Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Just now, Drug Crni said:

1983.godine Zdravko Colic je snimio album "Sta mi radis". Album je sniman u Londonu. Producirao ga je Kornelije Bata Kovac. Kritika se slaze da je ovo najbolje producirani Colicev album. Bati i Coli je falio programer za sintisajzere. Neko im je preporucio mladog i anonimnog aranzera i programera Hansa Zimmera. 
Zimmer je u medjuvremenu postao jedan od najpoznatijih kompozitora filmske muzike.

Ja vise volim neke druge stvari koje su zajedno snimili Bata i Cola,ali neka danas ide pesma bas sa ovog albuma.
Dobar dan svima u kafani
 

 

 

:classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Chaos Is Me said:

Nikad dosta šuški.

 

Kada su lovatori zvali Dzej Lenoa i rekli mu moramo da kratimo troskove otpusticemo pola ekipe jbg, on je rekao ja zaradjujem 30 miliona, evo smanjite mi na pola i zadrzite sve. I tako su na kraju i uradili. Leno kaze 

nisam nista propustio sa tih 15 miliona jer i ovako imam sve sto mi treba cak i vise.

 

Sto i jeste tacno jer ono sto ti mozes sa 100 miliona mozes i sa 50 ne znam sta mozes vise osim da ti sada jahta ne bude 20 nego 30 metara mozda moze vise prostituki da stane sto se satro loze na matorce.

 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Luchifer89 said:
1 hour ago, Drug Crni said:
Ako je neko nekad porucivao ulaznice za koncerte u Madjarskoj,neka mi se javi u inboks. Zapeo sam..nisu mi jasne neke stvari kod popunjavanja podataka u elektronskom formularu.

I ja sam stao kad sam video koliki je fee na rammstein i depeche

Imas poruku od mene..

Link to comment
Share on other sites

Za ljubitelje EKV.
Jako lepa recenzija poslednjeg albuma benda - "Neko nas posmatra" - iz 1993. (hah! - sve neke okrugle "obljetnice" danas)
 

Quote

Kada imaš dvadeset godina i živiš u takvom vremenu, mahnito tragaš za muzikom koja će te izmestiti iz realnosti.
„Neko nas posmatra“ je od nas tražio suprotno.

 

Quote

Album „Par godina za nas" govorio je o tome kako će nešto strašno da nam se desi. Zatim, ploča 'Dum dum' govorila je o tome kako nam se to upravo dešava, dok ova najnovija ploča na svoj način sugeriše kako da izađemo iz svega toga. Reč je o tome da iz jednog užasnog bedaka ne možemo izaći kukajući i gledajući unazad, nego treba gledati unapred sa nekim jednostavnim optimizmom. Ništa ne upućuje na taj optimizam, ali ako ga mi nemamo u sebi, ne vidim način kako bi mogli da isplivamo.”

:heart:

Ceo tekst
http://preslicavanje.blogspot.com/
 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je trebala da bude epska borba maca i bica ali je Ford imao bas gadnu dijareju a kako im je ovo bila poslednja scena pred povratak u Evropu dogovorio se sa Spilbergom da ipak upuca Arapina ustedi par dana i para produkciji i ode ranije kuci.

 

Kad smo kod Indijane Dzonsa eto ga jos jedan primer ovaj put iz filmske industrije kada ne znaju kada je vreme za arhiviranje... a mmoze se primeniti i Haosovo suski nikad dosta. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Tamburinjo said:

Ovo je trebala da bude epska borba maca i bica ali je Ford imao bas gadnu dijareju a kako im je ovo bila poslednja scena pred povratak u Evropu dogovorio se sa Spilbergom da ipak upuca Arapina ustedi par dana i para produkciji i ode ranije kuci.

 

Kad smo kod Indijane Dzonsa eto ga jos jedan primer ovaj put iz filmske industrije kada ne znaju kada je vreme za arhiviranje... a mmoze se primeniti i Haosovo suski nikad dosta. 

 

onaj crystal skull je bedan, odgledao sam na netfliksu tokom lockdowna korone, nisam imao kud.

 

ali ovom novom se bas radujem, idemo cjera i ja da gledamo kada stigne, izgleda proper.

 

inace mi je ta triologija kamen temeljac detinjstva ( :

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...