Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 minute ago, AgroLaki said:

Westbrick i Harden za Simonsa i Embiida? 🤔

 

ko pita? 

Just now, Drakaris said:

Nije kao da Fila nema sta da ponudi. Ima Bena na jakom, pet godina dugom ugovoru, a i mlad 25. godina. Plus bi mogli i neke pikove da doture.

 

Ako Harden, ode, mislim da ce Vestbruk u Nikse.

 

nemoj da se pecas na fejk njuz. a da, ti voliš fejk njuz. 

 

76ers mogu da probaju da dobiju cp3a ili mike conleyja, kao uostalom i bucksi. harden neće nigde osim za baš neki ludi ransom kojeg ne vidim ni u teoriji. 

 

a knicksi jedva čekaju wbrooka, kakva glupost. samo prvo cp3 da potpiše da se ne troše previše. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dosta je bilo da CP3 ispada u prvim rundama plejofa...  Vreme je da predje u tim u koji je zeleo pre deceniju, pa je odbijen.

Da se okiti i on pred zalazak karijere

 

   Samo sto ne znam kako bi to uopste finansijski/igracki moglo da se izvede

 

 @SteveFrancis#3  U moju fantazi ekipu dogodine / osim ako Woochina ne vaskrsne

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

Dosta je bilo da CP3 ispada u prvim rundama plejofa...  Vreme je da predje u tim u koji je zeleo pre deceniju, pa je odbijen.

Da se okiti i on pred zalazak karijere

 

   Samo sto ne znam kako bi to uopste finansijski/igracki moglo da se izvede

 

 @SteveFrancis#3  U moju fantazi ekipu dogodine / osim ako Woochina ne vaskrsne

 

@maXa88 auuuuuu, auuuuu.

 

Ne damo Maxu,

Ne damo Maxu !!!

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, đubrivo. said:

 

nemoj da se pecas na fejk njuz. a da, ti voliš fejk njuz. 

 

76ers mogu da probaju da dobiju cp3a ili mike conleyja, kao uostalom i bucksi. harden neće nigde osim za baš neki ludi ransom kojeg ne vidim ni u teoriji. 

 

a knicksi jedva čekaju wbrooka, kakva glupost. samo prvo cp3 da potpiše da se ne troše previše. 

Pa i nije tako nerealno. Harden i Vestbruk po 31. godinu, tesko ce da se pojacaju, Gordon sve gore igra, a i cesce se povredjuje, Taker je realno sad vec star za 35-40 minuta da juri po terenu, a bivace sve stariji. Nemaju centra. Uopste se ne krecu u dobrom smeru u buducnosti. Ove godine su skoro pometlani od Lejkersa, zapad ce sledece godine biti jos vise zestok. Hjuston ce se jedva izboriti za PO, bice tu oko 6-8 mesta i tu je njihov kraj, jer ce odmah naleteti na LAL-LAC-GSW. Cak je i Denver mocniji.

 

Nema Hjuston ekipu za najvece domete. Dzaba i jedan Harden.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Pa i nije tako nerealno. Harden i Vestbruk po 31. godinu, tesko ce da se pojacaju, Gordon sve gore igra, a i cesce se povredjuje, Taker je realno sad vec star za 35-40 minuta da juri po terenu, a bivace sve stariji. Nemaju centra. Uopste se ne krecu u dobrom smeru u buducnosti. Ove godine su skoro pometlani od Lejkersa, zapad ce sledece godine biti jos vise zestok. Hjuston ce se jedva izboriti za PO, bice tu oko 6-8 mesta i tu je njihov kraj, jer ce odmah naleteti na LAL-LAC-GSW. Cak je i Denver mocniji.

 

Nema Hjuston ekipu za najvece domete. Dzaba i jedan Harden.

 

pa će onda simmons da ih vadi? 

nema trenutno niko u ligi paket za hardena. mislim, uvek ima neko u teoriji ali to nisu 76ers. za njih je cp3 i da pevaju 

Link to comment
Share on other sites

Vece su sanse da ce Hjustonu pokusati opet sa osovinom Harden-Vestbruk,  za ovu godinu mogu okriviti Koronu itd. mada mislim da su oni dostigli max sa ovom godinom. 

 

Harden jos dve godine ugovora pred player option, pri isteku jurice opet negde maksimalni ugovor u novoj ekipi, gde ce imati vece sanse za titulu.

 

Za Hjuston je samo pitanje vremena kada ce da krene u rebild, ove ili sledece godine. U Benu imaju fransiznog igraca za narednih 7-8 godina.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Drakaris said:

Vece su sanse da ce Hjustonu pokusati opet sa osovinom Harden-Vestbruk,  za ovu godinu mogu okriviti Koronu itd. mada mislim da su oni dostigli max sa ovom godinom. 

 

Harden jos dve godine ugovora pred player option, pri isteku jurice opet negde maksimalni ugovor u novoj ekipi, gde ce imati vece sanse za titulu.

 

Za Hjuston je samo pitanje vremena kada ce da krene u rebild, ove ili sledece godine. U Benu imaju fransiznog igraca za narednih 7-8 godina.

 

Tesko da ce Harden juriti max u drugom timu i da nece pokusati da zavrsi karijeru u Hjustonu. Nevezano za sanse za titulu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...