Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

@DameTime, @Marvin

Moja najdraža grupa. Od onog trenutka kad sam kupio njihovu prvu tada još  kazetu zbog žarke crvene boje na omotnici "Speak and Spell". 

Bio na koncertu u Zg,  2013., spremam se opet u julu ove godine. 

U martu izlazi najnoviji album,   "Memento mori" 

Osobno volim ovu njegovu izvedbu kao i Somebody sa albuma "Some great reward" 

 

 

Edited by bodo
  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Depeche Mode je jedan od prvih bendova u koje sam se zaljubila, uz Deep purple i Queen. :classic_love: Sećam se da sam na času muzičkog u 4. gimnazije napravila prezentaciju o Depeche Mode i Deep purple i njihovom uticaju na globalnu muzičku scenu, da bi mi profesorka rekla kako je predugačko. Mislim da sam je mrzela u tom trenutku 😄 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

... "tu jednu" stvar...iz nepoznatog razloga za mene je to ipak Walking In My Shoes..


Meni su ta i In Your Room top 2.

Nije potrebno da naglašavam koji je, po meni, njihov najbolji album...i live album [emoji16]

Sent from my SM-N9860 using controlled FACT 200

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Drug Crni said:

Kad neko toliko mnogo voli DM kao ja,onda je vraski tesko izdvojiti "tu jednu" stvar...iz nepoznatog razloga za mene je to ipak Walking In My Shoes..
(inace ispadoh strahoviti papak sto propustih da kupim ulaznicu za Zagreb)

I meni je walking in my shoes ali iz nekog razloga mnogo vise volim ogoljeni demo

 

I naravno

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A sto se tice Depeche Mode... tesko je izabrati jednu stvarno. 

 

I meni je kao i @Drug Crni-om Walking in my shoes top, verovatno najbolja uz Enjoy the Silence. Takodje volim Home (eto neka budu to top3) zato sto malo i iskace iz njihovog stila, mozda samo zato sto je Martin peva, sta znam, nekako mi je uvek delovala malo vise rocky od ostatka diskografije:

 

A izdvojio bih jos od omiljenih, kao sto je i @DameTime navela: 

 

A za nesto brzi ritam, bit je onako, bas 80s:

 

 

 

U martu novi album... 😄 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako iko ima račun u UniCredit banci, odmah predjite u neku drugu. Ološi su mi bez najave ugasili studentski račun iako nisam napunila 27 godina, a "obrazloženje" koje su dali mojoj drugarici glasi da smo imale pravo do 26. Što je laž jer u ugovoru koji sam potpisala stoji 27. Pojeli su mi pola plate i sad treba da čekam te klošare da mi novac prebace na novi račun koji otvorim, što će trajati ko zna koliko. Pritom, na taj račun sam prijavljena i u firmi u kojoj radim i sve.

  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...