Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

15 hours ago, freethrow said:

@realno *w ma svakako, samo da prvo izbacim neophodnost operacije kao opciju, pa onda da vidim za tu cipelu-longetu. Gips je potpuni pakao i sranje. 

 

Hm, neki kažu da je operacija bolja opcija i da oporavak bude kompletniji jednom kad se desi. Moj super drug nategao ahilovu pre jedno godinu dana, nije baš pukla ali na granici, mislim da je tek nedavno počeo bez problema da hoda, na basket je zaboravio iako je fanatik i povredio se na nekoj utakmici amaterske lige koju smo igrali zajedno, bez kontakta. Želim ti što brži i potpuniji oporavak. Gadna povreda.

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno kolika razlika je kad umetnik nesto radi iz duse i kada radi jer je naruceno. Izbacio Prti neku novu pesmu o Svetskom prvenstvu, Meridijan sponzor, nivo jadnosti je bio nevoravatan, nije nemoguce da je to uzrok sto je odmah sklonjena sa jutjuba posle emitovanja, mozda cak i tokom.

Edited by Snjofko
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, freethrow said:

Rispek za post, ali činjenica je da ovo samo Amerikanac može da smisli.

 

nije kul što si napustio basketašku viber grupu. zagrobni-basket život je moguć i ne treba da se odvajamo od basket-najmilijih.

jedino ako te deprimira ili ti neko opet traži kontakt lika za salu :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Pa kad već kačiš pesme o predstojećem SP u Kataru. Kad smo kod toga šta nam (ne) prija, meni ne prija psihološki bilo koji oblik elitizma. 😞 

 

On 11/3/2022 at 8:10 PM, uvrnuto said:

IMG-e15e0eca5b905a14d3b9adc992203d40-V.j

 

Au brt 😄

 

Joj Osvajači su moja prva ljubav kad je u pitanju domaća muzika. U stvari, slagala sam te a da nisam trepnula, Žex Joksimović je. Svakako su među prvima 😄 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, DameTime said:

Pa kad već kačiš pesme o predstojećem SP u Kataru. Kad smo kod toga šta nam (ne) prija, meni ne prija psihološki bilo koji oblik elitizma. 😞 

 

 

Joj Osvajači su moja prva ljubav kad je u pitanju domaća muzika. U stvari, slagala sam te a da nisam trepnula, Žex Joksimović je. Svakako su među prvima 😄 

Pa kad nisi elita

 

elmo-burning.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...