Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

12 minutes ago, uvrnuto said:

Prvi put sam u životu video da je žena izbacila muža i da mu baca odeću sa terase. I to na jednom od prometniji delova NS. Mislio sam da to samo  filmovima ima. 😄

 

Well, theres a first. Video svašta, ali ovo nisam. A u NS živim na solidnom mestu za nagledati se svega i svačega...

Link to comment
Share on other sites

 

Kad izgubiš opkladu nekad baš svašta moraš da uradiš, pa tako ja sinoć odoh sa klincem da odgledam u bioskopu Space Jam 2. Da bude još gore, sinhronizovanu verziju.

 

Majko mila, još ne mogu da unseen-ujem ono što sam video i čuo.

 

O filmu kao filmu neću da trošim reči, konsenzus na netu je da je to sledeći osvajač Zlatne maline šest meseci pre roka. A na to dodati LeBrona koji govori glasom Milutinca, Gordan Kičić kao negativac Al. G se još i uneo u ulogu (praksa sa Toy Story, valjda), šlag na tortu je Šarenac koji sinhronizuje košarkaškog komentatora Erni Džonsona. Dobro da sam uopšte put kući pogodio posle.

 

 

Još nešto mi je debelo zapalo za oko. Pepe le Tvor kao neko ko juri ženske bez njihovog pristanka ne može u film, ali banda ubica i silovatelja iz "Paklene pomorandže" može?!

 

sj.png?width=1200

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stiletto said:

 

Kad izgubiš opkladu nekad baš svašta moraš da uradiš, pa tako ja sinoć odoh sa klincem da odgledam u bioskopu Space Jam 2. Da bude još gore, sinhronizovanu verziju.

 

Majko mila, još ne mogu da unseen-ujem ono što sam video i čuo.

 

O filmu kao filmu neću da trošim reči, konsenzus na netu je da je to sledeći osvajač Zlatne maline šest meseci pre roka. A na to dodati LeBrona koji govori glasom Milutinca, Gordan Kičić kao negativac Al. G se još i uneo u ulogu (praksa sa Toy Story, valjda), šlag na tortu je Šarenac koji sinhronizuje košarkaškog komentatora Erni Džonsona. Dobro da sam uopšte put kući pogodio posle.

 

 

Još nešto mi je debelo zapalo za oko. Pepe le Tvor kao neko ko juri ženske bez njihovog pristanka ne može u film, ali banda ubica i silovatelja iz "Paklene pomorandže" može?!

 

sj.png?width=1200

 

 

Nisi gledao filmove sinhronizovane na ruski ili nemački  :wink2:  (e to je "užas" )

 

 

:classic_biggrin:

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Pre neki dan na basketu lik sa jakim novosadskim akcentom pita "Koja je reza" ...prostrujao trasfer nelagodnosti kroz mene 😄 

 

edit: A inace @oubrevo. u tvom komsiluku Cuburi se basket igra bez izvodjenja lopte, ali sa izlaskom iza trojke pri promeni poseda, a u Zrenjaninu npr imaju kretensko pravilo da pri izvodjenju 

lopte svaki igrac mora da je pipne tj sva tri igraca, pre suta na kos. 

Edited by Tamburinjo
  • Ha-ha 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...