse da fantazi sezone ni ne bude.

 

 

Fantastika! Bicemo aktuelni sampioni naredne dve godine 🙂

 

@ Dzoni

 

sine, ja i dalje ne znam ko si ti

 

@zvekinjo

 

Hvala na iskrenim cestitkama ❤️ 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dobro ja bas nisam bacao Ejtona i nekog slicnog kad sam ispadao, al dobro olaksavajuca okolnost je bila da ste ga vi rashchmarivali pa nije mogao da izdrzi:s_d:

 

Sto je gej ovo ljubicasto dugme za submit post.

 

P.S. A i greota da ostanem bez arhi-neprijatelja, pa gde moze Matic to da bude koji se samo kurchi dok ne dodje duel onda je kao mala maca, umiljava ti se i ubutava. I posle chokira u PO, plus nema ni jednu osvojenu titulu i finale ( cak i jedan @maXa88 ima jedno finale, ej Maxa).S Procketom je to na krv i noz kako treba da bude.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Ajde Zveki odjebi, dosadan si vise sa tvojim Spancem, smisli neke nove fore. Ispao si ti niti si mogao da se vratis, evo sad je ispao i Woochina nestao sa lica zemlje... Pojavila su se novi poverhausi tipa maxa i ja , chaos, zox, vas dvojica ste otisli na smetliste istorije. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

Ajde Zveki odjebi, dosadan si vise sa tvojim Spancem, smisli neke nove fore. Ispao si ti niti si mogao da se vratis, evo sad je ispao i Woochina nestao sa lica zemlje... Pojavila su se novi poverhausi tipa maxa i ja , chaos, zox, vas dvojica ste otisli na smetliste istorije. 

 

Nije Spanac, nego Meksikanac, ne veruj svakom naslovu klipa :s_d:

Link to comment
Share on other sites

Svi znamo kako si se ti docepao A lige, shlepanjem od ownera do ownera, iz sezone u sezonu:s_d: Cak si mene molio da ti se pridruzim umesto Maxe, al sam ti rekao da ne mogu jer Maxa treba da igra :s_d:Dobro de mislim nemoj se ljutis al to ti je Ostoja titula. Zali se koroni a ne meni. Jer Efes osvojio EL, nije. Visa sila, jbg. Jednostavno -no PO - no titula. Evo Milvoki bio prvi pos skoru i dodje PO i cao djaci.

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Zvezdinho said:

Svi znamo kako si se ti docepao A lige, shlepanjem od ownera do ownera, iz sezone u sezonu:s_d: Cak si mene molio da ti se pridruzim umesto Maxe, al sam ti rekao da ne mogu jer Maxa treba da igra :s_d:Dobro de mislim nemoj se ljutis al to ti je Ostoja titula. Zali se koroni a ne meni. Jer Efes osvojio EL, nije. Visa sila, jbg. Jednostavno -no PO - no titula. Evo Milvoki bio prvi pos skoru i dodje PO i cao djaci.

 

 

 

 Glup si, jebiga

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...