Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

3 hours ago, SteveFrancis#3 said:

 

Od pocetka razmisljam kakav je ovo lik sto snima ovako kriperski, kad ono negde na 3.10 se pojavljuje zenska ruka kekeke. Momci su orginoo dizelasi, nema staTM

 

kada kliknes na "about" na YT profilu, videćeš da kli ili cica skida snimke sa vaskolikog neta. to mi je još fascinantnije, pošto su stilski vrlo kompaktni

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lik ide u mesto koje se spominje u pesmi i tamo je svira, ovde je otisao u afriku da Svira Toto - Afrika

 

 

 

Komentari ispod su vickasti

 

Very impressive, but can you play Radioactive in Chernobyl?

 

Very impressive, but can you play "Yesterday" yesterday?

 

Very impressive, but can you play "Yellow Submarine" in a yellow submarine?

 

Very impressive but can you play "Sweet home Alabama" while making out with your sister?

 

Very impressive, but can you place Space Oddity in Space?

 

Very impressive, but can you play "Thunderstruck" while being struck by thunder?

 

  • Like 5
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Upravo sam gledao late show Louis CKa u Budimpešti i ja se skoro ovako nisam proveo. Liku su popustile sve kočnice, bukvalno kaže šta god sad. Bukvalno je 5 minuta iznosio argumente zašto je bolje da bebe umiru a ne stari ljudi 😄 Da ne spoilujem, kontam da će izaći neki specijal nekad. Jevreje je napadao kao lud isto, kontam još više jer je baš u Budimpešti bio odakle su njegovi i gde su mu pobili porodicu sa jedne strane skroz u WW2. Bio je i mali Q&A na kraju, to je bilo vrh. 

 

Bilo je više jugoslovena i švaba nego domaćih, skoro da se nije ni čuo mađarski unutra, jako čudna atmosfera je bila jer su ovi komičari pitali za nešto na mađarskom a nema ko da odgovori kada su sve stranci. 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...