Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

9 hours ago, DameTime said:

Btw2, jedan forumaš me je na temi Covers na muzičkom PDF-u "upoznao" sa ovom obradom i od tada ne prestajem da je slušam. Ima tome 20ak dana. Ovo je fenomenalno u svakom smislu...

 

 

 

Mani obradu, prezaslađena je (kao uostalom i sve obrade ove stvari), nađi original.

Grupa koja je ovo komponovala i originalno izvela je jedna od onih koje su muzički spasile 80e od totalnog natapiranog treša koji je tada uglavnom vladao.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@fancy Znam original, ali dojmila me se i ova obrada. Nemoj da citiram delgada za ovo: 

 

1 hour ago, fancy said:

 

koje su muzički spasile 80e od totalnog natapiranog treša koji je tada uglavnom vladao.

 

 

😛 

 

 

 

Kad ovom pesmom započnem radni dan, odmah imam više elana za isti. Anbilivabl. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Stiletto said:

 

Nope. Serija "Cover Up", kod nas prevedena kao "Na tajnom zadatku":

 

 

 

Čuo sam za seriju ali nisam je gledao. Vidim da je krenula sa emitovanjem iste godine kad je izašao i film Fultluz. Iskreno ne znam tačno da li se na filmu ili seriji prvi put čula pesma.

Link to comment
Share on other sites

#Na tajnom zadatku

 

Kako sam se ja smorio kad se glavni glumac ubio na setu pa ga je zamenio Hamilton. Tek posle 6-7 epizoda sam svario promenu. Gledao sam zajedno sa majkom koja je to bez problema prihvatila i objašnjavala mi kako je to ok a meni je nekako sve bilo izveštačeno. Hexum je bio prirodan a hamilton nekako na silu gurao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, DameTime said:

Btw Mick Jagger im je prišao na nekom festivalu da se upoznaju, rekao je: I have no idea who the fuck you are, but everyone says you are damn good so I came, i rekao im je da su odlični 🙂

 

Pomesala si Mick Jagger-a i Keith Richards-a. Kao i dogadjaj, nije bio festival vec njihov koncert u Vegasu. 

Mick dobro zna ko su i upoznat je sa njihovim pesmama, i pozvao ih je na turneju sa njima. Richards im je rekao ovo sto si citirala. Dobro ajde, sve je to Rolling Stones 🙂 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Pomesala si Mick Jagger-a i Keith Richards-a. Kao i dogadjaj, nije bio festival vec njihov koncert u Vegasu. 

Mick dobro zna ko su i upoznat je sa njihovim pesmama, i pozvao ih je na turneju sa njima. Richards im je rekao ovo sto si citirala. Dobro ajde, sve je to Rolling Stones 🙂 

 

E skoro je voditelj nekog Late Night Show-a spomenuo, moguće je da je greška. Još bolje ako je Keith, iskreno 😄 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...