Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Svim srcem za Majami u ovoj seriji. Gotivna fransiza sa najboljim trenerom u ligi i velikim brojem simpaticnih igraca. Bakse sa druge strane ne volim zbog Janisa, tesko je voljeti njegov stil, a tu je i nekoliko dokazanih chokera, Bledsoe kao predvodnik te liste.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jamal  i Spida :Hail:  Kakvi obracuni. Murrayeva G6 partija je bila toliko brutalna da mozemo da je poredimo sa Curryjevim top perfomansima. Zbog prognoze sam navijao da Denver okrene, sad kad su dosli tako blizu cak i moje tacne projekcije od 4-3, eto drugi put u zivotu od Jokic ere cu navijati za Denver 😄  Jerami Grant i Plumi su takodje dali veliki doprinos pobedi, ali mnogo im je znacio i povratak Gerija da namuci Konlija i Klarksona. Sve je otvoreno u G7, bar jedna serija iz prve runde da ode tamo posle ovoliko metli. 

 

  Kee vs Heat. Ipak cu i ja uz NBKa Ante fanboya. Prognoza diktira 😛 

Edited by delgado
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@LayupFromTheMidget odlicna je arena, prenose apsolutno sve utakmice do kraja. Takodje, slusanje Edina kako uziva u prenosima je dozivljaj za sebe.

 

On topic, Janis je odlicno sutirao protiv Orlanda sto je proslo ispod radara posto niko nije gledao seriju. Forma suta deluje mnogo bolje, poput one koju je imao pri ulasku u ligu.

Edited by Manu
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...