Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

4 hours ago, Prijatelj Mitar said:

 

Brt nije Zajecarac kriv nego Krusevljanin, Vesic je iz nekog sela oko Krusevca (valjda Grkljane).

 

Vesic nije iz Krusevca,  već "preko Moravu" . Molim lepo :wink2:

 

A ako ce mo jos preciznije,  Goran Vesić se rodio 1969. u Kruševcu, ali je proveo detinjstvo i završio osnovnu i srednju školu u Kraljevu, gde je njegov otac, oficir JNA, dobio prekomandu . :wink2:

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Goran Vesić se rodio 1969. u Kruševcu, ali je proveo detinjstvo i završio osnovnu i srednju školu u Kraljevu, gde je njegov otac, oficir JNA, dobio prekomandu . :wink2:

 

 

Šta ti je Služba jebote.

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Ta'veren said:

Nisam gledao spot jedno 16-17 godina.

Nije mi jasno ni po tadasnjim standardima kako je spot mogao da se prikazuje na MTVu.

Danas sam naleteo i na original

 

Dakle video si spot samo onda kad je izašao i od onda ti nije nigde naleteo. Ne znam na šta tačno misliš kad kažeš po tadašnjim standardima. Ako misliš na ribe u baru - U to doba na MTV su već nekoliko godina bili prisutni spotovi koji su bili slobodniji što se tiče svega, i odevanja, i kamere, itd. Original je dobar, ali i srednja verzija od Guna nije za baciti. Rekao bih da su Cameo i Korn verzije više groovy, dok je ova standardan rock.   

Link to comment
Share on other sites

Da, samo na tvu i to i na MTVu i na nemackoj VIVA. Mozda da sam video 2006 na Vivi, nakon toga se iskreno ne secam. Nijednom mi nije palo na pamet da guglam, nisam mogao da ''dobacim'' do tog perioda. U nekoj sam grupi, pa bas brzo povezem stvari. Imao juce momente kada sam se setio nekih stvari iz perioda 2000-2005 sto pored drugih ljudi ne bih mogao jer me ne inspirisu u toj meri i tesko da moze razgovor da krene u tom smeru.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ta'veren said:

Da, samo na tvu i to i na MTVu i na nemackoj VIVA. Mozda da sam video 2006 na Vivi, nakon toga se iskreno ne secam. Nijednom mi nije palo na pamet da guglam, nisam mogao da ''dobacim'' do tog perioda. U nekoj sam grupi, pa bas brzo povezem stvari. Imao juce momente kada sam se setio nekih stvari iz perioda 2000-2005 sto pored drugih ljudi ne bih mogao jer me ne inspirisu u toj meri i tesko da moze razgovor da krene u tom smeru.

 

Ja imam te razgovore dosta redovno, zato što se sa svima iz kvarta/srednje i odakle sve ne, relativno često viđam. A i na netu sam na dosta mesta, gde se pominje vrte se svakakve priče na temu movies, music, gaming from back in a day. Nešto što je tipično za "Throwback Thursday" mi iskoči svakog dana, makar i najmanja sitnica bila. Da npr krenem da smaram ovde sa svime time, bukvalno bi bio uncletima style spam 😁 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...