Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

2 hours ago, uini said:

 

sinoć sam zapalio prvu epizodu nakon @djole-sugestije. opasno mi se prispavalo, krenuo da kljucam kao bubbles pa sam ugasio. opasna serija, vidi se na prvu, tj više liči na visokobudzetni film.

 

mind hunter sa superstars 

Ček dok odgledaš drugu epizodu i jednu vrlo vrlo eksplicitnu scenu sa mis Daddario :classic_blush:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

 

sinoć sam zapalio prvu epizodu nakon @djole-sugestije. opasno mi se prispavalo, krenuo da kljucam kao bubbles pa sam ugasio. opasna serija, vidi se na prvu, tj više liči na visokobudzetni film.

 

mind hunter sa superstars 

 

True detective 1 je drugačiji. Osetičeš ...tu toksičnost i prazninu.

Bilo je toga i malo u X-files i malo više u 1. sezoni The Missing...ali ovde kod TD1 je to neki novi nivo... 

 

 

edit: Inače, više mi se sviđa kraj od The Missing 1.s. ko TD1.

 

 

Edited by Asterion
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

spojler za wire.

 

Spoiler

izgleda da sam ja jedini koji nije gotivio bodiea tokom cele serije. nisam mogao oprostiti ubistvo wallacea.

 

njegovo ubistvo vraca na onu scenu iz prve sezone kada D objasnjava pravila saha ekipi. tako je i nastradao. kao pesak koji je napadao (pucao) samo dijagonalno kako pesak moze da napadne, nije mogao da bezi (potez nazad) i na kraju ga je ubio lik koji se kretao kao skakac u L pokretu.

 

puno ovakvih scena je bilo sa mnogo znacenja. treba seriju pogleadti nekoliko puta i citati o istoj da bi se sto vise pohvatalo.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, MilošVB said:

Do kraja je odlično.Par puta sam se fino nasmejao.

 

natprosečno je elokventan a makar za ovu priliku ili inače je ispao iz egotrip fazona, tako da mi je ovo jedan od najboljih galebovih podkasta  a nije da je falilo dobrih

čak ne mora da te interesuje tematika (a tematika je vrlo raznovrsna) da bi ti bilo okej za slušanje

 

forza vikler

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

natprosečno je elokventan a makar za ovu priliku ili inače je ispao iz egotrip fazona, tako da mi je ovo jedan od najboljih galebovih podkasta  a nije da je falilo dobrih

čak ne mora da te interesuje tematika (a tematika je vrlo raznovrsna) da bi ti bilo okej za slušanje

 

forza vikler

 

Jesi pogledao svaki Galebov podcast?

 

Posto me interesuje ko je kod tebe ostavio najjaci utisak sem Viklera.

 

Ja nisam propustio nijednu epizodu i obicno ne cuvam sadrzaj, a ovde ima dosta stvari za koje smatram da  treba preslusati vise puta. Zavisi koga sta interesuje. Dosta toga moze da se nauci.

 

Verovali ili ne, pored Dojcinovica i Marka Milosevica na  mene je solidan broj zenskih gostiju impresionirao sa njihovim pricama. I onaj lik iz muzicke industrije je izneo puno podataka za koje ja licno nisam znao. Galeb je jedini covek koji moze da okupi ljude iz ovoliko razlicitih zivotnih sfera. Ta preskakanja iz jedne epizode u drugu su meni fascinantna. Dobiju prostor likovi koji dolaze iz manje vidljivih sfera.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa ima vec pola godine da je krenuo sa Agelastom. Ima interesantnih gostiju, ali zavuce i neke potpuno (za njega) neocekivane face/slucajeve, tipa Sara Jo. Nisu svi gosti naravno ni blizu jednako zanimljivi, ima tu skip materijala definitivno, ali uglavnom je zanimljivo stivo.

 

Da odgovorim uiniju, sto se tice ovog konkretnog sa Viklerom, nije los uopste. Svakako genuine interakcija, sto je luksuz koji prakticno samo Galeb i moze imati sa takvim gostima, iz prostog razloga sto je bio svedok i pocesto aktivni ucesnik akcija o kojima je rec.

Edited by SteveFrancis#3
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...