Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

25 minutes ago, Miki28 said:

Gledam sad reprizu Toronto-Boston tj 4/4 i dalje ne vjerujem da je Smart pogodio 5 trojki, strasno

 

Od tih 5 trojki, Tatum mu je direktno asistirao za 3, jednu je iskreirao sam iz pika i poslednju je pogodio iz ekstra pasa Granta Vilijamsa, nakon što je probio odbranu i njemu je ostavio Tatum. 

 

Big time plays. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Nema ga glavni crnac Brogdon vec 2 dana nisu ga valjda ubili u getu?

Ma bezi, urekoh se, krenuo da radim, jos ne mogu da pohvatam ovaj ritam da ustajem ujutru.

 

Ne odgledah tekmu 2 dana, strasno sta se desava dok me nema. 

 

Bar ste vi dobili, lepo ti rekoh da nece to biti lako za Buckse, verujem da prolazite.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, stefan81888 said:

 

Zavisi mnogo od toga sta uradimo sa Haywardom, ima Player option za sledecu sezonu.

 

Pa sta znam. Cak i da ne aktivira PO i ode negde drugde, nije da puno tih para mozemo da utrosimo, s obizrom da treba platiti Tatuma za godinu posle. Mislim ostavilo bi solidno kinte za 2, mozda cak i 3 dobra igraca s klupe ako Kanter ne bi aktivirao PO.

 

U slucaju da aktivira PO, nemamo puno mesta za neko manevrisanje. Sumnjam da bi negde mogao da se trejduje za nesto korisno.

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Oduvace ih Klipersi bez problema. Jedna pobjeda je max Denvera u ovoj seriji.

 

Nisam bas siguran da se slazem da ce Grumenja pasti tek tako.

Ne mozda toliko sto bogzna koliko verujem Denveru, vec sto uopste ne verujem ovim Klipanima.

 

A i cini mi se da iso-ofanziva LAC na sistemskom nivou predstavlja mnogo manji problem Denveru nego neki drugi sistemi.

 

LAC se do sada dosta slepala na suvi kvalitet Kawhi-ja i na sta Lou Williams izmisli, a ako tako nastave, mogla bi ovo da bude jedna nepotrebno problematicna i nezgodna serija po njih.

 

Ps. Jel LAC - Denver serija prvi put da Denver nije na papiru favorit u poslednje dve godine?

Link to comment
Share on other sites

Ali bukvalno jutros, ustajem u pola 5 za posao, upalim arenu dok se spremam, vidim rez 72-72 i mislim se "uh, neizvesno, a ima da se posle igra jos cela jedna cetvrtina". Odem iz stana na, fazon, 78-76, a kum mi nepunih 7 min kasnije javlja "Jokic dao odlucujuci kos".

 

Mislim se, sta pricas tikvo, kakav odlucujuci, ima da se igra jos cela cetvrtina 😆

Edited by Alex_Serbia
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ali bukvalno jutros, ustajem u pola 5 za posao, upalim arenu dok se spremam, vidim rez 72-72 i mislim se "uh, neizvesno, a ima da se posle igra jos cela jedna cetvrtina". Odem iz stana na, fazon, 78-76, a kum mi nepunih 7 min kasnije javlja "Jokic dao odlucujuci kos".

 

Mislim se, sta pricas tikvo, kakav odlucujuci, ima da se igra jos cela cetvrtina 😆

Ja onako pjan jutros palim espn sajt, pise kraj a rezultat 78:76. Ja gledam, opet zabada ovo govno od sajta pa sam tek na tw provalio da je stvarno kraj.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, greenenvy said:

 

Pa sta znam. Cak i da ne aktivira PO i ode negde drugde, nije da puno tih para mozemo da utrosimo, s obizrom da treba platiti Tatuma za godinu posle. Mislim ostavilo bi solidno kinte za 2, mozda cak i 3 dobra igraca s klupe ako Kanter ne bi aktivirao PO.

 

U slucaju da aktivira PO, nemamo puno mesta za neko manevrisanje. Sumnjam da bi negde mogao da se trejduje za nesto korisno.

 

Pitanje je i šta će biti s capom zbog ovih sranja. 

 

Voleo bih da Hayward ostane, nema mnogo dobrih FA igrača ovog "leta" a on se manje-više vratio na staro. 

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da Denver nije bez šansi. Jesu Clippersi jači tim - ali čini mi se da je ovaj matchup daleko bolji za Nuggetse u odnosu na Jutu. Kao prvo nema Goberta, dugačkog ko Ajfelov toranj, drugo nema slashera i pick igre koja je bukvalno uništavala Denverovu odbranu. ISO igra je lakša za braniti, makar prtivnik bio i autistični Kawhi. U napadu Jokić će prodisati, kao i čitav tim jer će biti više mogućnosti za prepoznatljive cut-ove i asistenicije. Ako Jokara zadrži procente šuta spolja, a uz Murray-a mu se priključi još neko od saigrača moglo bi biti problema za LAC. Nikakvu laganu šetnju ili metlu ne očekujem.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

image.png.8cf1c4806808a5a05cb003251072b057.png

Gospodin Nikola Jokić u prvih sedam utakmica ovogodišnjeg PO protiv arguably najboljeg defanzivca medju centrima u NBA

 

 

Gober sa druge strane imao najbolju PO sezonu u karijeri. Bilo je blage promaje u protivničkoj odbrani, ali u svakom slučaju respect za Jokića. 

image.png

Edited by Dzistrou
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/1/2020 at 11:51 AM, Manu said:

 

 

On 9/1/2020 at 2:08 PM, Manu said:

Nisam rekao da je CP3 bilo kakav bog plejofa, ima on zavidan broj neuspeha iza sebe, ali je na potpuno drugom nivou od Westbrooka za koga je maltene ustaljeno misljenje da je bolji igrac. Samo sam zeleo da napravim paralelu izmedju njih dvojice, to je to.

 

On 9/1/2020 at 2:50 PM, freethrow said:

Fun pitanje koje postavih sebi nedavno> prime DRose ili prime Russell W. Ja bih ipak radije uzeo Ružu. Žao mi je što sam postao matora baba koja najverovatnije neće moći da gleda Denver večeras, ali kapiram da će Tor-Bos biti možda i najkvalitetnija serija do sada...

 

On 9/1/2020 at 2:54 PM, SteveFrancis#3 said:

Francis > Rose > Westbrook

 

On 9/1/2020 at 3:29 PM, uini said:

nema teorije. rose u prajmu je bio game changer (a nije ni stigao do prajma!) 

 

zamisli samo duranta pored rosea u prajmu = titula x2

Previše ste se opet opustili...

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicklord said:

Ja sam gledao jutros na nbafullhd.com i nisam se iznenadio

 

 prvo poluvreme uzivo & drugo na nbafullhd

 

    Mada mamu im jebem, ni u plejofu nema vise utakmica (pre je bilo) da stave Full Game Link, nego sve iz 4 dela. To me bas nervira. Na fullmatchtv.com imaju cele tekme lepo spakovane u jedan snimak, al oni bas opasno kasne sa tekmama 😕   

 

   Bas mi zao Spide sto je zavrsio sa ovakvim partijama ucesce u prvoj rundi, al jbg prosla je bolja ekipa. Ni ja nisam pobornik ideje da ce Clippersi da zgaze Denver, imaju Nuggetsi materijal i tijela da se kolju sa njima, neke dve pobede mi deluju kao realnost. Znaci im puno povratak Gerija, da je tu i Barton bilo bi jos neizvesnije, al' Clippersi kao GSW 16/17 deluje da ce u svakoj rundi imati protivnika kojima fali 1 bitan igrac. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Nate said:

Mislim da denver treba da zahvali bojkotu na prolasku u sledecu rundu. Bukvalno su ta dva, tri dana bila ono sto im je bilo potrebno inace bi bila metla vec u petoj utakmici.

Pauza je bila izmedju pete i seste utakmice, ali da, mislim da je njima najvise prijala ova pauza.

 

Steta sto nema dan pauze vise izmedju rundi za timove. Ovako nimalo nemaju odmora koji igraju sedam utakmica... 

 

Moze da se desi recimo da Klipersi prodju u sedam protiv Denvera, pa zatim protiv Lejkersa i onako iscrpljeni dodju na penal Bostonu koji je lagano izasao sa istoka i uspeli se odmoriti...

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...