Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

pelicansi bi najverovatnije imali lose-lose situaciju sa holidayom na leto. nit ce im se najverovatnije isplatiti da mu daju nekih 30 miliona na 3-4 godina niti ce im se isplatiti da im ode za dzabe. ovo je verovatno najbolji trenutak za trade, kada se jos nije povredio ili umanjio svoj trade-value.

 

levert + prince za holiday+hart npr.

Link to comment
Share on other sites

ne znam da li će levert ili dinvidi ali su pelikani ludi ako uzmu tako lošeg igrača kao što je taurean prince a daju tako solidnog i povoljnog kao što je josh hart, samo zato što se uklapa u trejd računicu. ali slažem se da bruklin izgleda kao tim sa najviše asseta.

 

takođe, pretpostavljam da i bucksi imaju da ponude nešto, @Magia je pominjao denver, zatim76ersi - to je bukvalno moreyev forte i razlog zašto ustaje ujutru, da završi dil za takvog igrača, celticsi uvek imaju šta da daju, mada im je pg-sg pri dnu liste potreba.

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, đubrivo. said:

ne znam da li će levert ili dinvidi ali su pelikani ludi ako uzmu tako lošeg igrača kao što je taurean prince a daju tako solidnog i povoljnog kao što je josh hart, samo zato što se uklapa u trejd računicu. ali slažem se da bruklin izgleda kao tim sa najviše asseta.

 

pa povoljan je hart jos samo ovu godinu posle ce doci na naplatu. ingram ce vec za nekoliko nedelja potpisati za max, nakon toga dolazi i ball sledeceg leta za produzenje, pa za par godina i williamson. i ako racunamo jos i leverta, nece tu biti previse prostora za plate.

mislim da vredi uzeti i princea uz leverta zbog odlicnog i dugackog ugovora ovog drugog. jos tri godine za ~17 miliona godisnje. posle ako ti se ne svidi prince uvek ga mozes uvaliti negde, ali mislim da bi im posluzio kao neki back-up williamsonu. 

hart je ok, ali ce umesto njega razigravati alexander-walkera.

 

tu je i melli sa slicnom platom ako bi brooklyn bio zainteresovan za njega.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gggggggg said:

 

pa povoljan je hart jos samo ovu godinu posle ce doci na naplatu.

 

daj mu koliko i princeu i opet si na konju, bolje nego sa taureanom na horsu

 

edit

Quote

posle ako ti se ne svidi prince uvek ga mozes uvaliti negde, 

 

ne baš. on je lik koji otprilike ispada iz lige ako ne igra za minimalac

Edited by đubrivo.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, đubrivo. said:

 

daj mu koliko i princeu i opet si na konju, bolje nego sa taureanom na horsu

 

13 miliona za njega? nisam siguran da se isplati. ako mu vec dajes te pare morace da bude starter kada redick ode. ako ce vec biti starter onda sta ce ti raditi nwa? vecito ce startati sa klupe?

 

bolja opcija je ga pustiti, dovedes princea mozda za ovu sezonu i onda ga trejdujes ili nesto i imas mnogo vise prostora za nove igrace koji ce zeleti da igraju sa williamsonom. trebace prostora za dobre fa igrace jula 2021.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, gggggggg said:

 

13 miliona za njega? nisam siguran da se isplati. ako mu vec dajes te pare morace da bude starter kada redick ode. ako ce vec biti starter onda sta ce ti raditi nwa? vecito ce startati sa klupe?

 

bolja opcija je ga pustiti, dovedes princea mozda za ovu sezonu i onda ga trejdujes ili nesto i imas mnogo vise prostora za nove igrace koji ce zeleti da igraju sa williamsonom. trebace prostora za dobre fa igrace jula 2021.

 

ali ne možeš princea da trejduješ, lik je dumpster fire. to je moj stav od tvog prvog posta.

nije josh hart lud igrač ali ya taureana jeste

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, đubrivo. said:

 

ali ne možeš princea da trejduješ, lik je dumpster fire. to je moj stav od tvog prvog posta.

nije josh hart lud igrač ali ya taureana jeste

 

a zasto ne bi mogao?

uvek se nadje neka ekipa da ga uvalis uz neki pik druge runde 2024.  ima jos ugovor na dve sezone, nije neizdrzljivo istrpeti jednu sezonu. posle ga je tek jos lakse trejdovati kada je u poslednjoj godini. ili waivevati ako je toksican u svlacionili ili totalno nepotreban.

nije ni prince toliki odron da ne bi koristio nekom charlotteu ili slicno.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

The NBPA is reportedly expected to vote in favor of starting the 2020-21 season on December 22, with training camps opening up on December 1.

We're just two weeks away from the 2020 NBA Draft (Nov. 18), and free agency will open up 48-72 hours after that, so things are about to get very busy in a hurry. It's reportedly going to be a 72-game season with less travel and only 14 back-to-back sets, with the regular-season ending around May 16. There is also expected to be a play-in tournament for the No. 7-10 seeds in both conferences, which hopefully, will result in more competitive play from more teams down the stretch of the season.

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, gggggggg said:

 

a zasto ne bi mogao?

uvek se nadje neka ekipa da ga uvalis uz neki pik druge runde 2024.  ima jos ugovor na dve sezone, nije neizdrzljivo istrpeti jednu sezonu. posle ga je tek jos lakse trejdovati kada je u poslednjoj godini. ili waivevati ako je toksican u svlacionili ili totalno nepotreban.

nije ni prince toliki odron da ne bi koristio nekom charlotteu ili slicno.

 

pa okej, slažem se ali onda srazmerno toj logici podižeš cenu levertu koji je heavy injury prone i dinvidiju koji je dobar ali not great igrač

 

hoću reći, time bruklin delje pelicanse u trejdu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Dinvidi i Alen sa planete Bruklin.

 

to je druga priča, mada ja mislim da jaxon hayes može da bude uzbudljiviji ako ne i bolji igrač

-> ali to je već neka vrednost koju pelicansi mogu da diluju dalje za igrače koji im trebaju

........ili levert i alen

 

jebiga brukline, džru je čru.

Link to comment
Share on other sites

lol favors za minimalac.

 

sto se tice holidaya ugovor mu istice na kraju ove sezone, nece pelicansi bas previse dobiti za njega, nema logike. jedino ako bude bas neka velika trka za njega.

 

inace i ja mislim da je logicnije da razigravaju hayesa umesto da dovode i allena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Super stvar ako NBA odluci da uvede taj play-in za 7-10 mesta u obe konferencije. Ionako je izmedju tih pozicija uvek par pobeda razlike na kraju, taman bi se ovim kompetitivnijim ucinile i ekipe koje su do 11-12 mesta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Manu said:

Super stvar ako NBA odluci da uvede taj play-in za 7-10 mesta u obe konferencije. Ionako je izmedju tih pozicija uvek par pobeda razlike na kraju, taman bi se ovim kompetitivnijim ucinile i ekipe koje su do 11-12 mesta.

 

moj utisak je da se tako dodatno obesmisljava sezona. ionako je predugacka a onda dobijaš neki wild card na kraju. jebiga, neko se cimao 82 tekme da bi ga pocistila svezija i zdravija ekipa u aprilu 

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, đubrivo. said:

 

moj utisak je da se tako dodatno obesmisljava sezona. ionako je predugacka a onda dobijaš neki wild card na kraju. jebiga, neko se cimao 82 tekme da bi ga pocistila svezija i zdravija ekipa u aprilu 

 

 

 

Ako bude sistem kao u bubble-u, gde bolje plasiranoj ekipi treba 1/2, a losije plasiranoj 2/2 meni to zvuci sasvim fer. Takodje, prvih 6 mesta nosi dodatni znacaj posto dobijas taj period od dodatnih par dana odmora dok ovi igraju sto je takodje ok.

Link to comment
Share on other sites

Ni meni se ne svidja prica posto je sustinski u pitanju arbitrernost - kako se moze vec sada zafiksirati da play-in igraju ekipe od 7 do 10 kada niko nema pojma koja ce margina biti. Zar nije glupo situacija da recimo peta ekipa ima skor 48-34, sesta 43-39, a sedma 42-40. Sad ovde treba da profitira onaj ko je na #6 samo zato sto je dohvatio tu magicnu cifru, a izmedju njega i ovog kome gleda u ledja je znatno veca razlika u odnosu na ovog ispod koga teras da jos bunari ne bi li dohvatio PO na kraju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...