Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

23 minutes ago, Tamburinjo said:

Da li postoji zakon, uredba ili bilo sta sto regulise strajkove i totalno paralisanje i ovako mucenog saobracaja u glavnom gradu? Jel moze to tako i jel mora negde da se najavi da se unapred obavesti i usput pripremi javnost na izmene saobracaja? 

  


da svako javno okupljanje se prijavljuje u nadležnu policijsku stanicu, a ako SUP/MUP odobri okupljanje onda se šalju dopisi kome i šta...  a GSP je dužan da na oglasnoj tabli to obaveštenje postavi....


E da prostiš, al ko te jel te ono što je lepo i čega se rado sećamo, kad ne obilaziš revnosno centralu GSP-a i ne čitaš obaveštenja koja se kače na oglasnoj tabli.

Link to comment
Share on other sites

Meni ne paše ta veličina, ali masa je valjda ista kao kod normalne lopte, što popravlja situaciju. Igrao sam basket u nekoliko navrata sa njom, uglavnom ljudi imaju pozitivna mišljenja. 

 

Ima pomalo istine u ovome da ulazi sve što baciš. 😀

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, OnionKnight said:

Meni ne paše ta veličina, ali masa je valjda ista kao kod normalne lopte, što popravlja situaciju. Igrao sam basket u nekoliko navrata sa njom, uglavnom ljudi imaju pozitivna mišljenja. 

 

Ima pomalo istine u ovome da ulazi sve što baciš. 😀

Manja je a deluje mi i da je malo teža i da slabije odskače, ali da ulazi ulazi 🙂 dobro leži u ruci. Ja sam je kupio ćerki ali je ispalo da je svi koristimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Stondisha @Chaos Is Me

 

Nije me mrzelo otisao sam sinoc u info policija lokal preko puta Hiltona.

 

Jako ljubazan gospodin mi potanko objasnio koja je procedura pri strajku i pri blokiranju javne povrsine. Moraju da najave ranije, mora da se zna organizator i gde ce sve biti i koliko ljudi ocekuje.

 

Taksisti juce nista od toga nisu uradili, pa samim tim nigde nikakvo resenje o promeni trase prevoza ili zatvaranju ulica nije bilo. 

Poenta price je da mi covek otvoreno kaze konkretno strajk taksista niti je prijavljen niti smeju da blokiraju saobracaj i prakticno oni su u prekrsaju, a sada sto ih policija ne skloni sa ulice i pusta da ceo grad bude u blokadi to zakljucite sami. 

Gde mi zivimo...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

@Stondisha @Chaos Is Me

 

Nije me mrzelo otisao sam sinoc u info policija lokal preko puta Hiltona.

 

Jako ljubazan gospodin mi potanko objasnio koja je procedura pri strajku i pri blokiranju javne povrsine. Moraju da najave ranije, mora da se zna organizator i gde ce sve biti i koliko ljudi ocekuje.

 

Taksisti juce nista od toga nisu uradili, pa samim tim nigde nikakvo resenje o promeni trase prevoza ili zatvaranju ulica nije bilo. 

Poenta price je da mi covek otvoreno kaze konkretno strajk taksista niti je prijavljen niti smeju da blokiraju saobracaj i prakticno oni su u prekrsaju, a sada sto ih policija ne skloni sa ulice i pusta da ceo grad bude u blokadi to zakljucite sami. 

Gde mi zivimo...

 

 

Za iste stvari su ljudima koji su protestovali onomad zbog cene goriva, pisali kazne za parkiranje...  čisto 4 the record 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

@Stondisha @Chaos Is Me

 

Nije me mrzelo otisao sam sinoc u info policija lokal preko puta Hiltona.

 

Jako ljubazan gospodin mi potanko objasnio koja je procedura pri strajku i pri blokiranju javne povrsine. Moraju da najave ranije, mora da se zna organizator i gde ce sve biti i koliko ljudi ocekuje.

 

Taksisti juce nista od toga nisu uradili, pa samim tim nigde nikakvo resenje o promeni trase prevoza ili zatvaranju ulica nije bilo. 

Poenta price je da mi covek otvoreno kaze konkretno strajk taksista niti je prijavljen niti smeju da blokiraju saobracaj i prakticno oni su u prekrsaju, a sada sto ih policija ne skloni sa ulice i pusta da ceo grad bude u blokadi to zakljucite sami. 

Gde mi zivimo...

 

Upravo tako, lepo ih ovi iz CARGO nazivaju "taxi cartel". Jebo im pas mater.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...