Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

21 minutes ago, nemanjaol said:

Ovo je mozda malo mekano za ekipu iz kafane, ali malo da promovisem devojku i njen bend 😄

 

 

 

Izbacile su EP proslog proleca, a za najvise mesec dana ce biti i album.

 

Pa ko voli nesto laganiji synth pop, izvolte

 

 

Super je, podrška!

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je hit kako Haos podrzava gospodju Haos znajuci koliki je umisljeni elitista nista ispod savrseno tehnicki liricki filozofskog teskog metala mu ne odgovara i koliko bukvalno prezire ovu vrstu muzike 😄 ali sve za mir u kuci, sram te bre bilo licimuru😄 

 

Inace vec par godina ovaj zvuk dozivljava procvat kod nas, od Sane Garic pa preko Une Gasic dream pop zivi na ovom tlu. Neko (Haos prvi 😄 ) bi rekao njanjava muzika ali svakako da prija u odredjenim momentima. 

 

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Aj kad je @nemanjaol već pokrenuo lavinu, evo aktuelnog benda moje žene, isto neki synth pop, par reprezentativnih:

 

 

 

 

E bas mi je devojka pustala Godinu bez dodira kad je izasla 😄

 

Al sto kaze @Tamburinjo stvarno synth/dream pop dozivljava sad ekspanziju po regionu.

 

Pocket Palma, Svemirko, Sijenke, Luka Rajic, Dolores. Ima sta da se cuje

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Tamburinjo said:

Meni je hit kako Haos podrzava gospodju Haos znajuci koliki je umisljeni elitista nista ispod savrseno tehnicki liricki filozofskog teskog metala mu ne odgovara i koliko bukvalno prezire ovu vrstu muzike 😄 ali sve za mir u kuci, sram te bre bilo licimuru😄 

 

Inace vec par godina ovaj zvuk dozivljava procvat kod nas, od Sane Garic pa preko Une Gasic dream pop zivi na ovom tlu. Neko (Haos prvi 😄 ) bi rekao njanjava muzika ali svakako da prija u odredjenim momentima. 

 

 

Nije bre brate, hoću ja svašta da poslušam ali zna se da su smrt metali na prvom mestu u našoj kući. A gospođa i ja se nađemo u preseku na nekom post rocku.

 

8 hours ago, nemanjaol said:

 

E bas mi je devojka pustala Godinu bez dodira kad je izasla 😄

 

Al sto kaze @Tamburinjo stvarno synth/dream pop dozivljava sad ekspanziju po regionu.

 

Pocket Palma, Svemirko, Sijenke, Luka Rajic, Dolores. Ima sta da se cuje

 

Ja bih rekao da ovaj trend već pomalo i prolazi. Nemam pojma nikog od ovih dole pobrojanih osim Svemirka ali oni nastupaju sa gitarama tako da nisu baš klasik synth pop, bio sam čak i na koncertu jednom, bilo super. Komplimenti za Tihi talas.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...