Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

28 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Ma ovo je jebeno jadno koliko faulova za slobodna Luki vec nije svirano, komedija jebena

Kakav jadnik jebo te na plus 30 se on djetetu unosi u facu. Najsugavija ekipa lige bez premca, odvratni su. 

 

+1

 

jos fali da opet pozelis nekome da se povredi. 

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, ocekivao sam da cela serija izgleda manje-vise ovako. Razlika je u tome sto se PG pojavio na utakmici i u pristupu Clippersa, usli su pod dres svi redom. Doc se setio da salje centra na udvajanje na Luki i da napadne Bobana iz pika vec u petoj utakmici. Stvarno sramota sto je Nurse izabran za COTY pored takvog genija.

  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Lilard izgleda ne igra sledecu tekmu, tako da to bi bilo to za Portland.

 

Sto se Dalasa tice, morala je da usledi reakcija bitch-ass Klipana a Maveriksi su ipak dosta istroseni i vrv demoralisani ponovnim izostankom Porzingisa.

 

Doduse, ne iskljucujem (a zapravo se nadam) da ce Mavsi da dodatno zakuvaju corbu ovoj bagri za dva dana, pogotovo ako se vrati KP.

 

Njima je ionako ova serija do sad i svaka utakmica vise cist car.

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, stefan81888 said:

 

Imao je Wall slican potez ali ovo Jamalovo je meni lepse, predivno.

 

 

Imao je Wall 3-4 360 layup da sam video. Uz njega Derozan je među češćim izvođačima tog poteza. JR, Swaggy P, Irving mi padaju na pamet kao igrači koji su izveli 360 layup. Nije ni Jamalu ovo prvi put, imao je ovakvo polaganje u regularci prošle ili pretprošle sezone. 

 

Potez je prelep, ali nije nešto što se ne vidja. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Miki28 said:

@delgado zavrsavamo posao vcrs? Nema Lilike, samo da se ne opuste. Svaki dodatni dan odmora je dobrodosao

 

  O dje si Miki, pobratime stari.

 

    Pa zavrsavamo nego sta, prosla utakmica je bila konacni statement u ovoj seriji. Kingovih 10/12 iz igre i 4/5 trojke pokazuju da je prebacio u brzinu vise. KCP i Danny su poceli da pogadjaju, Howard hasluje punom parom, odbrana je zategnuta a cekamo i Ronda da se vrati da unese jos malo playmakinga u tim. Pozitivno je sto je u prosloj utakmici i Kuzminho ispogadjao solidno. 

 

  Brine ovih 154 poena Clippersa, al jbg bez Porzingisa skoro celu seriju, nema Dallas snage da se nosi sa njima u toj situaciji. Slabo uspevam da gledam utakmice koliko sam zamislio, bas pred plejof lose tempirah lezanje/ustajanje, tesko izdrzim posle 00 da ostanem budan a budim se ranom zorom u 9h. Kad igraju Lakersi onda spavam iz delova doduse. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...