Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Mogao je Kokos da trazi koga hoce da biraju, oni su odlucili da biraju Aytona znatno pre drafta, jer je pritisak bio preveliki. Od strane navijaca i javnosti u AZ pogotovu. E sad, sto se sad ti isti tupavi navijaci udaraju u glavu i pisu "e jbg, trebali smo da biramo Doncica"  , sta da se radi  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

ayton kao da završava karijeru za dve godine, tako se ocenjuje

 

ludilo mozga, moj uini.

 

1 hour ago, AgroLaki said:

U drugoj sezoni je postao osvedoceni dopingivac, jbg, status vise ne moze da mu bude isti. 

 

cime se tacno dopingovao, o sveznajuci?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Denver ranks a shocking 18th in points per possession as Nikola Jokic continues to look disengaged for chunks of almost every game. His post touches are way down, and the Nuggets are getting nothing when they dump the ball to him: an unthinkable 0.79 points per possession on any trip featuring a Jokic post touch, and 0.85 points whenever Jokic shoots out of a post-up or passes to someone who lets fly, per Second Spectrum. And that is after the usual "just beat the Knicks by 40" boost.

 

https://www.espn.com/nba/story/_/id/28229609/ten-nba-things-like-including-rondo-lebron-combo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Cestitke Peri i gospodji Uiniju.

bas me zanima da li ce jos neki tim da angazuje prevaru ili ce nazad u ulozi asistenta

a mene interesuje da li ce do kraja sezone nyk imati bolje rezultate i igru sa drugim trenerom.

cini mi se da je ovaj sastav niksa poprilicno lose sastavljen a za te poteze, kako je trejdovan porzingis i generalno nedostatak bilo kakve kosarkaske vizije ce neki drugi ljudi iz uprave u bliskoj buducnosti cini mi se isto da snose svoj deo odgovornost. ukratko vrv je fiz tanak trener ali uopste nije imao neophodne preduslove da pobedjuje sa ovakvim timom.

Edited by riviera
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, oɹəd™ said:

Džef Van Gandi je sada jedini mogući izbor em je legenda em je dobar trener i što je najbitnije ima iskustvo sa američkim igračima koji nisu u/za NBA i Evroligi

 

Možda povede sa sobom i Markonija Džeksonija. Bože kako sam ga gotivio kao igrača 😀

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, oɹəd™ said:

Džef Van Gandi je sada jedini mogući izbor em je legenda em je dobar trener i što je najbitnije ima iskustvo sa američkim igračima koji nisu u/za NBA i Evroligi

 

nešto kao naš shakota 

samo da nam ne uvaljaju velecasnog 

 

možda treba probati i sa onim likom što je vodio westchester knicks godinama a sada je deo trenerskog stafa, majk miler valjda 

 

Edit šteta što nema ko da otpusti merry & pills duo 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...