Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

On 5/20/2021 at 10:20 AM, BattleBender said:

Poupou nije trash 😄

Bezobrazno, prljavo, nevaspitano je pesmetina.

 

Da da, pesma sabija.

 

 

 

Sad inace vidim da su vec postavljali ljudi Objektivne laži, izvinjavam se sto nisam ispratio diskusiju.

Link to comment
Share on other sites

Samo da izjavim za Dnevnik, izdžorao na Terazijama 111 sličica, fali mi još 50-tak. Ima dosta ljudi za menjanje, jedan ode drugi dođe. Možda sam mogao još, ali smori me vrućina. Za nedelju-dve opet i to bi trebalo da bude to.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Stiletto said:

Samo da izjavim za Dnevnik, izdžorao na Terazijama 111 sličica, fali mi još 50-tak. Ima dosta ljudi za menjanje, jedan ode drugi dođe. Možda sam mogao još, ali smori me vrućina. Za nedelju-dve opet i to bi trebalo da bude to.

 

Moram i ja da odem al sve me nešto mrzi ili mi ispod časti. Znači ima ludaka, možda se i sretnemo tamo.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Moram i ja da odem al sve me nešto mrzi ili mi ispod časti. Znači ima ludaka, možda se i sretnemo tamo.

 

Samo pazi, niko živ ne nosi masku, a svi su na 30cm jedan od drugog. Ja se nadam da meni 11 nedelja posle prve doze AstraZeka radi radnju, posle druge doze u četvrtak će (nadam se) da me radi još bolje.

Link to comment
Share on other sites

On 5/22/2021 at 11:27 PM, Referent said:

Tri najsramnija izlaska?

Oni koje su ti prepričali. :s_d:

 

.......................................................................

Ka vrhu liste onih prema kojima osećam biblijsku mržnju brzim tempom se probijaju sumanuti vozači bicikla trotoarom, posebno ovi što raznose za Wolt, Donesi, Glovo i slične. Dva puta u poslednjih pešes dana zamalo da me spucaju. Ne daj bože ako hodaš trotoarom i poželiš da priđeš nekom izlogu, ludaci imaju svoju putanju i svoj tempo i ne jebu živu silu.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Oni koje su ti prepričali. :s_d:

 

.......................................................................

Ka vrhu liste onih prema kojima osećam biblijsku mržnju brzim tempom se probijaju sumanuti vozači bicikla trotoarom, posebno ovi što raznose za Wolt, Donesi, Glovo i slične. Dva puta u poslednjih pešes dana zamalo da me spucaju. Ne daj bože ako hodaš trotoarom i poželiš da priđeš nekom izlogu, ludaci imaju svoju putanju i svoj tempo i ne jebu živu silu.

 

A meni su pri vrhu liste biciklisti koji voze po kolovozu iako je samo nekoliko centimetara dalje trotoar sa obeleženom biciklističkom stazom. 

 

Da ne bude da imam nešto protiv fino vaspitanih biciklista, ozbiljni smarači su i pešaci koji šetaju baš po biciklističkoj stazi, a naročito sa kolicima sa decom, valjda kontaju ako ima točkiće to je staza za njih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...