Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Dragi forumaši, sad mene zanimaju mesta sa dobrom klopom u Bg-u.
Za nedelju dana dolazim sa firmom u Bg na nekoliko dana, pa me zanimaju mesta sa dobrom klopom. Na meni je da organizujem to.

I da, delimo smart watch kao giveaway. Garantujem pošteno izvlačenje na sajmu, 5. oktobra. 😄
Sve što je potrebno da uradite, je da ispratite instrukcije iz ovog instagram linka, možete i preko fejsa da upadnete
 

Ja se izvinjavam, i zahvaljujem...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ali kako drzavni posao nastavlja da tera.. fascinantno.

Prvo su gurali iz Sopranosa: "Ja sam toj zeni dao svoj zivot na srebrnom pladnju.."

Sada gruvaju po John Vicku sa: "nemoj biti ti taj koji ce da plati za ...."

Extra 🙂 

 

 

Quote

Je l te zanima grb kakav je bio prvi Vojvodine ? Piramida u plamenu, svevidece oko iznad, a iznad njih dvoje, uspijo se jedan šestar koji se ovako okrece, u pozadini : Petrovaradinska tvrdjava a ispred Čenejski aerodrom. Po aerodromu hodi medved sa glavom lava, u jednoj ruci tomahawk u drugoj male glave. Jer mi smo znali glave protivnika odseći , pa ih dobro ukuvati da se smanje, usoliti i zakačiti iznad vrata , da muve ne ulaze.

maxresdefault.jpg

Edited by Squabbit
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Squabbit said:

 

Ma drzi je kurac.
Ja sam u usa ona u Bg. Dopisujemo se, ona agresivna.
Ja treoreticar zavere.

 

 

Slušaj, oću ja da pomognem ti.

Reci joj imam posao pravi za tebe 8 sati kancelarija dobra kinta i to... samo se moraš preseliti u provinciju jebi ga... znam čovika samo opušteno  nije preša neče biti frkica nikakva realni sektor sediš za komjuter i to...

E sad samo da se dogovorimo oko plaćanja meni  može WU, može solarno, može na fakturu, na ugovor  kako god ti želiš... naravno možemo i kompenzaciju da radimo :s_d:

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, BattleBorn said:

Dragi forumaši, sad mene zanimaju mesta sa dobrom klopom u Bg-u.
Za nedelju dana dolazim sa firmom u Bg na nekoliko dana, pa me zanimaju mesta sa dobrom klopom. Na meni je da organizujem to.
😄
 

 

 

Durmitor: Novi Beograd

Pink: Žarkovo

So i biber: Staro Sajmište

Đerdan: Zvezdara

 

Nema na čemu....

Link to comment
Share on other sites

 

 

2 hours ago, Nicklord said:

Imao sam vremena jutros pa sam zašao u dubine interneta i čitao komentare o Marini Abramović. Kakva vožnja 😄

 

 

Zanima me šta ljudi ovde misle o njoj i toj vrsti umetnosti

 

 

Ja sam kulturno nekulturan.

 

 

Ne razumeme se u umetnost likovnu konceptualnu... šta god. I onda kulturno ne komentarišem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stondisha said:

 

 

 

 

Ja sam kulturno nekulturan.

 

 

Ne razumeme se u umetnost likovnu konceptualnu... šta god. I onda kulturno ne komentarišem.

Skroz koretno razmišljanje. Meni je fascinatno koliko je kontroverzna i 300 godina nakon tih najluđih ostvarenja 😄

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...