Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

@Chaos Is Me

Jel imaš listu šta si sve slušao ove godine? Meni opasno fale neki albumi tu 😄 Ja ne bih listu pravio bez: Liturgy - HAQQ, Knocked Loose - A Different Shade of Blue (mada mi ovo ne izgleda kao tvoj fazon), Downfall of Gaia - Ethic of Radical FinitudeSecond To Sun - Legacy (moj omiljen black metal iz ove godine),  moj domaći bend Ellende - LebensnehmerHath - Of Rot And Ruin (meni najbolji DM ove godine mada realno ništa novo nema 😄 ), 1914 - The Blind Leading the Blind, Thornhill - The Dark Pool (skoro nisam ovako u nekom popmetalkoru uživao)

 

 

Edited by Nicklord
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Nicklord said:

@Chaos Is Me

Jel imaš listu šta si sve slušao ove godine? Meni opasno fale neki albumi tu 😄 Ja ne bih listu pravio bez: Liturgy - HAQQ, Knocked Loose - A Different Shade of Blue (mada mi ovo ne izgleda kao tvoj fazon), Downfall of Gaia - Ethic of Radical FinitudeSecond To Sun - Legacy (moj omiljen black metal iz ove godine),  moj domaći bend Ellende - LebensnehmerHath - Of Rot And Ruin (meni najbolji DM ove godine mada realno ništa novo nema 😄 ), 1914 - The Blind Leading the Blind, Thornhill - The Dark Pool (skoro nisam ovako u nekom popmetalkoru uživao)

 

 

Imam listu ali je prevelika. Od navedenog, a da sam slušao - Liturgy je hipstersko đubre od benda, tu i tamo fina ideja ali nefokusirano i stvoreno iz loše namere, Knocked Loose je kul, ja slušam veoma metalizirani hardkor, ali malo suvonjavo i previše straightforward da upadne na listu, dobar album, Hath je odličan ali ne i bolji od bilo kog od ovih mojih top 30, videćemo šta budućnost nosi, mlad su bend, Downfall of Gaia volim, pratim ih već godinama i Ethics je njihov najbolji album za sad al za korak kratak uvek za ovim post black metal / blackened hardcore liderima, slab je lični pečat. Ostalo nisam slušao ali rado ću odvojiti uvo. Drago mi je da si čitao ovo moje pisanije. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Chaos Is Me said:

Liturgy je hipstersko đubre od benda, tu i tamo fina ideja ali nefokusirano i stvoreno iz loše namere

Kako to misliš stvoreno iz loše namere? 😄 

 

Meni je trećina tvoje liste više hipsterski nego to, samo kad kažem hipsterski ja to ne mislim kao nešto loše. La Dispute, koji takođe volim, mi je 10 puta više hipsterski od toga a tebi je to na drugom mestu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...