Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

 

Track List:

01 - This is (Original)
02 - Williams' Blood (Aeroplane Radio Remix)
03 - Pull Up To The Bumper (Joey Negro Bumper To Bumper Mix)
04 - Feel Up (Danny Tenaglia Mix)
05 - I've Seen That Face Before (Libertango) (DJ Hell Berlin Mix)
06 - Slave To The Rhythm (DJ Friction Remix)
07 - Love You To Life (Cagedbaby & Guy Williams Paradise 45 Rework)
08 - Amado Mio (The Brazilian Mix)
09 - Slave To The Rhythm (Acapella)
10 - Sunset Sunrise (Groove Armada - Lazy Moon Mashup)
11 - La Vie En Rose (Disco Syndicate Mix)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo jos nesto frisko od mene. 

 

DT izbacuje novi album krajem oktobra pa je izasao singl, prilicno hrabar, skoro 10min. 

 

Dobar je, dobar singl, jedva cekam novi album. Petrucci dominira na gitari, kao i obicno, a svidja mi se kako zvuci i ritam sekcija. Tematika, pa reklo bi se pomalo neocekivana za DT ali i ne toliko 🙂 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, SunZero said:

uini nikad ne bih spojio tebe i grace jones. 

 

nisam fan ali to je neka klasika, sigurno skoro svako ima par stvari koje voli da cuje. 

 

a kad sam video tracklist sa miksevima helmuta aka dj hella, danny tenaglie, groove armade - tad sam i kliknuo da poslusam, tu je ta neka veza. 

 

mislim, ima smisla, grace je jovan krstitelj - pretecha klupske kulture nekulture 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kooineeperk said:

Evo jos nesto frisko od mene. 

 

DT izbacuje novi album krajem oktobra pa je izasao singl, prilicno hrabar, skoro 10min. 

 

Dobar je, dobar singl, jedva cekam novi album. Petrucci dominira na gitari, kao i obicno, a svidja mi se kako zvuci i ritam sekcija. Tematika, pa reklo bi se pomalo neocekivana za DT ali i ne toliko 🙂 

 

 

 

DT je već desetak godina, možda i jače, samo senka sebe i ima masu novijih prog metal bendova koji ih šiju za celu dužinu u igri koju su DT postavili i proslavili. I ovo zvuči užasno neinspirativno s tim da ja LaBriea nisam mogao da svarim ni dok je bio u prajmu, kamo li sad kad se suklja i hodajući je krindž plus mu glas otišao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

DT je već desetak godina, možda i jače, samo senka sebe i ima masu novijih prog metal bendova koji ih šiju za celu dužinu u igri koju su DT postavili i proslavili. I ovo zvuči užasno neinspirativno s tim da ja LaBriea nisam mogao da svarim ni dok je bio u prajmu, kamo li sad kad se suklja i hodajući je krindž plus mu glas otišao.

 

Surovo 🙂 

 

Stoji to da period sa Portnoy-em za bubnjevima ne moze da se poredi sa ovim novim. Pa jos Moore dok je bio tu, to je neprevazidjeno. 

 

Ali svakako, dobro je da i dalje rade 😉 

Link to comment
Share on other sites



 

22 minutes ago, Ne sam Safete said:

 

Modern age Nebraska

Prvi utisak, "dokumentaran album"
 

Quote

This song touched my soul. I owned a business in Nephi and lived in Mona. My kids went to school with Brandon, including my 16 year old son Jacob who was killed by a train a few years after Raymond and Tiffany were killed. The community wrapped their as around us and grieved right along beside us.

Quote

I know Tiffany’s brother. He said their family sat down to listen to the song and cried the whole time. He said he didn’t think so much of the song would actually be about her, at first he thought just a quick line referencing it. Their mom still can’t bring herself to listen to it. Really nice family.

Quote

I went to high school with Brandon. He was in our class and worked at taco time. When the train killed Raymond and Tiffany it was devastating. I love the respect and the story Brandon told. Their story. Nephi was a great place to grow up!! Great little town

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...