Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Bili imao 2 to da nacrta akciju za šut, ali džaba. Još ga castile sudije dodatnim to kada je Gali pucao bacanje. 

 

Dort igrač tekme g7. 

 

Vekovi i vekovi će proći, ali OKC će kao i kada su nastali Thunderi biti ciglarska ekipa. 

 

Brada klacovao odbranom. Očekujem sutra u toku dana vakcinu za covid19. 

Link to comment
Share on other sites

Pa ovde bi Galov slobodnjak malo sta pomogao, dva je razlike bilo.

 

Nikakav napad osmislili nisu, od 5 igraca na terenu oni su na kraju dali loptu Adamsu. Donovan bi leteo van iz Oklahome, odmah, Sta ce Adams na terenu u sekundi do kraja, a potreban je kos za pobedu.

 

Hjuston se nudio sve vreme, Oklahoma to nije materijalozovala.

 

Na kraju je presudilo seriji, ni manje, ni vise nego flouter Takera, kos koji je bio pobedonosni.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, realno *w said:

Suđen pipajtm

 

 

Ne znam šta da kažem, strogo po pravilima ima osnova, ali je intenzitet teško opisati.

 

Prvi faul (sviran Dragicu) mi je bas nerealan. Ovaj drugi jos djene-djene, mada i to se ne svira u takvom trenutku 🙂

Link to comment
Share on other sites

Mrtvi umorni i ocito slabe suterske forme na Lejkerse koji su se opasnno zategli. Jebeno.

 

No, dokle god je vlasnik kluba onaj debil Fertita (zanima ga samo i iskljucivo profit), a Mori gm, svi mi fanovi se uzalud nadamo prstenju. Ali valja se pobiti sa favoritom pa sta bude. Samo da se opet ne samoubijemo (a hocemo, to je tm Raketa vise li nego paljba za 3).

Link to comment
Share on other sites

Vestbruk poslao Pola kući, opet. Naviklo dete otkad je kročilo u ligu. 

 

Oklahoma je svakako overachiever, pre sezone su im prognozirali 31-32 pobede. Svi su očekivali trejd Galinarija i Pola, možda i Adamsa, ja i dalje nisam siguran zašto bar nešto od toga nije odradjeno. Pol ima još 2 godine i 85 miliona dolara, jasno je da nije lako napraviti paket oko njega, ali iako je jedan od najvećih plejof čokera u istoriji modernog sporta, previše je dobar da bi ekipa tako lako otišla u lutriju. Galo je sada FA, nebitan za budućnost, a Adams ulazi u poslednju godinu velikog ugovora, biće sigurno zainteresovanih. Rak rana je nemogućnost Prestija da preseče ranije sa trenerom, posle Bruksa,  i Donovan ostaje predugo na klupi. Takodje, red bi bio da se konačno pronadje neko pristojno krilo koje može i namerno da pogodi trojku, a ne samo slučajno. 

 

Sezona Oklahome je bila dobra, moja intimna želja je da ne gledam Pola više u ekipi, ali biće vraški teško to izvesti. SGA je napredovao, mada već sada mogu da ocenim da je to solidan član petorke plejof tima ubuduće i ništa preko toga. Nestabilan šut i iznendjujuće slabo kapiranje odbrane ga limitiraju. Dort/Ferguson/Roberson/ su ta D bez 3 krila, s jednim bi se trebalo rastati, a videćemo šta će biti dalje. Neverovatno kako uvek neko od njih završi u startnoj petorci. Bejzli može biti otkrovenje sledeće sezone. Dosta vremena na parketu deluje da nema pojma šta radi, ali talenat se vidi na kilometar. Šreder odigrao bolje nego što je bilo ko očekivao, ima mesta za njega i dogodine. Roster je strašno neizbalansiran i Presti će imati puno posla oko drafta i trejdova, pošto o slobodnim agentima ne mogu da razmišljaju. 

Edited by zorex
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...