Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

11 minutes ago, Drakaris said:

Ako Dalas ne zeli da ide samo na izlet u PO ove sezone, morali bi Lava dovesti. Ovo je sad velika prilika, jer imaju puno skartova koji nemaju nikakav trade value. Dalas bi dobio neprocenjivi spejsing i potpunu slobodu za Doncica da ulazi u reket. 

 

Za tri godine, ako ne bude pruzao partije na nivou, msm da ce lako biti trejdovan, s obzirom da ce tada primati 28 milki. Salary cap takodje raste...

 

sta uopste dallas ima sto bi cavsima bilo interesantno? imaju gomilu prosecnih igraca koje doncic i carlisleov sistem cine boljim nego sto jesu, a nesto mi nije realna opcija da bi ga samo sutnuli kao calary cap relief, pre bih rekao da ocekuju pika prve runde (sto je dallas vec dao knicksima) i(li) igraca koji im moze koristiti u buducnosti.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, sunset rubdown said:

 

sta uopste dallas ima sto bi cavsima bilo interesantno? imaju gomilu prosecnih igraca koje doncic i carlisleov sistem cine boljim nego sto jesu, a nesto mi nije realna opcija da bi ga samo sutnuli kao calary cap relief, pre bih rekao da ocekuju pika prve runde (sto je dallas vec dao knicksima) i(li) igraca koji im moze koristiti u buducnosti.

To je pitanje za Dalas... Koliko su spremni da se odreknu zarad buduce dobre dve-tri sezone. S obzirom da su i ovako PO zoni, Kevin bi im doneo kvalitet vise, buduci pikovi im i ne bi bili toliko vazni, jer bi bili 20-30, a to je uvek macka u dzaku. 

 

Dalas uopste nema dobre trade assete. 

 

Ja bih bas voleo da gledam koji je Doncicev limit sa malo boljom podrskom saigraca u PO-u. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Drakaris said:

Lav je kod Dzejmsa jednu sezonu igrao kao centar, cini mi se poslednje sezone, tada je i TT bencovan. Takodje moze uzeti ostatak minuta od Porzingisa sa PF. Rotacija... Dalas ima mnogo skart igraca. Steta je upropastiti ovu sezonu Doncica. 

 

pa dobro, nije da luka ima 33 godine pa da im je sad sve ili ništa logika. mislim da je u filozofiji igre mavsa powell bitan faktor u smislu da finišira na obruču, dok u odbrani ipak gradi prostor tako da kristaps može da pokupi skokove jer njega (kristapsa) izguraju sa pozicije i igrači koji nisu centri. ni love tu ne blista naročito, pa mi je trejd za lovea nekako dupliranje onoga što već imaš.

 

@Asterion

kao što rekoh, najbolje štiti obruč iz drugog plana. mavse sam gledao 3 x ove sezone (knicks prva u dalasu, rockets, lakers cca pola tekme) ali ne verujem da je promenio stil igre u odnosu na ono što sam gledao u knicksima. jednostavno nema masu a pogotovo snagu u nogama da izdrži ozbiljnije makljanje za poziciju sa visokim igračima u ligi

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, BJÖRKman011 said:

@riviera Koliko se god slagao sa tobom toliko mislim i da se klupa već pokazala jako potentnom,možda ne u delu suštinskog skoringa ali svakako u delu da nema extremnog pada ritma,sve je nekako pod "kafa samo što nije bacila ključ".

 

Green još nije u svom prajmu neke dobre sezone,kada i on nadođe to će biti katastrofa za ostatak lige. Caruso mi je neka simbolika,podcenjen,ružan levo-desno a dečko ne da zna, nego tiha voda breg ... Odličan plus u fazonu nas dva DUO brutalna volemo Carusa a kada su dvojica lepih,zgodnih i brutalnih zajedno sa taj jedan ružan i "nikakav" to je nepobediv TIM. 😀

na skoring sam najvise i mislio, njihova klupa je u najbolje tri u ligi sto se tice +\- kategorije ali recimo ako se poredi sa gradskim rivalom koji isporucuje sa klupe 53 poena po utakmice (za sta su najvise zasluzni

slatki lu i herel) tu su onda lejkersi u minusu od 17 poena koje moraju da nadoknade ili starteri ili mnogo dobra odbrana koja ce da anulira tu prednost klipersa. za sve ostale na zapadu su u najgorem slucaju jednaki a od velike vecine i bolji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dalasu apsolutno ne treba Love, zasto bi se zaglavili sa njegovim sranje ugovorom kad ce da imaju vrhunski cap situaciju gde ce moci da potpisu jos nekog odlicnog igraca i tako grade kontendera.

 

 

1 hour ago, Drakaris said:

Janisu kad zatvoris reket, ne moze on vise nista

Da bi mu zatvorio reket, moras da ga napunis tijelima, a spolja ceka milijun dobrih sutera koji ne propustaju takve prilike. 

 

Da je ovo sto pricas toliko lako, Bucksi ne bi bili 2. najbolji napad lige uz NetRtg 13.15.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uini said:

 

pa dobro, nije da luka ima 33 godine pa da im je sad sve ili ništa logika. mislim da je u filozofiji igre mavsa powell bitan faktor u smislu da finišira na obruču, dok u odbrani ipak gradi prostor tako da kristaps može da pokupi skokove jer njega (kristapsa) izguraju sa pozicije i igrači koji nisu centri. ni love tu ne blista naročito, pa mi je trejd za lovea nekako dupliranje onoga što već imaš.

 

@Asterion

Jeste sve to, ali Lav je neuporedivo bolji suter od njih dvojice. Danas je spejsing sve, pogotovo u PO-u. Vidis i na primeru Jute, pa su brze bolje potpisali Bojana, a Fejvorsa dali za kikiriki. Mnogoo znaci kada imas sposobnog igraca koji daje trojke i to jos ni manje, ni vise, nego big man. 

3 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Dalasu apsolutno ne treba Love, zasto bi se zaglavili sa njegovim sranje ugovorom kad ce da imaju vrhunski cap situaciju gde ce moci da potpisu jos nekog odlicnog igraca i tako grade kontendera.

 

 

Ok, kad mislis da potpisu odlicnog igraca? Danas odlicnog igraca ne mozes dobiti ispod 30 m/y... Cap su zatvorili ugovorom Porzingisa. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

 

Ok, kad mislis da potpisu odlicnog igraca? Danas odlicnog igraca ne mozes dobiti ispod 30 m/y... Cap su zatvorili ugovorom Porzingisa. 

Ni blizu nisu zatvorili cap, nemam pojma odakle ti to.

 

Kad im isteknu Hardavej i Kortni Li imace rutinski 30+ miliona prostora za jos nekog.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

 

Da bi mu zatvorio reket, moras da ga napunis tijelima, a spolja ceka milijun dobrih sutera koji ne propustaju takve prilike. 

 

Da je ovo sto pricas toliko lako, Bucksi ne bi bili 2. najbolji napad lige uz NetRtg 13.15.

Kakvo punjenje telima, sam Dejvis je dovoljan da ga zatvoris kako hoces. Takodje, Horford, Siakam itd 😄

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

Jeste sve to, ali Lav je neuporedivo bolji suter od njih dvojice. Danas je spejsing sve, pogotovo u PO-u. Vidis i na primeru Jute, pa su brze bolje potpisali Bojana, a Fejvorsa dali za kikiriki. Mnogoo znaci kada imas sposobnog igraca koji daje trojke i to jos ni manje, ni vise, nego big man. 

Juta je startovala 3 nesutera, od toga 2 u frontcourt-u. Fejvors je centar koji je igrao 4, naravno da su imali problem sa spejsingom.

 

Dalas startuje tacno jednog nesutera, i to na centru, to je sasvim realno. Eto i Hjuston startuje nesutera na centru pa nemaju nikakav problem. Spejsing ne znaci da svi igraci moraju da pale za 3 a da zrtvujes sve ostalo.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Malkolm Brogdon said:

Ni blizu nisu zatvorili cap, nemam pojma odakle ti to.

 

Kad im isteknu Hardavej i Kortni Li imace rutinski 30+ miliona prostora za jos nekog.

 

I sledece sezone su na 106 miliona, sto je ok prostora da se potpise neko dobar. Nemaju potrebe da tih 25-30 miliona trose na 4 igraca posto im je skoro cela ekipa na ugovoru bez problema. 

 

Mogu potpisati nekog ok igraca na 1+1, a od one tamo godine mogu dovesti superstara komotno. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Dalasu apsolutno ne treba Love, zasto bi se zaglavili sa njegovim sranje ugovorom kad ce da imaju vrhunski cap situaciju gde ce moci da potpisu jos nekog odlicnog igraca i tako grade kontendera.

 

 

Da bi mu zatvorio reket, moras da ga napunis tijelima, a spolja ceka milijun dobrih sutera koji ne propustaju takve prilike. 

 

Da je ovo sto pricas toliko lako, Bucksi ne bi bili 2. najbolji napad lige uz NetRtg 13.15.

Ne treba Dalasu ali treba Grofu u tome je problem.

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, riviera said:

dejvis igra odlicno ali imao je i boljih sezona ranije, samo sto je igrao u pelikansima koji su mnogo slabije medijski ispraceni od lejkersa a i nikad nisu imali plasman u samom vrhu lige.

 

lal su poslednjim utakmicama pokazali da im nijedan tim van los andjelesa na zapadu ne predstavlja nepremostiv problem u eventualnim plejof duelima. ako ostanu zdravi (sto vazi i za druge ekipe) lejkersi bi zajedno sa klipersima trebali da odlucuju o finalisti zapadne konferencije. odbrana im je dokazano odlicna, imaju najbolji duo u ligi i tu ne bih ocekivao promene po te dve kategorije medjutim klupa mora da pokaze da moze da prenese ove igre i u post sezonu zbog cinjenice da lejkersi nemaju ozbiljnog treceg strelca posle dejvisa i lebrona. zbog toga ce morati da igraju ozbiljnu odbranu do samog kraja, da cede dvojicu najboljih igraca i da ocekuju timski doprinos ostalih igraca u postizanju poena. ovo pisem za ono sto im treba da osvoje titulu a sa ovim kako igraju sada vec imaju dovoljno da u plejof udju sa visoke (vrlo moguce i prve) pozicije.

Mozda statisticki boljih sezona ali ovo ove sezone je ono sto se trazi od superstara, impact na oba dijela parketa a to itekako ima. Pretio sam ga i u Pelikanima, napadacki je imao bolje partije ali ni izbliza nije bio ovako mocan u defanzivi. Dal mozda jer su sad tu Green, Bradley, Lebron koji se isto cima u odbrani pa onda i Dejvis daje svoj doprinos ili sta vec ali ovo za sad je fenomenalno. Statisticki ce @Malkolm Brogdon da pomogne ali eye testom defanziva AD je itekako mocna.

Ne treba Lejkersi da idu putanjom da daju vise poena od Klipana jer duo Lu&Harrell je tesko naci, mozda i nemoguce ali itekako mogu dovesti Igija pa da cepaju mozda i bolju odbranu od Klipana.

 

Inace Kawhi se itekako muci, dal ga ta povreda j... ili sta vec ali primjetno je u njegovoj igri da nema tu brzinu vise za sada a Klipani bez njega na nivou iz prosle sezone ce imati problema da izadju i iz ranijih rundi u PO

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Malkolm Brogdon said:

Pa zasto ga onda ne zaustavljaju ako je toliko jednostavno nego im trpa po 30 poena na 60% iz igre?

Zato sto je ovo regularna sezona.  I igra protiv dosta igraca u rangu Bircevica. U PO-u su ipak malo kvalitetnije ekipe. 

 

3 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Juta je startovala 3 nesutera, od toga 2 u frontcourt-u. Fejvors je centar koji je igrao 4, naravno da su imali problem sa spejsingom.

 

Dalas startuje tacno jednog nesutera, i to na centru, to je sasvim realno. Eto i Hjuston startuje nesutera na centru pa nemaju nikakav problem. Spejsing ne znaci da svi igraci moraju da pale za 3 a da zrtvujes sve ostalo.

Poredis Hjuston sa Dalasom 😄

U Hjustonu ako nisi trojkas, a nisi ni centar, bivas isutiran iz tima. Dalas nema nema neke trojkase. Dobar procenat im drzi sam Doncic. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Zato sto je ovo regularna sezona.  I igra protiv dosta igraca u rangu Bircevica. U PO-u su ipak malo kvalitetnije ekipe. 

 

Poredis Hjuston sa Dalasom 😄

U Hjustonu ako nisi trojkas, a nisi ni centar, bivas isutiran iz tima. Dalas nema nema neke trojkase. Dobar procenat im drzi sam Doncic. 

Ponovo ta prica o regularnoj sezoni. Sigurno ga pustaju ovde da trpa, a u plejofu ce kao Horford da ga ogranice na 28+12 na 61% TS. Ne postoji igrac koji igraca MVP kalibra moze da ugasi 1 na 1. Protiv Janisa mora da se odigra vrhunska timska odbrana kao sto je to radio Toronto prosle sezone. Naravno da on ima vise problema ako je reket pun, ali to ostavlja gomilu prostora za sutere spolja, narocito ako odbrana malo slabije rotira.

 

Pa poredim Hjuston sa Dalasom jer si ti rekao da je Love bolji za njih od Pauela jer je bolji suter a treba im spejsing. Ja ti kazem da je sasvim realno startovati jednog nesutera i da to nikako ne utice na spejsing vec samo otvara neku pnr igru. Powell igra prilicno dobro i nema potrebe da ga menjaju.

 

Dalas ima igrace koji sasvim pristojno sire parket. Ne moras da budes 40% suter da bi pravio spejsing, dovoljno je i da si na Tim Hardavej nivou da ne mogu da skupljaju sa tebe. Takodje, Dalas je u ovih prvih 20tak utakmica najbolji napad svih vremena, sto pokazuje da nemaju nikakvih problema ofanzivno i da je poslednje sto im treba lesina Kevina Lava sa kojim bi imali drtg 170. To sto tebi to odgovara fantasy wise je druga prica.

 

Isto si pisao kako je Dalas zakljucao svoj cap pa se ispostavilo da nije tacno. Mogao bi bar da odradis neki research od 3 minuta pre nego sto postujes takve stvari.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Mozda statisticki boljih sezona ali ovo ove sezone je ono sto se trazi od superstara, impact na oba dijela parketa a to itekako ima. Pretio sam ga i u Pelikanima, napadacki je imao bolje partije ali ni izbliza nije bio ovako mocan u defanzivi. Dal mozda jer su sad tu Green, Bradley, Lebron koji se isto cima u odbrani pa onda i Dejvis daje svoj doprinos ili sta vec ali ovo za sad je fenomenalno. Statisticki ce @Malkolm Brogdon da pomogne ali eye testom defanziva AD je itekako mocna.

Ne treba Lejkersi da idu putanjom da daju vise poena od Klipana jer duo Lu&Harrell je tesko naci, mozda i nemoguce ali itekako mogu dovesti Igija pa da cepaju mozda i bolju odbranu od Klipana.

 

Inace Kawhi se itekako muci, dal ga ta povreda j... ili sta vec ali primjetno je u njegovoj igri da nema tu brzinu vise za sada a Klipani bez njega na nivou iz prosle sezone ce imati problema da izadju i iz ranijih rundi u PO

mislim da je dejvis i u pelikanima bio u uzem izboru kandidata za dpoy nagradu.

slazem se  da dejvis do sada u karijeri nije igrao sa boljim saigracima defanzivcima a i lebron je daleko najbolji saigrac u njegovoj karijeri sto mu dosta pomaze u igri.

klipersi ne igraju dobro ali imaju jos dosta rezervi i ovo sto kazes za kavaja vazi i za pol dzordza. i lac ce zdravstveni karton da kroji rezultat u sezoni a i ostaje im da iskoriste ligaski deo sezone da se uigraju. u svakom slucaju jos dosta je vremena za  ekipe da se pripreme za ozbiljne izazove koje im tek predstoje. obema ekipama ce biti neuspeh ove godiner sve sem titule gledajuci sastav koji su okupili a trofej je ipak samo jedan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kawhi je i prosle sezone u PO imao problema sa povredom. Kako je vreme prolazilo tako je igrao sve slabije, najbolja serija mu je bila protiv Fili i odatle je islo lagano nizbrdo.

 

Ove godine deluje kao potpuno drugi igrac, nema noge pod sutem i odatle i ovi procenti. Ne pomaze sto nemaju plejmejkera pa je zbog toga u jos tezoj situaciji.

 

Jeste previse rano da se donese bilo kakav zakljucak, ali ako ne bude delovao bolje u narednih mesec dana, tesko da ce moci da urade bilo sta, jer sumnjam da ce izgledati bolje kako sezona bude proticala koliko god ga odmarali.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, riviera said:

mislim da je dejvis i u pelikanima bio u uzem izboru kandidata za dpoy nagradu.

slazem se  da dejvis do sada u karijeri nije igrao sa boljim saigracima defanzivcima a i lebron je daleko najbolji saigrac u njegovoj karijeri sto mu dosta pomaze u igri.

klipersi ne igraju dobro ali imaju jos dosta rezervi i ovo sto kazes za kavaja vazi i za pol dzordza. i lac ce zdravstveni karton da kroji rezultat u sezoni a i ostaje im da iskoriste ligaski deo sezone da se uigraju. u svakom slucaju jos dosta je vremena za  ekipe da se pripreme za ozbiljne izazove koje im tek predstoje. obema ekipama ce biti neuspeh ove godiner sve sem titule gledajuci sastav koji su okupili a trofej je ipak samo jedan.

Pelikani su igrali na kos vise pa onda mozda mi i to igra ulogu ali je svakako AD od starta svoje karijere odlican defanzivac. Impresionira kako ugasi svog covjeka a onda i na preuzimanjima isprati sve sto se moze.

Ne znam, PG13 mi je nekad bio mio igrac ali mentalno slab pa ga uopste i konstatujem nesto. Kawhi je ipak alfa i omega, jedan od rijetkih superstarova koji ima to nesto u sebi, tu lakocu i igri ali sad se vidi da to nije to. Moguce da ce ga brzo odmoriti na koju nedelju jer je vidljivo da nije 100% fit.

Kod Lejkersa je AD znak pitanja dok kod Klipana i Kawhi i PG13 jer tesko da se ista moze desiti Lebronu, prosle sezone je oduzio povratak iz povrede jer mu se nije ni igralo ali ove sezone je itekako motivisan. Ta zelja i dolazak Igija po meni daje malu prednost Lejkersima u odnosu na Klipane, pod uslovom da su svi zdravi

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ponovo ta prica o regularnoj sezoni. Sigurno ga pustaju ovde da trpa, a u plejofu ce kao Horford da ga ogranice na 28+12 na 61% TS. Ne postoji igrac koji igraca MVP kalibra moze da ugasi 1 na 1. Protiv Janisa mora da se odigra vrhunska timska odbrana kao sto je to radio Toronto prosle sezone. Naravno da on ima vise problema ako je reket pun, ali to ostavlja gomilu prostora za sutere spolja, narocito ako odbrana malo slabije rotira.

 

Pa poredim Hjuston sa Dalasom jer si ti rekao da je Love bolji za njih od Pauela jer je bolji suter a treba im spejsing. Ja ti kazem da je sasvim realno startovati jednog nesutera i da to nikako ne utice na spejsing vec samo otvara neku pnr igru. Powell igra prilicno dobro i nema potrebe da ga menjaju.

 

Dalas ima igrace koji sasvim pristojno sire parket. Ne moras da budes 40% suter da bi pravio spejsing, dovoljno je i da si na Tim Hardavej nivou da ne mogu da skupljaju sa tebe. Takodje, Dalas je u ovih prvih 20tak utakmica najbolji napad svih vremena, sto pokazuje da nemaju nikakvih problema ofanzivno i da je poslednje sto im treba lesina Kevina Lava sa kojim bi imali drtg 170. To sto tebi to odgovara fantasy wise je druga prica.

 

Isto si pisao kako je Dalas zakljucao svoj cap pa se ispostavilo da nije tacno. Mogao bi bar da odradis neki research od 3 minuta pre nego sto postujes takve stvari.

Bice im otvoren tek za dve godine, dve godine je puno, ako je tebi malo, nije svakome. Do tad ce da trune sa lesinama, Lijem, Kleberom,DFS-om itd. Steta za njega. 

 

Videcemo mi taj najbolji napad lige u PO-u koji opet veoma puno zavisi od jednog igraca. 

 

 

Sto se tice Janisa, hah MVP kalibar. On je samo za regularnu sezonu MVP kalibar. Da li je MVP kalibar za PO, to tek treba da dokaze, uostalom prosle sezone nije bio uspesan nesto 😄

Msm ono 22 poena prosek protiv Toronta... 

 

A kad bi u teoriji igrao protiv ovakvog defanzivnog Dejvisa u PO-u, haha. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Sto se tice Janisa, hah MVP kalibar. On je samo za regularnu sezonu MVP kalibar. Da li je MVP kalibar za PO, to tek treba da dokaze, uostalom prosle sezone nije bio uspesan nesto 😄

Msm ono 22 poena prosek protiv Toronta... 

 

A kad bi u teoriji igrao protiv ovakvog defanzivnog Dejvisa u PO-u, haha. 

Sa sve tom serijom protiv Toronta je imao 25.5/12.2/4.9 na 57% TS uz DPOY lvl odbranu. Takodje su bili na par sekundi od 3-0 u finalu konferencije. Nije uspesan samo onaj koji je osvojio titulu, ne moze samo tako da se gleda.

 

Kao sto sam napisao gore, Toronto je odigrao vrhunsku timsku odbranu na njemu jer su imali gomilu elitnih defanzivaca na svakoj poziciji. Tesko da ces naci ekipu koja moze da odradi to isto ove sezone osim Raptorsa.

 

I ne znam koji fetis imas sad na te smajlije i "hah", kao da si Dzeri Vest licno i diskutujes sa ljudima koji su juce prvi put gledali kosarku.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Miki28 said:

Pelikani su igrali na kos vise pa onda mozda mi i to igra ulogu ali je svakako AD od starta svoje karijere odlican defanzivac. Impresionira kako ugasi svog covjeka a onda i na preuzimanjima isprati sve sto se moze.

Ne znam, PG13 mi je nekad bio mio igrac ali mentalno slab pa ga uopste i konstatujem nesto. Kawhi je ipak alfa i omega, jedan od rijetkih superstarova koji ima to nesto u sebi, tu lakocu i igri ali sad se vidi da to nije to. Moguce da ce ga brzo odmoriti na koju nedelju jer je vidljivo da nije 100% fit.

Kod Lejkersa je AD znak pitanja dok kod Klipana i Kawhi i PG13 jer tesko da se ista moze desiti Lebronu, prosle sezone je oduzio povratak iz povrede jer mu se nije ni igralo ali ove sezone je itekako motivisan. Ta zelja i dolazak Igija po meni daje malu prednost Lejkersima u odnosu na Klipane, pod uslovom da su svi zdravi

sad da se igra finale i ja bi dao blagu prednost lejkersima ali ima jos 5 meseci do druge-trece runde i vremena da igraci i ekipe po 3-4 puta udju i spadnu iz forme. :classic_biggrin:

da je april i ja bi se zabrinuo za kliperse ovako i ne toliko. svakako da bi bilo bolje da su u top formi od pocetka do kraja sezone ali to retko biva. moze se ispostaviti da lejkersi trenutno igraju najbolju kosarku u sezoni i da se nekim pojedincima kasnije desi pad forme   a da ovi klipani mozda  imaju jos neki stepen vise da usaltaju kasnije. mozda a mozda i ostane sve ovako do kraja. :classic_biggrin:

9 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Kawhi je i prosle sezone u PO imao problema sa povredom. Kako je vreme prolazilo tako je igrao sve slabije, najbolja serija mu je bila protiv Fili i odatle je islo lagano nizbrdo.

 

Ove godine deluje kao potpuno drugi igrac, nema noge pod sutem i odatle i ovi procenti. Ne pomaze sto nemaju plejmejkera pa je zbog toga u jos tezoj situaciji.

 

Jeste previse rano da se donese bilo kakav zakljucak, ali ako ne bude delovao bolje u narednih mesec dana, tesko da ce moci da urade bilo sta, jer sumnjam da ce izgledati bolje kako sezona bude proticala koliko god ga odmarali.

 slabije minimalno statisticki ali ona je mnogo manje bitna od cinjenice da je bio najbolji igrac na parketu nadigravsi janisa u finalu istoka  i zatim u velikom finalu kada se okitio titulom najvrednijeg igraca u najvaznijim duelima sezone. lenard je bio igrac koji je apsolutno najvise pruzio u proslogodisnjem plejofu. sad je u padu, to se slazem, uzrokovano povredom kolena.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...