Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

"Kita u Bila" mi je broj jedan. Najbolje uradjena.
"Mumija" nam je isto bila presmesna, pa i dan danas koristimo reference iz te parodije.

Ali da, sto kaze SF, jesu previse prostacki uraci, pretrpani psovkama.

 

"Supa je bila vrema" je isto bio banger, ne znam da li moze da se kategorise kao sinhronizacija xD
Prava stvar za balkanske sirovine 💪

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da li sam ja jedini kojima su ove "parodije" ili kako se vec zove,  onako, meh i bzveze??:classic_biggrin:

 

Ili pak treba da ima dam i drugu šansu, s obzirom da sam prvih i poslednjih par klipova pogledao pre cca 15-20ak godina. :wink2:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, RatzenStadt said:

"Kita u Bila" mi je broj jedan. Najbolje uradjena.
"Mumija" nam je isto bila presmesna, pa i dan danas koristimo reference iz te parodije.

Ali da, sto kaze SF, jesu previse prostacki uraci, pretrpani psovkama.

 

"Supa je bila vrema" je isto bio banger, ne znam da li moze da se kategorise kao sinhronizacija xD
Prava stvar za balkanske sirovine 💪

 

Kapirao sam da se pitanje odnosilo na ove sinhronizacije i parodije scena iz filmova... Ako nije, onda je Ja sam pomalo gej najjaci uradak like evar...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Kapirao sam da se pitanje odnosilo na ove sinhronizacije i parodije scena iz filmova... Ako nije, onda je Ja sam pomalo gej najjaci uradak like evar...

 

Autobiografska, a? 😄 

A ta stvar je bila iz visoke produkcije, nije bas amaterski uradak xD

Link to comment
Share on other sites

On 5/20/2024 at 3:10 PM, neko me sabotira said:

A oni yt hip-hop/narodnjaci mash-upovi otprije 15-ak godina, to je već odavno izbrisano. Šteta, bilo ih je predobrih.


Uh de me nađe - ima ovaj lik na yt, preporuke. Voleo bih da vidim njegov misaoni proces dok dolazi do zaključka da treba spojiti tipa Pearl Jam i Kemala Malovčića:
 

 

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kankkunen said:

edit... neće da učita ove twiter linkove, nešto se batalilo. :smiley24:

 

Da pogađam da si iz Prijepolja? 😁
Šalim se, nego od ljudi odande sam prvi put čuo da neko koristi bataliti za pokvariti.

 

Ostali, je l' koristite bataliti kao sinonim za odustati ili pokvariti?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ta'veren said:

 

 

BM me ne zanima (ali su ovde dozirane na prihvatljivu meru), ali EC obozavam. Isao sam prosle godine u Budimpestu na koncert. Njihova muzika zaista oslobadja mozak od sranja i pomaze raspolozenju.

 

Ovu pesmu su ocigledno oni skroz napisali (cuje se po instrumentalu, narocito Davidovom bubnju), ali su dzentlmemski 1st billing u nazivu dali devojkama 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...