Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Ne, ja sam emotivac kada je u pitanju Barnes. Prvo, on je deo najbolje i najatraktivnije ekipe svih vremena i bio je, manje više, dobar. Posle se u finalu videlo da nije baš na razini ostalih, ali dobro. Onda, gledao sam i neke intervjue sa njim i imao sam utisak da je dobar dečko i natprosečno bistar. Nekako sam, naivno, očekivao da će da bude maltene All Star igrač, totalno nerealno iz ove perspektive. I onda se nekako uvek zgranem kada ga vidim u Sakramentu, ali sa ovakvom igrom i Foxom (igrač čiji tip igre osobito ne podsnosim) još je i dobar... 

Link to comment
Share on other sites

Nije Barns loš. Problem je što igra u SAC koji je jedna nepredvidljiva i često neorganizovana banda, pa se i on uklopi u opštu kaubojštinu. U proseku je sasvim ok, a ponekad pokida. Kada bi igrao u malo normalnijoj ekipi i njegov prosečan nivo igre bi bio bolji.

 

Komentar meča

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LordOfTerror said:

Derrick Favors je klasican primer kako raniji ulazak u ligu nema sustinski nikakve prednosti. 

 

Lik sa 29 godina izgleda kao Vijetnamski veteran pri tom se ne secam da je imao neku vecu povredu...

 

:lol_2:

 

nije imao one neke najgore povrede ali nema sezone u kojoj nije propustio solidan deo zbog neke povrede ili povreda, bar sto ja pamtim. bas je injury prone sto kazu

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Barkley#34 said:

Nije Barns loš. Problem je što igra u SAC koji je jedna nepredvidljiva i često neorganizovana banda, pa se i on uklopi u opštu kaubojštinu. U proseku je sasvim ok, a ponekad pokida. Kada bi igrao u malo normalnijoj ekipi i njegov prosečan nivo igre bi bio bolji.

 

Videlo se u GSW da može biti dobar igrač sistema, i kada ne izlazi iz opanaka, ali nije igrač za 20mio/y, Klivlend se kockao sa njegovim šutem, i to im je donelo titulu. Igrač koji u poslednje tri utakmice finala šutira 5/32, mislim da ne zaslužuje te pare. Ne mogu da grešim dušu, imao je fine brojke u tri sezone u Dalasu, ali u jako neobaveznoj košarci.

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

:lol_2:

 

nije imao one neke najgore povrede ali nema sezone u kojoj nije propustio solidan deo zbog neke povrede ili povreda, bar sto ja pamtim. bas je injury prone sto kazu

 

Ja koliko se secam samo da je imao probleme sa ledjima, donji ekstremiteti su mu uglavnom ostali citavi sto je za centra najbitnije...

 

U Juti od kad je postao ozbiljan clan rotacije redom od 2012 pa na dalje: 77,73,74,62, 50, 77, 76...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Ja koliko se secam samo da je imao probleme sa ledjima, donji ekstremiteti su mu uglavnom ostali citavi sto je za centra najbitnije...

 

 

ima povremeno i nesto sa kolenima i puno nekih sitnih povredica usput. kao sto rekoh, ne pamtim ni ja neku dramaticnu povredu ali je stalno nesto prisutno

Link to comment
Share on other sites

@Green23

Tu dolazimo do onog već ispričanog da dosta zavisi i od toga ko plaća, u kom trenutku i šta im je potrebno.  Koliko se sećam, on je i doveden u SAC da bude iskusnija podrška klincima u razvoju i stabilniji deo tima. kad bismo nekako standardizovali vrednost, on sigurno ne vredi te pare, ali jeste pouzdaniji deo Kingsa. Kažem, prinuđen je često da igra više od onog što realno ume pa to bude ponekad tragično. Međutim, mislim da u tim poređenjima zaboravljate kontekst u kom se nalazi. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Nece biti kursadzija danas....

 Isplivace prvom prilikom bogovi humora da "objasne" kako ga je neko preplatio kad potpise novi ugovor.

 

1 hour ago, uini said:

 

možda padne neki sign n trade sa bogdanom, ko zna

 

Da dodju u takvu situaciju, od kog tima bi mogli najvise da izvuČu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...