Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

12 hours ago, Dingospo90 said:

Drugari treba mi mala pomoc od mnogobrojih pivopija ovdeemoji2.png

Dajte mi neke predloge mesta u Beogradu gde moze da se izadje na neko dobro kraft (ili strano) pivo, a da je mesto kul i prijatno?

 

Samo Pivo...pa deset praznih mesta, pa onda ovi ostali koje ti je Zumbul naveo.  Ali ima kvaka, ne zove se "Samo Pivo" bez razloga, tako da ako imaš nekog u društvu ko ne pije pivo, taj će da vas gleda, ili eventualno pije golu vodu iz krigle.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dingospo90 said:

Inace u Ada Mall trznom centru

 

koji je vlasništo siniše Malog preko povezanih lica i koji nema adekvatne dozvole i izgradjen je bez istih, pa ga iz tog razloga u širokom luku treba izbegavati. jer kad nas već Siniša krade preko države  ne moramo i posredno pare u džep da mu ubacujemo kupujući robu i proizvode u šoping centru koji izdaje poslovni prostor i uubira rentu na konto toga...   par nekih mojih pola dolara na temu svakodnevne borbe protiv orka i Sarumana. :wink2:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Južni said:

A zašto je tačno problem što se maskirao u crnca? 

 

Ozbiljno pitam, ne dobacujem. Nije kao da se rugao, samo se maskirao? 

 

A kritikovao sam Fendera 😄

 

Verovatno se vezuje za blackface, a to nije samo bojenje lica nego ceo paket.

 

Ipak, ono što je možda bitnije, Trudo je jedan od predvodnika tog džihada, a kako to obično biva, revolucija prvo jede svoju decu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, djole said:

 

A kritikovao sam Fendera 😄

 

Verovatno se vezuje za blackface, a to nije samo bojenje lica nego ceo paket.

 

Ipak, ono što je možda bitnije, Trudo je jedan od predvodnika tog džihada, a kako to obično biva, revolucija prvo jede svoju decu.

Ok, hvala, nisam znao za blackface varijantu, to je ipak daleko od nas u tom kontekstu. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Dingospo90 said:

Drugari treba mi mala pomoc od mnogobrojih pivopija ovdeemoji2.png

Dajte mi neke predloge mesta u Beogradu gde moze da se izadje na neko dobro kraft (ili strano) pivo, a da je mesto kul i prijatno?

 

Samo Pivo realno ima daleko najveći izbor.

 

Od ostalih Gunners, Sprat u Cetinjskoj (juče je bilo otvaranje zimskog sprata, čujem da su nabacili još točilica, tako da ih ima 15ak), ja jako volim Low (jedan mali ali super prijatan fićka u Tadeuša Košćuška), Pivski zabavnik... Ove lokale koji imaju u sebi naziv "srpska" ili nešto kafansko za šabane, nisam zalazio.

 

Inostrano craft pivo u Beogradu može u principu da se popije samo u Samopivu, osim par shopova kojih je sve manje, a gle čuda najbolji je 300 čuda koji drži vlasnik Samopiva (Balkanska).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Dingospo90 said:

Nisam bio na ovom mesti na Vracaru, tako da definitvno moram da odem, a uvek znaci poznavati konobare tako da mozemo da se dogovoro za to pivo 😄

Skroz ok, opcija za svaku varijantu. Pre nekoliko godina smo svakog petka po nas 15 sedeli tamo, spojimo 3 stola ili sednemo za veliki i bude prekul. Uvek puste svaku utakmicu koja te zanima, ako zatrazis. Kad sam bio na 7 minuta odatle, svake nedelje sam isao da gledam Zvezdu u EL.

 

5 hours ago, Chaos Is Me said:

Ove lokale koji imaju u sebi naziv "srpska" ili nešto kafansko za šabane, nisam zalazio.

To je zato sto se pije domaci kraft. Btw, ovakav nastup je definicija boldovanog.

7 hours ago, Yi Sun Shin said:

Samo Pivo...pa deset praznih mesta, pa onda ovi ostali koje ti je Zumbul naveo.

True, makar sto se izbora tice. Ja imam aplikaciju pa obicno navratim kad na tocilicama iskoci nesto sto me zanima.

To je najveci problem, na drugim mestima ima i ostalog. A u drustvu neretko imam nekog ko nije fan piva.

16 hours ago, nlavrnja said:

 

Mi se garant srecemo, samo se ne prepoznajemo 😄

 

@Dingospo90 Ne u Miners, propali su (sem ako ponovo nisu zavrteli krug, pa su opet ok), ako si u tom delu grada gunners je daleko bolji.

300%, ja redovno obrcem krugove u tim lokalima. Zavisi od drustva, najvise.

U Minersu nisam bio 300 godina (jer mi nikad nije usput), ali cuo sam da su nesto propali pa sam zato i stavio ogradu. 

Edited by Død
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dingospo90 said:

Hvala puno svima na preporukama. Sad imam par mesta koje cu morati da ubidjem narednih nedelja 🙂

 

Samo jos da napomenem, koliko volim ovu temu i koliko sam samo zanimljivih stvari video ovde. Zao mi je jedino sto nemam vremena da cesce pisem.

Brdo piva. Najbolje u gradu i proveri da li lazem. Veliki izbor piva, odlicna klopa i prijatna atmosfera

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Milos 3.14 said:

Brdo piva. Najbolje u gradu i proveri da li lazem. Veliki izbor piva, odlicna klopa i prijatna atmosfera

 

Hrana je super, samo ne sećam se baš nekog velikog izbora piva, zapravo ne sećam se da imaju bilo kakve kraftove. Uglavnom su to ova komercijalna manje zastupljena tipa grimbergen ili leffe.

Edited by djole
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djole said:

 

Hrana je super, samo ne sećam se baš nekog velikog izbora piva, zapravo ne sećam se da imaju bilo kakve kraftove. Uglavnom su to ova komercijalna manje zastupljena tipa grimbergen ili leffe.

 

Baš tako. Imaju odličnu klopu, ali pivo...pa ne sećam se šta sam tamo pio u par navrata kad sam tamo bio, što dovoljno govori. 

 

 

Edited by Yi Sun Shin
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...