Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

15 minutes ago, NMX said:

EJ9uNd7WsAEyeLx.jpg

 

Peconijeva nacionalna frekvencija kida :Hail::lol_2:

 

imam tu sreću, da mi je kablovska televiziija old school pa mogu na TV da šaltam kanale i onda sam napravio svoj mali tv bubble  i ne vidjam ovakve stvari često,  al to je to, kurve, šijuni i astrolizi,  spram naroda i nacionalna frekvencija...  a prosečni srbo se nada da će nekako da u live prenosu da uleti neki blowjob ili barem neka sisa da ispadne iz brushaltera nekog tu sa strane... 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Crni Bombarder said:

Bice na YT prenosen live nastup iz Jordana. Za nekih sat vremena. @Nicklord

Ovo je odatle 😄 

Sunrise i sunset. Evo ga Sunrise. Malo me iritira koliko su se igrali sa zvukom u nekim pesmama. Sad će Sunset za sat vremena

 

Edited by Nicklord
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uvrnuto said:

 

Pratiš esports? Glupo pitanje, ali kako je gledati to? 

 

Kad znas sta gledas (za sta je uglavnom preduslov, kao i u sportu, da si igrao to neko vreme), onda je odlicno i veoma zahvalno za gledanje, pogotovo iz ugla zabave/navijanja. Neka imena/timovi su pojam u toj i toj igri/zanru. Opet kazem, tek ako si nesto igrao i skapirao neke stvari oko gameplaya, i sa tehnicke i sa mind game strane i koje sve ne, onda zaista mozes da gledas to onako kako bi i trebalo, sa razumevanjem, da ti ne promakne zilion detalja i nijansi. Podrazumeva se da su dobri komentatori plus, a da ti losi smuce gledanje brzo. CS GO&Starcraft 2 su mi omiljeni esports za gledanje, uz jos nekoliko naslova koje samo sporadicno i pomalo ispratim. MOBA zanr mi nikad nije bio interesantan, i znam da sam tu u manjini. Esports je sve popularniji globalno, naravno da su najbolji igraci i najveca trzista sa Zapada i Dalekog Istoka. Vise ni ne znam koje sve sportske fransize&poznati iz sveta sporta imaju svoje esports timove. A kada, u kom obimu i formatu ce esports da postane deo OI, to ne znam, ali izgleda da je pitanje samo vremena. Tako da, suma sumarum, dobro je sve to kad volis 

Edited by Marko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

What d fak is Dekatlon :whistling:

 

Dektlon je povoljniji i ima bolji/veci/brzi izbor od ostalih slicnih prodavnica?

 

Ozbiljno pitam?

Jeftiniji od Intersport, ali nema baš sve kvalitetno toliko. Lepo, da se otvara, jer če  druge sp.trgovine smanjiti cene. 

 

 

5 minutes ago, Marko said:

 

Kad znas sta gledas (za sta je uglavnom preduslov, kao i u sportu, da si igrao to neko vreme), onda je odlicno i veoma zahvalno za gledanje, pogotovo iz ugla zabave/navijanja.

Neka imena/timovi su pojam u toj i toj igri/zanru. Opet kazem, tek ako si nesto igrao i skapirao neke stvari oko gameplaya, i sa tehnicke i sa mind game strane i koje sve ne, onda zaista mozes da gledas to onako kako bi i trebalo, sa razumevanjem, da ti ne promakne zilion detalja i nijansi. Podrazumeva se da su dobri komentatori plus, a da ti losi smuce gledanje brzo. CS GO&Starcraft 2 su mi omiljeni esports za gledanje, uz jos nekoliko naslova koje samo sporadicno i pomalo ispratim. MOBA zanr mi nikad nije bio interesantan, i znam da sam tu u manjini. Esports je sve popularniji globalno, naravno da su najbolji igraci i najveca trzista sa Zapada i Dalekog Istoka. Vise ni ne znam koje sve sportske fransize&poznati iz sveta sporta imaju svoje esports timove. A kada, u kom obimu i formatu ce esports da postane deo OI, to ne znam, ali izgleda da je pitanje samo vremena. Tako da, suma sumarum, dobro je sve to kad volis

U prevodu ...gledaš kako neki drugi igra videoigrice?

 

:s_w:

7 hours ago, Nicklord said:

Ja mislim da je televizija (ne TV) nepotrebna totalno u ovo doba

 

Klasičnu TV, papirnate novine i pap.knjige drže u životu generacije <1975.

Edited by Asterion
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Asterion said:

gledaš kako neki drugi igra videoigrice?

 

 

Gledaš druge ljude kako igraju sportove? 🙂

@Marko hvala na odgovoru. U suštini sam razmišljao kako se vežeš za nekog igrača, nešto u tom fazonu, ali sam dosta površno razmišljao. Samo npr. za fifu ili pes... A kontam da su tek neke druge igre komplikovanije. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Asterion said:

U prevodu ...gledaš kako neki drugi igra videoigrice?

 

Znam da pokusavas da trolujes, no, kao sto rekoh, takmicenja najboljih su upravo to, a ako poznajes dovoljno dobro materiju, uvek ce ti kvalitetan mec necega biti bolji od sranje meca neceg drugog. U mom slucaju dobar esport stream>losa utakmica na tv, uvek kad je CS&SC u pitanju. Imam ja svoju rekreaciju nekoliko puta nedeljno (na dva kosa), tako da ni brige tebe za moju posvecenost pravom sportu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uvrnuto said:

@Marko hvala na odgovoru. U suštini sam razmišljao kako se vežeš za nekog igrača, nešto u tom fazonu, ali sam dosta površno razmišljao. Samo npr. za fifu ili pes... A kontam da su tek neke druge igre komplikovanije. 

 

Naravno da ima pojava da se mnogo klinaca lozi na neke igrace i timove kao da su pop zvezde u pitanju, no, it goes with the territory. Isto tako, masa se prima na timove iz svoje zemlje/regije, pa tako NA publika (ameri i kanadjani) stalno pate da u nekoj globalnoj igri budu bolji od EU i Kineza/Korejanaca. Kad je nedavno EG (Evil Genius) pobedio Astralis (danci) u finalu CS GO turnira ESL One, u Barclays centru, lozenje ljudi u publici je bilo legit kao da njihov tim igra u playoffu neke njihove pro lige, a ne da je esport finale.

Edited by Marko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...