Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

38 minutes ago, gggggggg said:

 

sta fali favorsu. 

Mnogo toga, a najbitnije sut..

 

Moze samo da bude zamena Jokicu da odigra 15 minuta na C i to je to.

 

Ovde se pisalo o krilnom centru. Pre bih ostavio Milsapa, nego doveo njega.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

favors je jedan od najboljih defanzivnih centara u ligi.

 

ne mora bas svaki igrac da sutira, pozeljno je, ali ne mora.

 

uostalom, minimalne su sanse da ode u denver je ce dobiti velike pare sto denver nije spreman da plati i hoce da igra startera sto u denveru nece biti.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gggggggg said:

favors je jedan od najboljih defanzivnih centara u ligi.

 

ne mora bas svaki igrac da sutira, pozeljno je, ali ne mora.

 

uostalom, minimalne su sanse da ode u denver je ce dobiti velike pare sto denver nije spreman da plati i hoce da igra startera sto u denveru nece biti.

 

Odakle si izvukao ovu nebulozu da je Favorsu jedan od najboljih defanzivnih visokih u ligi? 

 

Jedino ako i ostali zaigraju sa bukagijama oko nogu i to onim betonskim koje Favors poseduje...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Retko koja ekipa koja zeli biti jedna od kandidata za titulu moze sebi da priusti igraca nesutera na poziciji krilnog centra u startnoj postavi. On je dobar kao centar, a to znaci da ne moze biti starter u Denveru.

 

Fejvors je ok igrac za ekipe kojima je cilj plasman u PO. Denver je to davno prevazisao. 

 

Mislim i da ce Pelikani imati problema. Zajon i Fejvors zajedno je smrt za spejsing. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

Ja ne mislim tako, njima treba 3&D opcija na 4, i ništa više od toga. Samo da je pospremi u koš kada lopta dođe do njega, Grent nije tolika pretnja po koš, i sa njega skupljaju na Jokića. Isti problem je i sa Kregom, on daleko više doprinosi u odbrani od Portera, ali džabe kada je minus igrač u napadu.

Otkucah i nestade...

 

Elem, Milsap je pre par godina igrao D i za sebe i za Jokaru, radio sve prljave poslove oko skoka a i ubadao spolja ili kreirao 1na1. U PO prošle sezone, kad je uspevao da radi to oni su dobijali, kad nije, gubili su. Dosta je značio posebno jer je spoljna linija bila nestalna.

 

Nažalost, ne poznajem igrače diljem lige da bih imao ideju ko bi se uklopio (Dode, miran :classic_biggrin:), ali mislim da moraju da postave za cilj konstantnu čvrstinu u reketu i bar povremeno da doprinese napadu, kad Marej ode u Aba a Jokić lipsa.

1 hour ago, AgroLaki said:

Ima tu masa likova koji su ono "Ok, ali ništa spec." Tipa Heri Dzajls. Sta da radis sa njim? Dobar momak, trudi se, ima potencijala, deluje mi da očekuje da bude i starter, ali ako SAC hoce da bude PO tim, on moze da bude max druga opcija.

Bogi je meni recimo omiljeni igrač, ono što su vama bili Djordjević, Danilović, Bodiroga, Divac, i voleo bih da ostane u SACu, ali kao glavni 6. čovek PO tima.

Jeste, baš je previše onako igrača. I zbog njih mislim da moraju da uđu naprženi u sezonu da bi se probralo šta vredi za pomoćno osoblje.

 

Palo mi je mišljenje o Žiletu tokom balona. Ne mogu da se setim ko tačno ga je tako gadno zlostavljao iz napada u napad da mi je izbrisao sve iluzije da može da igra "kad se broji". 

 

Takođe baš gotivim Bogdana i zato ne bih voleo da sledeću godinu provede u tenku. Mora da igra u timu koji se makar bori za PO, bio to SAC ili neko drugi, rano mu je da samo juri novac. On mora da zadrži instinkt borca a to ne može u mrtvoj ekipi.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, stefan81888 said:


Onda se u sustini slazemo.

Evo liste(zanemariti rankinge) FAs ovog leta. Mrsavo..

https://hoopshype.com/2020/01/20/nba-free-agency-2020-the-top-players/

 

Pa ovo je dosta bolje nego sto sam mislio, mnogo veterana koji se mogu dobiti za verujem solidan novac, sto je i najbitnije iz ugla Dalasa.

 

Tu je i ovaj mladic Ibaka od 30 leta, on sada dolazi na naplatu.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Barkley#34 said:

Otkucah i nestade...

 

Elem, Milsap je pre par godina igrao D i za sebe i za Jokaru, radio sve prljave poslove oko skoka a i ubadao spolja ili kreirao 1na1. U PO prošle sezone, kad je uspevao da radi to oni su dobijali, kad nije, gubili su. Dosta je značio posebno jer je spoljna linija bila nestalna.

 

 

Imao je solidan PO prošle sezone, prva sezona mu je bila jako dobra, ali ove sezone je baš primetan pad, ipak on u februaru puni 36 godina. Ta četvorka mora biti solidan do dobar defanzivac, nema spora. 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gggggggg said:

 

tako sto sam gledao utakmice u kojima igra.

 

Cenim effort ali ono... 

 

Mora postojati barem nesto da potkrepi eye test, mislim da ni jedne sezone u karijeri nije bio ista vise od pristojnog defanzivca o hvatanju nekih najboljih defanzivnih petorki lige da ne pricam...

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Jerotije Pantic said:

Fejvors i Dalas nemaju bas nikakvog smisla s obzirom na nacin igre Dalasa gdje se traze petice koje mogu pogoditi za tri poena.

Njih sam spomenuo zato sto im je Pauel povredjen, a on nista nije bolji suter no Fejvors. Pitanje je kada ce se on vratiti. Duga je sezona, a Dalasu ce prijati duga rotacija.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Manu said:

 

Pa ovo je dosta bolje nego sto sam mislio, mnogo veterana koji se mogu dobiti za verujem solidan novac, sto je i najbitnije iz ugla Dalasa.

 

Tu je i ovaj mladic Ibaka od 30 leta, on sada dolazi na naplatu.

 

Istina, nema superstarova ali mogu da se dobave role playeri kome su potrebni. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Miki28 said:

On vise nema koljena. Ko da velike pare na njega zajebao se u startu.

Steta, obecavao je dosta ali povrede ga sjebale

 

mislim da ovo nije tačno, tj prvi put čujem. on ima puno povredica ali ne sećam se da je imao nekih ozbiljnih problema tj operacija , pa ni sa kolenima 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

mislim da ovo nije tačno, tj prvi put čujem. on ima puno povredica ali ne sećam se da je imao nekih ozbiljnih problema tj operacija , pa ni sa kolenima 

Imao je dosta povreda koljena i problema sa ledjima. Nije sad imao neke operacije ali je cesto znao da propusti meceve.

Mnogo je sporiji sada nego prije koju sezonu u Juti kad je obecavao velike stvari. On tek ima 28 godina a krece se ko da ima bar 5-6 godina vise

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Ocekujem mozda i istorijski broj trejdova u ofsezoni

 

Otkud ovo? Kad ovo kazes pretpostavljam da mislis i na all-star i borderline all-star igrace, ja tu ne vidim nesto mnogo potencijala za trejd. Ludja ofsezona od one pre sezone 17-18 nece biti sigurno.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Anton Chigurh said:

Da li biste prihvatili trejd Ben Simons za MPJ, Bartona i dva 1st round, iz ugla Filadelfije, odnosno iz ugla Denvera?

Pa Simonsu treba lopta,sta je on bez nje ofanzivno a time je uzimas Jokicu,prosto nisu kompatibilni njih dvojica.Od FA mislim da bi Denveru odlicno legao Joe Harris.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...