Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

39 minutes ago, Del Piero said:

Bio je racionalniji na Kentuckyu. Valjda igra se sporija i organizovanija kosarka pa ne moze da se divlja tek tako. Momak deluje kao izgubljen slucaj, nakupice on svoju statistiku, ali to su prazni brojevi.

 

Bjelica iz punog trka prebacuje stranu i daje Bogdanu u korner, verujem da je video taj pas na pocetku napada, a niko drugi to ne bi video ni do kraja napada. Jednostavno mnogi ne osecaju igru ili mozda ne zele da osete, vec samo da ubace svoju kvotu. Barnes je jos jedan odvratan ballhoger koji ima nula uticaja na rezultat, briljantan potez Divca da tom liku da 80 miliona ili koliko vec.

Meni nije jasno da je on dobio tolike pare posle onakvog finala sa GSW, gde ga ostavljaju namerno samog na trojici, i ne može ništa da ubode. 

 

Da su Kingsi izvukli prošli meč protiv Dalasa, pa da se nadaju nečemu.. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Meni nije jasno da je on dobio tolike pare posle onakvog finala sa GSW, gde ga ostavljaju namerno samog na trojici, i ne može ništa da ubode. 

Verovatno im se svideo njegov go-to potez izolacija na 45 gde uvek potegne neki contested midrange iz driblinga.

 

Strasno kakav ce kosarkaski bezveznjakovic da zaradi 200 milki od kosarke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pre mi se cini da ce Budija da trejduju vec vidim neki Budi za Al Horforda trejd ako divac ostane.

 

moguce. nego, mislio sam zbog toga što je restricted free agent bogdan - uvek mogu da ti se pojave neki knicksi i tresnu mu shitload of money

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...