Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

5 hours ago, delgado said:

Kolko sam vise gotivio TOronto sa DeRozanom i Jonasom, pre trejda za Kawhija. 

Pa kad je toj ekipi Lebron nabivao komplekse. 😄

 

 

Elem, pominjalo se ranije da je Paskal Pipen za siromasne, deluje da ce Toronto da prodje kao Bulsi bez Dzordana. Ok sezona, ali nedovoljno za nesto više.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Probudim se sinoć, taman počela tekma. Pogleam prvu četvrtinu i zaspem u pauzi do druge.

 

Uglavnom, gledao sam do 31-31, rezultatski egal, a stvarno stanje na terenu da sam samo čekao momenat kada će se Klipani odlepiti. Možemo pričati o klupi, ovome, onome, na kraju se sve svede na Kavaija koji ubaci u tu neku plejof brzinu i onda su svi ostali nebitni.

 

Denver ovde juri neku počasnu pobedu i to je to, što se ove serije tiče.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Probudim se sinoć, taman počela tekma. Pogleam prvu četvrtinu i zaspem u pauzi do druge.
 
Uglavnom, gledao sam do 31-31, rezultatski egal, a stvarno stanje na terenu da sam samo čekao momenat kada će se Klipani odlepiti. Možemo pričati o klupi, ovome, onome, na kraju se sve svede na Kavaija koji ubaci u tu neku plejof brzinu i onda su svi ostali nebitni.
 
Denver ovde juri neku počasnu pobedu i to je to, što se ove serije tiče.  
Biće isto kao i protiv Dallas-a, neće odigrati sve utakmice na maksimumu i Denver otprilike može 1 pobedu da ugrabi. Čisto da ostane Malone.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, greenenvy said:

 

Ma nema od toga nista.

 

Milwaukee se usrao lepo s ugovorom za Middleton-a i to je to. Kad budu Giannis-u dali max, ostace im koliko da popune ekipu. Mislim da Jefferson je apsolutno on point. Milwaukee moze da uzme titulu samo ako je Giannis drugi igrac. Da dovedes nikog ne mozes. Da uvalis Middleton-a nekom ne moze, to im je sto im je. I Toronto i Phila ce pasti u nekoj bliskoj buducnosti, tako da ce glavni favoriti iz istoka biti Miami, Boston, Brooklyn. Indiana ne znam kako stoji sa ugovorima.

 

Ma citava poenta oko Janisa je sto se Bucksi plase da on nece hteti da potpise max za njih...

Link to comment
Share on other sites

On 9/2/2020 at 2:17 AM, propolis said:

Anunobi I Ibaka su imali odlične partije veceras, ne mogu da verujem da nije probao bar iz drugog puta sa nekim od njih dvojice. 

 

Bostonu svaka čast kako igraju pametno i timski.

 

Ispravio Nurse ovaj put i pobedio 😎

Link to comment
Share on other sites

Jbg bas ako Giannis treba da bude druga opcija, meni ta prica ne pije vodu. Dovoljno je mlad i bice vremena da se oko njega izgradi sampionski tim. A i jos je u igri, prosle godine je imao obrnutu situaciju u ECF, malo je falilo da odu na 3-0 protiv Toronta i onda je pitanje sta bi bilo. Toronto je i dalje ziv, i prosle godine su okrenuli tim koji ima zelene dresove 😄  

 

   Klipersi premocni, stvarno ce tesko ostati bez trofeja. 

Link to comment
Share on other sites

Pa o tome ja i pricam.

 

  LeBron je prvu titulu uzeo sa 27.5 godina, posle izgubljena 2 finala i jos je jednom bio doveo tim do finala konferencije (09). Durant je svoju uzeo sa skoro 29, Steph sa 27. Giannis ce ove godine napuniti 26. Giannis napreduje iz godine u godinu  i sada je dvostruki MVP + 1 DPOY, jbg, previse se igraci gledaju samo kroz titule, kao da ostalo nista nije bitno. Igra momak vrhunski i liga je prosto toliko jaka i talenta je nikad vise, potrebno je mnogo kockica da se slozi za trofej.

 

    Treba istaci da jedini od tih vrhunskih igraca Giannis nije imao pravog superstara pored sebe. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, delgado said:

 

    Treba istaci da jedini od tih vrhunskih igraca Giannis nije imao pravog superstara pored sebe. 

 

nije ni curry umao pravog superstara pored sebe do dolaska duranta. klay je lightsout šuter, draymond nba savant ali svakako nisu superstars bili

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@uini : hvala.

 

@nba: nisam gledao utakmicu, ali videlo se da je Denver umoran i da su igrali sa pola snage, te da su sakrivali karte. Malone je majstor da pusti protivnika da se razmeće u otvaranju, ponudi i par pešaka fore, a onda da ga udavi u završnici. Posprdao se tako i sa Snajderom.

 

Je l još postoji nbafullhd?

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Koga je od veteran superstarova imo MJ?

Jbg imao je Pipena, legit superstara po svim kriterijumima i vrv top10 igrača svih vremena...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Postoji fulhd i šljaka pristojno, čak daju snimke i aba mečeva, kao Denver-Juta, pre neko veče. :classic_biggrin:

 

Pipen je leđenda, bez sumnje i senke, ali je on bio superstar u nastajanju uz MJ, ne veteran koga su doveli da dopune emvipija. Imao je svega 25-26 godina i igrao tek četvrtu sezonu kad su uzimali prvi prsten.

Link to comment
Share on other sites

Tatuma odrobijati za poslednju odbranu. Stvarno vrhunski pas Lowrya.

 

Ustvari meni bas i nije najjasnije sta je Boston igrao u poslednjoj odbrani. Na trenutke deluje kao zona, takvo je i ponasanje Tatuma, on je ostao u svom korneru i kad nije bilo nikoga tu, ali ne razumem zasto bi neko igrao zonu na 0.5 do kraja.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

NBAFULLHD propo. Nema vise full game linkova, ovako iseckano po cetvrtinama je bas bezveze. Pre paljenja videa moze da sama slika videa spojluje neki rezultat pri kraju videa... I na osnovu vremena bas moze da se zakljuci kakva je tekma bila, blowout, tesna ili OT. 

 

   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...