Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Ma jeste Morant i Bruks pobedili kompletne Lejkerse bez njihovog tankovanja:lol_2: 

 

jel ovo prvi poraz lejkersa od lošije ekipe? idem da proverim

 

evo gledam - gubili su od dalasa, indijane, orlanda, portlanda: jesu li to sve tankovali?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je preterano reći da je puštanje pošto ima još 20+ utakmica do kraja pa ta jedna teško da će odlučivati, ali u najmanju ruku jeste čudan poraz. Međedi u seriji poraza, igraju b2b (doduše kod kuće), prethodno veče izgubili od Kingsa a LAL sve suprotno. Naravno, faktor opuštanja i lako ćemo principa su uvek realna mogućnost. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, uini said:

 

jel ovo prvi poraz lejkersa od lošije ekipe? idem da proverim

 

evo gledam - gubili su od dalasa, indijane, orlanda, portlanda: jesu li to sve tankovali?

 

Samo je problem u tvojoj konstrukciji sto Memfis nije uopste kompletan.To jest ubijen je sa povredama,

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Samo je problem u tvojoj konstrukciji sto Memfis nije uopste kompletan.To jest ubijen je sa povredama,

 

pacersi su ih pobedili bez oladipa, blazersi da ne pominjem bez koga sve igraju, orlando u najjačem sastavu je ekipa koja svakako nije ozbiljna.

 

pobede hawksi poneku ozbiljnu ekipu a imaju 18 pobeda. knicksi igraju egal sa komplet  bostonom, izgube u poslednjoj sekundi, pobede dva puta mavse

desi se povremeno da daleko lošija ekipa pobedi bolju a kamo ekipa koja se bori za plej of

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odavno Harden nije bio ovako lako zaustavljan kao ove sezone. Ne znam da li je van forme pa je zato spor kao puz, lenj, ili se cuva za plejof pa zato samo stoji iza linije za 3. Ako je ovo poslednje, onda nema svrhe da igra vise od 20mpg jer je na 2 od 3 tekme teska stetocina. 

 

Dosli smo do toga da je ubedljivo najbolji igrac u timu onaj koji ima daleko manji kosarkaski IQ i sve radi na fizikalije.

 

Znam, znam, upravo sam uputio solidan slajm prema igracu koji im 35ppg i skoro 8apg 😄

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Dosli smo do toga da je ubedljivo najbolji igrac u timu onaj koji ima daleko manji kosarkaski IQ i sve radi na fizikalije.

 

Znam, znam, upravo sam uputio solidan slajm prema igracu koji im 35ppg i skoro 8apg 😄

 

nisam još gledao hjuston od the smallest ball revolucije ali kako čitam, to što wbrook igra je zapravo najveći trik u celoj postavci. vidim na statsima da ne pokušava više od 2 x šuta za tri po tekmi a cepa 30ak pts. PF sa pozicije beka. genijalan potez trenerskog tima i pringlesa

edit

u plej ofu će se fakat timovi spremati, pa neće ići tako glatko ali je svejedno impresivno

Link to comment
Share on other sites

imaju jednu ili dve pobede manje od pelicansa, spursa i blazersa a igrali su 25 tekmi bez aytona, ne vidim šta je tu naročito smešno 

 

Edit 

a ne kontam ni šta je toliko ludo kod booker statsa, lose veče kakvo ima svaki igrač u ligi. opet je šutirao 4/7 za tri i 5/5 slobodnjake, nije svugde omanuo 

Edited by uini
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

imaju jednu ili dve pobede manje od pelicansa, spursa i blazersa a igrali su 25 tekmi bez aytona, ne vidim šta je tu naročito smešno 

 

Edit 

a ne kontam ni šta je toliko ludo kod booker statsa, lose veče kakvo ima svaki igrač u ligi. opet je šutirao 4/7 za tri i 5/5 slobodnjake, nije svugde omanuo 

 

ne znam meni je smesno kada je ekipa koja je u 'trci' za playoff izgubi kod kuce 15 razlike od ekipe u kojoj su znacajne minute dobili igraci koji ni nemaju profil na nba.com-u. 

 

ludo mi je to sto bih od 1 all-stara ocekivao da razbije ove anonimne igrace a on odigrao ispodprosecnu sutersku utakmicu sa jednom asistencijom i 6 izgubljenih. 

 

a ayton i nije ni bitan uopste.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da je ekipa sastavila vise od 2-3 tekme u kontinuitetu sa kompletnim rosterom nosilaca, vrv bi sada imali nekih 4-5 pobeda vise i ostali u realnoj trci za PO. Opet, ni tako ne verujem da bi usli, pa ostaje sustinski nebitno hoces li izvisiti za pobedu, 2 ili 10. Problem je sto ja ne vidim nikakvu buducnost za ovu grupu igraca, jos sa one 2 magarcine nekompetentne na kljucnim mestima.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...